Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
19. máj 2009

Sisik ved si zasluzis 😉 😔 a toto co znamena? prekrucas ocami? 😀

stankatt
19. máj 2009

cafte, ja som bola vcera u nasich- bola som na kolacikoch 😀 , kazda susedka: jeeej ako dobre vyzeras.... si trosku pribrala.... do prd.... od jedu som si dala 2 kolace 🙂))

vladkaz1
19. máj 2009

kasli na nu 😝 , ja mam ties pazravu ,ale teraz je podla lunarneho mes. najlepsie obdobie na chudnutie 😉

stankatt
19. máj 2009

ore mna neexistuje obdobie na chudnutie 😀

vladkaz1
19. máj 2009

😀

stankatt
19. máj 2009

rpec sa tusim budi, tak idem.....

vladkaz1
19. máj 2009

oki ja musim behnut do peemu zaplatit internet .. a konecne si vybavit tu citacku na internet banking neche nam to brat kartu ze je stara 😝 a zasa v banke mi povedali ze mi vybavia novu tak zas musim chodit platit seky jak debo.. takto to mozem mat zaplatene z domu a bez starosti 😝

tehulka4
19. máj 2009

to co je dnes za pocko? sak je tam priiiiserne dusno...periem asi druhu pracku a nic sa mi dnes nece..maly konecne zalomil a idem smazit karfiol k obedu..a poobdede sa chystame do mesta...koho tam stretneme okolo 4? 😀

lyongirl
19. máj 2009

Ahojte, vyste zase popísali a ja nič nestíham 😝
Malému včera prestrekovali slzný kanálik, mal ho odnarodenia upchatý, dnes sme boli na kontrole a ideme ešte aj vo štvrtok. Vonku bolo dusno, tak sme ani neboli, len na polikliniku a spať, potom som varila polievku. Včera mi prišla šatka, tak študujem úvazy, malý v nej ale včera nechcel byť, tak snáď pochopí, že tam bude musieť, za tie prachy 😀 .
Kúpila som si nové orchidei, tak potrebujem naštudovať ako sa o ne starať, lebo také doma ešte nemám, ale mám ich už dokopy 8 a sú také krásne, som závislách na nich 😀
Vladka, ešte chceš tie poistky na šuflíky, asi pôjdeme do Ikea....
Suzia a ty...?

Baby, neviete, kde sa dá zohnať stévia sladká?

zabkatt
19. máj 2009

baby ma neštvite aj ja sa chcem stretnúť🙂)) oddžubala som kľúče od kočíkov ale to som už tuším písala tak dúfam že kým vymeníme fabky tak nás nestihnú vyrabovať. Susedu za 15min v piatok švihly🙂)) To tu máme susedov. A dnes sa do mesta žiadna z vás nechystá🙂)) ?????

vladkaz1
19. máj 2009

Domi chcem 1 do suflika napis mi do ip kolko ti mam dat euracou, idem mame

sissik
19. máj 2009

ja som sa do mesta chystala, ale odbehla som domov nakojit a zalomila
ale uz by sme sa mohli stretnut

lyongirl
19. máj 2009

Vladi, to chceš len ten 1 ks? Lebo to predávahú tuším po 5 ks. Ak chceš len 1ks, tak to možno mám aj doma, musím sa opýtať Riša.

zabkatt
19. máj 2009

ahojky no tak zase som bola v meste sama🙂))
babule nepotrebujete niektorá trojkolku? Mám živnosť s detským tovarom, väčšinou hračky, ale mám aj nejaké bodičká a dupačky, teraz som zobrala aj polodupačky ale baby si naobjednávali trojkolky, a ked som bola brať tovar tak som musela brať z každej farby po dva kusy lebo tak su balené a teraz mi tu visa dve modré s káčerom a jedna oranžová. Svietia hrajú, nánožník na nožičky, košíček aj v predu aj v zadu. Poprípade ak by ste niečo potrebovali kúpiť, skúste napísať, bud mám doma, alebo zoženiem ked pôjdem na tovar. Určite lacnejšie ako v TT obchodoch. 🙂))

zabkatt
19. máj 2009

ozaj a ostali mi aj dva dáždniky, zelenkavý a modý🙂))

basado
19. máj 2009

lyonigirl u nas to bolo tiež tak že maly mal od narodenia upchaty kanalik, robili mu to asi 3 krat.
Adko ma vysoky tlak, robia mu rozne vyšetrenia, tak uvidíme ako to bude pokračovat dalej, dufam, že to bude moct jest aspon tie strukoviny 😅 mal ist aj do školy prírody zo školky ale nejde kvoli tomu tlaku ☹

stankatt
19. máj 2009

cafte🙂

vladkaz1
19. máj 2009

ano jeden lebo mi dala segra 😀

gabuliik
19. máj 2009

Čaute .... 🙂
Dneska bolo príšerne dusno,fuj!No a v noci,..... no comment.MM na nočnej,tak som sa muckala s paplónom 😀 .Ja sa totiž bojím burky 😅
Zajtra idem na nákupy.Potrebujem nejaké nohavice a pre malú šatečky k hodom 🙂

lulinak
19. máj 2009

Gabuliik,u Lukáčovej si nebola?Mama tam kúpila pekné Miške k narodkám.

gabuliik
19. máj 2009

Čauko.Bola,ale malej sa nelúbili ☹ ,ona je taká hrozne preberačná.Hocičo si neoblečie 😠 .A to má 3,5roka,ked bude staršia tak asi z nej zošediviem .... 😀 😝

brinzulka
19. máj 2009

ahoj luliniak...a modrdof...raz sa na hodoch stalo, ze sa predavali nejake kosele a stretlo sa tam asi 5rovnako oblecenych chalanov....no to bola sranda 😀 ..ale chlapci-muzi sa taaaak hnevali...
Kupujete u Lukacky detom ..ste spokojne? Zeby som aj ja zabehla..ked budeme u nasich

tehulka4
19. máj 2009

brinzulka, no skus...ma tam aj take vacsie cisla... 😀 😝

tehulka4
19. máj 2009

no inak kocky, dnes som bola v meste a asi nejaky utlm...skoro nikoho som nestretla..

gabuliik
19. máj 2009

Brinzulka,ako čo.Niečo má fajn a niečo zas umeláče. 😉 Takže kupujem podla dotyku ... 😀 😀 😀

vladkaz1
19. máj 2009

😀 ja som bola u mami mala bola zla!!!!!!!! 😠

gabuliik
19. máj 2009

Stanka,používaš slnečník na kočíku?A ak áno za koľko si ho kúpila?Ja som našla na nete za 20euro.

brinzulka
19. máj 2009

babule..kedy su hody?

tehulka4
19. máj 2009

brinzik, ze vraj 6.juna..som sa dnes dozvedela..

brinzulka
19. máj 2009

my sme dokupili na X-lander iny...a maly sa s nim stale hral 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre