Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
1. máj 2009

Vladka,ty si teda číslo.... 😀 Ja čoko tiež preto nekupujem 😀 .Ale deti si vela vyšibali a čo myslíš,kto to zjedol ...? ....ja s MM 😀 😀 😀

vladkaz1
1. máj 2009

😀 no ja som neboj ale odolala som 😀 dala som si len 2 zavarane uhorky a nebudem jest.... nie nie radsej som si dala sprchu nech ma to prejde ale tak mi skrkaaaaaa..... hmmm ta torta by bodla 😀 😅

basado
2. máj 2009

dobre ranko
tak isto zdravíííím jevel 😵 , mate krasne fotečky aj detičky
😉 🙂
gabulík, možeš si najst aj na tejto stranke, www.tortyodmamy.sk tam si najdeš trnavsky kraj a vyberieš si určite. ja mam v albume tiež tortičky čo som robievala doma, no neni to superextra, ale boli vyborne 😵
vladka ja mam tiež take chute, ale radšej si dam pohar vody 😀 a počula som že od pečiva sa pribera, tak skusim nejest a uvidíme 😅

vladkaz1
2. máj 2009

ano bie pecivo to je najhorsie, ja rozmyslam ze zacnem jest miesto chleba vlarku...

basado
2. máj 2009

vladka už ste boli z kočíkom vonku? ako sa išlo? 🙂

vladkaz1
2. máj 2009

boli sme vcera , dobre saa islo je to ine oproti mojmu je lahucky , super sa snim zabaca aj po ceste sa ide super , ale mam pocit vcera, ako fukal vietor by by malu odfuklo aj s kocikom 😀 do obchodu ako stvoreny, inak je sirsi ako moj X lander, coz som bola prekvapena, muzovi vadi ze je maly ,ale sak ja snim budem chodit mne je akurat tie rucky ,predsa len v celku rucka je to nieco ine , sem tam ma to vodilo do strany ale hovorim jje to len naucit sa s tym chodit.....inak som spokojna az na mmale detailiky ktore chcem odtranit...

mia7
2. máj 2009

dobre ranko..
nie Vladi nebolia ma zubky .. chvalabohu... 😅 len som mala nejake zdr.problemy a tiez som nebola 7rokov u zubara a chcela by som to uz riesit.. len ma nik kvoli tym problemom nechce zobrat.. a uz nemam chut sa vsade vadit ze to chcem na vlastne riziko.. tak preto ze ci niekto nepozna tu v tt takych fajn.. ale asi nie.. ked su neni odpovede........ ☹ ☹

lyongirl
2. máj 2009

ja len v skratke, torty detské nerobí, ale spraví tortu a na nej môže byť jedlá fotka s detským motívom...jedine tak. Ale sú dobré, lebo tam nejde žiaden margarín ani maslo. Sú pudingové, lahké na žalúdok a nie tie ťažoby čo robia všade inde a pekne vyzerajú....no dosť s reklamou 😀 , ideme našim.

vladkaz1
2. máj 2009

jaj moja som nevedela, co poraabas mne sa nic nechce , moj drichme a pocitam ze aj bude stanem k malej rano o 5 a on este pri PC no skoro ma porazilo potom drichme cely den.. a mal stavat k malej.. 😠

mia7
2. máj 2009

to ako ten moj lenivec.. teraz este spi lebo vcera bol hokej a z nej pivecko vonku.. 😔 a ja idem asi nasim ked sa bambula zobudi .. chcem piest buchty a tu nemame trubu 😖 😖 .. dnes je jaka kosa vonku.. brr strasne volaco

jevel
2. máj 2009

basado - dík za pochvalu, veď aj vaši sú podarení. 😉 .
čítala som diskusiu ohľadom škôlok - bude to aj na budúci rok také ťažké dostať tam (kam chodili naši chalani) dieťa?? 😕 Pýtam sa , lebo sitáciu poznáte lepšie.

vladkaz1
2. máj 2009

kde ste? ste vonku? 😀

lyongirl
2. máj 2009

Vladi, tu som 😀 . Sme u našich, Riško spinká a Alex pomáha babke vešať prádlo, to je asistent 😀 . No už je pri mne.

vladkaz1
2. máj 2009

no mi cakame na Borisa a pojdeme asi von , teraz mi klopala kamoska na okno dosli s kaufladnu ze tam je mela o olej a o blbosti.... o potraviny a tak ,sme sa tam chystali ist ani tam nejdem kaslem na to

lyongirl
2. máj 2009

no v Kauflande je v sobotu vždy tak, lebo je akcia.
Ja mám dilemu s tým kočíkom, neviem za aký by som ho mala vymeniť a neviem, či by ten náš niekto chcel. Už mám malého hore, letím...

vladkaz1
2. máj 2009

ok neviem skus dat na net, ja nic nepredala som a to som dala uz sakra dobru cenu ☹

lyongirl
2. máj 2009

no na nete je na cam dosť inzerátov a dokonca na ten čo mám ja je inzerát za 8000 Sk a to ho používali len rok. A kupovali ho určite za 20 000 Sk, mne to je strášne pod cenu... ☹ A za toľko ja ďalší nekúpim a do kočíka už ďalšie prachy investovať nemienim. Jedine že predám a za to kúpim iný...

vladkaz1
2. máj 2009

no ved ja som moj dala uz za 6tis komplet a nic nechapem iba na vanicku pisu a ja to chcem predat cele komplet....

stankatt
2. máj 2009

cafte 🙂

vladkaz1
2. máj 2009

ahojte akurat som prisla z kaufladnu... mala sa kupe

basado
2. máj 2009

ahojte my sme dnes boli v pieštanoch, u prababičky aj u pra dedka pozriet na banke. od tial sme išli načapovat vajcovku do fliaš 😝 😝 😝 brrrr. to pre maminu 😀
jevel no teraz je to tam tažke, riaditelku stiahli, tak si možno viete predstavit ako to tam teraz chodí 😠

vladkaz1
2. máj 2009

a kde ste kto?

basado
2. máj 2009

tu sme
😀

vladkaz1
2. máj 2009

no sak sa nik nehlasil 😀 😀 nudim sa ... ako bolo v piestanoch?

basado
2. máj 2009

muž išiel maleho uspat a starší ešte pozera madagaskara 2 ale tiež už dlho nevydrží 😅

basado
2. máj 2009

no celkom fajn, maleho sme dali spat u prababičky a potom sme pochdili pieštany
a vy ako bolo dneska? vietor fukal
😠

basado
2. máj 2009

dala som si jedneho červeneho strika, včera sme mali so segru narodky tak aspon na prípitok 😀

jevel
2. máj 2009

basado - no teda počula som , že je to tam teraz nejaké divné. 😒 . Snáď sa to unormákni...

vladkaz1
2. máj 2009

tak mala si si dat aj 2 hehe ja nepijem nic, mne to nebere, mi fajn mala pod dozorom som unavena...

basado
2. máj 2009

jevel to dufam aj ja 😀 mam z toho akurat nervy šak ked sa niedy stretneme tak pokecame
😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre