Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

stankatt
21. máj 2009

http://www.enikibeniki.sk/pre-deti-autosedacky/...

takuto- tu sivu

tehu svata pravda, ked sces tvaroh- posluchaj 😀 😀 😀 😀

gabuliik
21. máj 2009

Tehu,tak to poznám 😀 😀 😀

stankatt
21. máj 2009

tehu este ju mame doma v obyvke 😀

gabuliik
21. máj 2009

Tehu,pre malého sú pásy tak ako v kočíku.Na normálne je ešte malý 🙂 . My už poslušne hačáme v sedačke.

stankatt
21. máj 2009

tehu a ten tvaroh si kupila a schovala? ci si ho vobec nekupila?

tehulka4
21. máj 2009

stani, ja som kupovala tuto...ale v cechach lebo tam vysli lacnejsie ako tu..ale je tomu asi 4 mesaice dozadu..

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_autosedacky-9-3...

a to vies, neposlucha nema tvaroh ani nic... 😀

stankatt
21. máj 2009

to neni ta ista?

tehulka4
21. máj 2009

gabu, ja viem, len som myslela ze ako mam tu sedacku upevnit v aute..ci okrem toho ze tam amleho priputam priamo ho mam este aj tymi velkymi pasmi priputat...len neviem ako to urobit..

tehulka4
21. máj 2009

stani, ani napad..nic som nekupila... 😀 svina, cooo??? 😀 ..neviem ci je ta ista..ale asi ano len v inej farbe..

stankatt
21. máj 2009

tehu tie pasy idu pond nim... cez sedacku, ale nie cez neho... ich prevleces pod tu vlosku v ktrorej bude kym bude maly

bubadlo27
21. máj 2009

tehu nestresuj, 😀 😀 😀
zatial malemu staci ak bude priputany s tymi pasmi ako vo vajicku, potom ked vyrastie, vyberies vnutornu vlozku a priputas normalnymi pasmi 😉

tehulka4
21. máj 2009

no a vcul som tu jak debil ja....mam ju doma uz dobre 4 mesiace a este len teraz som spekulovala co a ako ..a si predstavte ze pod tou vlozkou som nasla normalne original navod prilepeny... 😀 😀 😀 jak blondina...a to som sa rozculovala ked mi ju svagor z ciech priviezol, ze ci im nahodou nerapka, ze clovek vyvali tolko prachov za sedacku a oni ani len poriadny navod nedaju... 😀 😝

tehulka4
21. máj 2009

bubi nestresujem, len furt mi neslo do hlavy ako tam tu sedacku do toho auta ja priputam... 😉

bubadlo27
21. máj 2009

sak nemusim ty, nech sa MM postara 😀

tehulka4
21. máj 2009

bubi, hahahaha...to si teda trafila kliniec po hlavicke...to tazko..on sa k takymto veciam stavia, vybrala si si, nastuduj a mna oboznam.. 😝 asi tak nejako..

gabuliik
21. máj 2009

Tehu,to zvládneš.Neboj 🙂 .Ja som to zvládla tiež a to ani vodičák nemám 😀

tehulka4
21. máj 2009

stani, dakujem.... 😉

bubadlo27
21. máj 2009

ja este len budem musiet nejaku kupit, maleho prehodim do tobiny a pre malu kupim asi evolvu123, ta je tiez uz do 36 kg 😉

brinzulka
21. máj 2009

haj modranka..aj my mame tuto sedanu..len iny nazov

http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

a ak nepojde..dame na hodoch prednasku 😀

gabuliik
21. máj 2009

No jasné,na hodoch sa toho dá prebrať .... 😀

brinzulka
21. máj 2009

len kam deti priviazat?..alebo im vysvetlit..3krat kolotoc a dost!
Sme boli dnes v TT..strasne horko a upchate cesty 😠

tehulka4
21. máj 2009

zeny, uz som na ot vsetko prisla...vdaka za spolupracu... 😉 nejak som ju este nepotrebovala tak som tomu nevenovala pozornost..ale uz mi maly nechce byt vo vajci tak uz musim...

gabuliik
21. máj 2009

No tak tp stými detmi je pravda.Niekde k stromu,aby mali chládok ... 😀 😀 😀
My sme boli len na Linčianskej na maso a v Zelenči kur.prsia a krídla.Horko bolo strašné,ale cesty v poho.

gabuliik
21. máj 2009

Tehu a ako si spokojná s golfáčmi?Videla som,že už s nimi brázdiš cesty. 🙂

tehulka4
21. máj 2009

no to je fakt..dnes bolo priserne horuco... 😉 a to este ani ten poriadny hic nezacal..

tehulka4
21. máj 2009

gabu, musim poveat ze som veeeelmi spokojna..do modranky a na postu, pripadne nieco do mesta vybavit kde to potrebujem rychlo rychlo su super..

brinzulka
21. máj 2009

ozaj v Zelenci maju vraj dobre domace pastety...len jednu varku, co predavali v Modrdofe..sme mali taku nijaku a druha mala v sebe trosku ubehnute cierne korenie..kupujete?
Tehul...nas krpcek bol spokojny...aj ked sme sli na Oravu..taka sedacka fain vec..pozoruje okolo ...tatinko svietis? priputany?- aj to pride u Vas 😀 ..a ideme ...a o pol hodinu spanok..najlepsie vzdy pred Modrankou ☹

gabuliik
21. máj 2009

Brinzulka,tie pastety robí jeden pánko,taká vzdialená rodina z mužovej strany. Ja osobne ich nekupujem,nechutia mi.S mužom sme zvyknutí na tie čo robí môj tato. 🙂
Inak mne malý tiež zaspal už v tejto sedačke,ale tak,že som sa otočila dozadu a držala som mu flašu s čajom 😠 .Hroooooozne ma bolela ruka.

brinzulka
21. máj 2009

gabuliiik...a to mam prist poprosit Tvojho tata? 😀
moja mama ich robila...do poharov..ale ved ked sa 4moji surodenci vyberu vecer jest..tak nic nie je...Kupia v sobotu 2-3chleby a v nedelu vecer niet nicoho...Tak po pastetach sa po tyzdni zaprasi

A velmi luuuuuuuuuuuuubim trnavsky hviezdickovy chlieb...tu by som ho brala..ale nemaju ☹ tak nosime z TT a mrazime ako sisinovia

gabuliik
21. máj 2009

Tak môj tato je tak vytažený,že by si čakala na tie paštety aj 3 mesiace 😀 😀 😀 .Tak ako ja.A tiež ich robí do pohárov.Súrodenci sú iní papkoši ... 🙂

A mrazený je dobrý?Ja som to ešte neskúšala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre