Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

zanetuska
6. máj 2009

Pozrite sto ludi sto chuti, kazdy nech dava co uzna za vhodne.......myslim keby mal alergiu tak ju ma hned anie az po nejakej dobe....myslim na mliecne veci....... 😵

tehulka4
6. máj 2009

inak aj soma si riadne krkavcia matka.. 😀 aj mne maly za nic na svete nechcel ovocie v akej kolvek podobe..ani vyzivy ani dusene ani surove ani nic......v prvy den som mu miesto po 3 hodinach dala jest dusene jablcko po 4 hodinach s tymi detskymi piskotami a zblajznul ho ani nemrkol aj ked pripustam ze ksichty daval, ale hlad bol asi vacsi..a teraz uz tiez ficime aj na vyzivach...ved u nebudem varit preboha este aj desiatu..staci ze am kazdy den navarene nieco ine a cerstve..

gabuliik
6. máj 2009

Čaute.Tak mi sme boli dneska totál zlý.Vstal mi ráno o 5,30 😠 a celý den reval a skoro nič nejedol.U ž som fakt nevedela čo s ním. Tak sme sa obliekli a šup von.Tam bol ticho.Síce spal len pol hodku,ale aspon niečo.
Stanka,aj mi papáme pribináčika. 🙂 Malej som ho začala dávať ako 10mesačnej a dr. nám na to nič nepovedala..Ked mu chutí a nič mu ztoho neni,tak prečo nie? 😉

gabuliik
6. máj 2009

Inak,mne už malý papá skoro všetko to čo my.Teda myslím tým polievky,ryžu,zemiaky,dokonca knedlu papal,maso a tak.Aj chlebík mu chutí... 🙂

stankatt
6. máj 2009

tak teda asi dnes bolo nieco vo vzduchu 😀 deturence nespali... uz je potichu, tak snad.... aspon do tej 6tej 😝

tehulka4
6. máj 2009

zani, no ved prave, ze jej tiez nic nebolo a zistili to az pri inej chorobe..ale mas pravdu kazda si urobi tak ako uzna za vhodne..a ake vyzivy davas?? mne napriklad maly odmietal akekolvek jedine co zjedol boli hipp..

stankatt
6. máj 2009

Monike chutia vsetky 🙂 este jej tam polamem piskoty a je

stankatt
6. máj 2009

Ozaj Zani, vraj detom chutia viac tie od hame 😉 tak skus

tehulka4
6. máj 2009

tie ovocne su cekom dobre aj tie od hippu a aj tusim ovko a hami..teda aspon mi nanich ficime.. 😉

stankatt
6. máj 2009

ja davam vsetky znacky.... aj normal coop aj billovske 🙂 a od hippu davam slivku- aby lepsie kakala 🙂

gabuliik
6. máj 2009

Mne zje hocijakú,teda hlavne banánovú.Bolo aj obdobie,ked jedol len taku 🙂 .No a značku .... je mi to jedno,len nech mu to hutí.Prevažne takú čo má na obale nakreslenú včielku.Kruci,ako sa to len volá.... 😕 😝 Behnem pozrieť do kuchyne... 😝

gabuliik
6. máj 2009

Už viem.... Hello a je tam napísané Včielka maja 🙂 🙂 🙂

stankatt
6. máj 2009

vcielka maja 😀

stankatt
6. máj 2009

my dostavame vyzivy od navstev 🙂 🙂 🙂 doteraz sa len kopili, ale uz srotujeme 😀 😀 😀 ja hladam tie bez cukru, ale ked su neni dobre su hocijake 😀

stankatt
6. máj 2009

teda normalne som vyhladla... idem si dat jogurt 😝

gabuliik
6. máj 2009

No fakt je tam napísané včielka maja. 😉 Idem to odfotiť a šupnem si to do albumu,aby si verila 😀

stankatt
6. máj 2009

Gabi verim, ma ju v chladnicke 😀

gabuliik
6. máj 2009

Jéééj,som rada,že veríš. 🙂 Nemôžem nájsť kábel od fotáku.... 😀 😀 😀

tehulka4
6. máj 2009

no super...prave sme boli slabu hodinku hore..uz som si myslela ze najblizsie 4 hodiny sa spat nebude...a zatial sa tvari ze spi...parada.. 😉

vladkaz1
6. máj 2009

ahojte ja davam zvolensky jogurt ten 9 percent tuku nam chuti a je zdravy , no inak fakt je to tak kazdy si rozumie inak mam kamosku co davala malej aj malemu od 4 mes do ruky zut parku ja som len gulala ocami ja by som jej to tak skoro nedala, ale teraz sa mala ide zadrhnut po parke tak lubi ,ale ties som proti tomu ked jej to dava..
Prave sme sa povadili 😅 ,nuz ticha domacnost mala uz spi a ja idem ..

tehulka4
6. máj 2009

kocky a este otazocka, kde kupujete capacky alebo nejake lacnejsie ale dobre topanocky? lebo ked si pytam v detskom obchode capacky take 12cm a viac, tak to mi daju bud nic alebo nieco co uz doma mae alebo ma poslu do normalneho obchodu,a le to co som videla ze za 900,- sk ked mi este ani nechodime trochu moc..ved z toho mi este do chodenia vyrastie a nechcem vyhadzovat 1000 korunacky len tak von oknom..

macka7
7. máj 2009

dobre ranko
tehu ved kukni v tescu tam maju vzdy nejake pekne 🙂 teraz tam maju chutne take penove sandale pre chlapcov 😉

vladkaz1
7. máj 2009

ja som kupila malej z rakuska sandalky hello kitty za 300sk dobre nie? 😀
za tenisky sme dali moc 1500sk v arkadiii v tom nike... ale to kupoval muz ja by som take drahe nekupila, tak som isla kuknut dom maxu a na ihrisko som jej kupila nadherne botky ruzove na suchy zips v garfielde za 10 euro..

macka7
7. máj 2009

http://www.hm.com/de aj tam su nejake boty ale su nejake lacne tak neviem, ale vyzeraju dobre 🙂

stankatt
7. máj 2009

cafte, ja som malej kupila capacky v Mede, stali 16,10 Eur...
Gabi malej vsetko naj 😉

basado
7. máj 2009

vladka mohla si aj nam kupit 😀 😀 😀
my kupujume bud v rene alebo daichmanne ale v tom daichmannne som už neni spokojna, pretože som tam kupovala viac krat a maly nemal boty ani len 2 mesiace už sa mu rozpadli, možno aj preto že je maly a hned ich zničí ale aj tak by mali aspon niečo vydržat 😠

vladkaz1
7. máj 2009

No ani ja nekupujem uz v daichmane malej som tam kupila sandale a zachvilu sa rozpadli a dala som za ne 500sk takte nikdy viacej.
Inak co ma mala kozenne boty fakt ortoped. stoja tak tisicku ale nosila ich do nemoty a nic im neni ma asi 4 a zostanu aj pre druhe..
Raz som kupila u cinana tenisky na suchy zips mala uplne zicene nozky a to nechodila takze tam uz ties nekupim..
Radsej pockam na akciu alebo nieco poriadne ,
Tehulka a ake si chcela capacky ?mam po malej adidasky ,ale nosene keby ti to nevadilo... hodim ti ich do albumu ked chces.. predavam ich ale ked nie nic sa nedeje..

vladkaz1
7. máj 2009

Tehu tak nic mam ich v albume, ale nevsimla som si ze maju zodratu spicku troska , tak nepredavam.. 😀 sorac

vladkaz1
7. máj 2009

macka ako si stoho objednavas? kolko stoji postovne?
😉

macka7
7. máj 2009

vies co teraz som akurat odtial objednala Natalke rifle a zelene balerinky tak dufam ze jej to bude dobre, ale sak to som z tej kolonky sale tak aj ked nebude nevadi.ja inak po nemecky moc neviem tak to tam tak citam ze asi kazde 5te slovo rozumiem 😀 Ak si otvoris nejaky tovar tak na pravo mas velkosti a ked na to kliknes tak sa ti to vlozi do kosika a ak mas uz v kosiku tak na neho kliknes a tam mas formular a to vypises a za 20 dni by ti to malo prist 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre