Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lulinak
16. máj 2009

Mne neni treba 🙂 ,ale Mišula by mohla.Dnes u nich aj spí,tak budem mať doobeda celkom ticho,MM má rannú,tak budem len s Liankou.Aspoň sa v klude malá vyspí,lebo pri Miške toho moc nenaspí.

vladkaz1
16. máj 2009

😉 ani mne dnes som si kupila milku a nemam odvahu ju otvorit stale sa drzim - 7 kilo ale este som jak gula este aspon 8 a budem spokojna 😝

lulinak
17. máj 2009

Čaves.Mne stačí takých 4 až 5 aby som bola na pôvodnej váhe a po Miške 11kg tak jednoduchšia je prvá varianta,aj ked pôvodnú váhu už nebudem mať určite a ani by som asi nechcela,lebo to som bola totál jak koncentrák 😅 46kg a neviem si sama seba už ani predstaviť takú chudú.A ja tiež mávam takú chuť na čokoládu hlavne večer ked baby spia,ale neodvážim sa. ☹

zabkatt
17. máj 2009

vladkaz1 nič si z toho nerob, ja mám stále plus 10kg a že idem na dietu, mám takú parádnu za týžden 3kg. A dnes som hned jak som rozdrapila oči zožrala milku. S9ce len dva riadky ale fúha no od zajtra začínam tak dnes si ešte doprajem.
Babule a kde bývate ked v rodinnom dome? Niekde pri TT? Nemám tu o všetkých ešte taký obraz jak som naposledy vypadla. Ale my tiež uvažujeme nad kúpov domu máme niečo na ruke a s tým vykurovaním to tam asi tiež tak bude☹((

vladkaz1
17. máj 2009

zabka no ,ale ma to stve sa nenarvem ani do nohavic a som silnejsia nez muz ☹
Ja som vcera zozrala celu 😅 😠 to je co? a aku mas dietku? porad 😉

basado
17. máj 2009

vladka ja mam tiež z toho depku že mam vela slaniny na sebe 😀 . ale som si povedala že ked pojdem do prace tak schudnem. viem že ked vynechaš biele pečivo a chleba tak schudneš. jasne že by sa nemali jest sladkosti a prejedanie sa . večera by mala byt posledna o 5 večer, možno ešte aj o ten pol 6 a potom len ovocie 😉

vladkaz1
17. máj 2009

ja pecivo ako chleba a tak nemusim ale kolace mnam 😀

stankatt
17. máj 2009

baby ste ma rozdeptali.... ☹ ja porebujem zhodit 10 😠 😠 😠 😠

vladkaz1
17. máj 2009

ale boze zasa riesime chudnutie , ked nevarime tak chudneme 😀 😀 kaslem na to neodrezem si zo seba ,najviac ma serie ked kukam na muza kolko zje ,niekedy by som si dala aj ja ,ale keby som zjedla co i len polovicu to co je on , tak sa zachvilu gulam .... 😀 😝

stankatt
17. máj 2009

mala by som teraz zdvihnu rit a ist aspon na korcule 😝 😝 😝

vladkaz1
17. máj 2009

no veru aj ja ale nic sa mi nechce , idem fajcit a lahnut do vane

stankatt
17. máj 2009

oboje naraz? 😀

vladkaz1
17. máj 2009

nie ved by ma moj dorazil fajcit sa moze len z okna z kuchyne 😀 😀 mnam prave sa napchavam oskvarkami ja som koza 😅 😀

basado
17. máj 2009

baby na aku dietu sa hodíme? oddelenu? v obyvačke zemiaky a v kuchyni maso? 😀 😀 😀
naši maly ešte nespia 😠

vladkaz1
17. máj 2009

mala uz mi spi, no ja neviem neviem, taka som pazrava posledne 3 dni tak som sa drzala so sladkym ani neviem kolko mozno 2 mes .. sem tam nejaka drobnost ale to je umna upsech nezozrat na posedenie cokoladu a este potom znuchavat 😀 😀
Inak v poslednej dobe mi je vsetko take sladke.. 😅

basado
17. máj 2009

no neviem vladka či tam bude niečo ine ... žeby ste zamiesili na druhe? 😀 😀 😀

vladkaz1
17. máj 2009

😀 😀 neviem aj keby ... jupiii boli by sme 4 😀 😀 hehe co mma byt to bude nikam to netlacim

zabkatt
17. máj 2009

ajoj tak my sme prišli pred chvíľou z pivečka, boli sme so susedmi. Ja tiež mám na sebe 10kg☹(( Kde sú moje bedráče, teraz tak mech na seba. Idem od pondelka na tú moju dietu lebo ju mám overenú a za dva týždne idem na ples, tak aby som sa aspoň do maminých šiat zmestila🙂)) To je zhrauba na raňajky celozrnný rožtek a káva, na desiatu varené vajíčko, na obed kuracie mäso so zemiakmi a na večeru si už nepamätám🙂)) Mám to napísané tak pozriem a kto bude chcieť tak napíšem presne🙂)))

vladkaz1
17. máj 2009

zabka to je tusim ta vajickovo syrova kamos ju dodrzal celu tusim to je 2 tyzdnova schudol 9 kilo a za mesiac pribral 12 😕

vladkaz1
17. máj 2009

co ste zdrhli?

tehulka4
17. máj 2009

nie, hladame tie vajicka... 😀

vladkaz1
17. máj 2009

ake??? 😀 😀 😀

tehulka4
17. máj 2009

inak som rada ze nie osm jedina co ma asi tak 10 kil navyse na sebe aj po porode..

tehulka4
17. máj 2009

dietove.... 😀 😝 alebo dietne? 😀

tehulka4
17. máj 2009

a co s tym stretkom? dnes to vyzeralo celkom fajn, tak ze by sme niekedy dali?

vladkaz1
17. máj 2009

no jasne akurat som sa dohadovala s SIISIK chcem mrknut ake su tie eko plienocky dohodnite sa mohli by sme niekde pri kupku na inhrisku nie? a dame aj kofcu...
NO ja mam na sebe viac nez 10 kilo tak sa ma nezlaknite 😀

tehulka4
17. máj 2009

tak ja mam na sebe tiez navyse nejakych 13, ale to som vcelku rada ze mi nezostalo vsetkych25 kg navyse co som si nazbierala pocas tehotenstva...jasne..kofca moze byt...

sissik
17. máj 2009

tak dajme teda stretko. a nedepkujte so slaninou, lebo keby som depkovala ja, tak nechodim medzi ludi.
a ja von chodit chcem

vladkaz1
17. máj 2009

😉 pocuvaj a kedy tak o 2 moze byt????? na zoske teda ved dufam ze sa niekto prida 😉
No ja som pribrala 16 za cele tehu ale cez vianoce som pribrala ... nechcem povedat po porode som bola taka rozozrana ze az.. tak mam na sebe este viac ale to je jedno .. schudneme nebojj hlavne ked budem jest vecer oskvarky 😀 😝

sissik
17. máj 2009

zos? to myslite to velikanske ihrisko aj s autickami?
tak to sa potom zajtra nachodim 😀
ja kofolu nemozem ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre