Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lyzenka
26. jún 2009

aj my sme zahlasovali, bub 😉

lulinak
26. jún 2009

Čaute,aj ja som hlasovala zlatučký. 🙂

basado
26. jún 2009

aj my sme hlasovali 🙂

zabkatt
26. jún 2009

aj ja som hlasovala držím palčeky🙂))

elisam
26. jún 2009

zahlasovali sme aj my

gabuliik
26. jún 2009

Čaute.Aj ja som dala hlas.A pošlem ešte jeden cez MM.
Dnes padám zas na hubu.Deti sú hrozne zlé.Neviem čím to je.A malému sa zas zhoršilo to zachrípnutie.Ked mu to do pondelka neprejde,pôjdeme zas dokine. ☹

stankatt
26. jún 2009

cafte, hlas uspesne poslany 🙂
Mna zas bolia krize 😠 😠 😠 😠 😠 Moniku sme ulozili, tak snad..... 😉

gabuliik
26. jún 2009

Mne našťastie už spia.Ale malý vyvádzal,kým zaspal 😠 .Som zvedavá aká bude noc.....

stankatt
26. jún 2009

tak spime 😀 😀 😀 😀 😀 keby aspon do 8mej....

gabuliik
26. jún 2009

Že do 8mej 😀 ,neni si nejako náročná 😀 ?

stankatt
26. jún 2009

ani neeeeeeeeeee.... sak bodlo by.... 😀

gabuliik
26. jún 2009

bodlo,bodlo, o to pokoj,ale sama tomu neveríš,že? 😀

stankatt
26. jún 2009

😀 a mozno mrna prekvapi 😀 😀 😀 😀 to skor bude v lete sneh 😝

macka7
26. jún 2009

ahojte zahlasovala som aj ja bubi

gabuliik
26. jún 2009

Baby,dajte mi nejaký tip čo variť v nedelu ...?Mne už z toho šibe.Fakt neviem čo mám variť. 😖

stankatt
26. jún 2009

Gabi klasika snicle 😀

gabuliik
26. jún 2009

to u nás moc nejde 😝 .Spravím 7 sniceééél a z toho 3 vyhodím,čo to nikto nechce 😅

basado
26. jún 2009

ja budem robit faširkovy zavinči ako sa to vola. čo ide do vnutra uhorka, vajce, može aj kapia a da sa to piect do truby. k tomu zemiaky

gabuliik
26. jún 2009

Znie to zaujímavo.
Basado,to ty pečieš tie torty?

basado
26. jún 2009

gabulík ano 😵

basado
26. jún 2009

ale nie som expert na tie torty😀 😀 😀

gabuliik
26. jún 2009

Ale kráááásne vyzerajú.Pečieš len pre rodinu alebo aj hocikomu 😅 .Vieš,malý bude mať rok a už teraz rozmýšlam čo s tortou....

bubadlo27
26. jún 2009

pekny vecer sa praje 😉
dakujeme vam vsetkym za hlasy, mozno z toho nieco bude 😉
ja som bola dnes s oboma krpcami plavat, tak som v bazene stravila od pol piatej do pol siedmej, uz normalne padam na hubu, mna to asi najviac zmohlo 😀

zajtra ideme na tu oslavu, tak sa tesim ze az 🙂 , rano na trh pre zeleninu, potom kvety, torta, som zvedava ze ako to vsetko odnesieme 😀

vladkaz1
26. jún 2009

cafte no ja som bola cely den mimo a prave sijem ... len sa snazim mala chrape idem si este porobit 😉

basado
26. jún 2009

gabulík mne je jedno komu to upečiem, hlavne aby sa to dalo jest a aby to nejako vyzeralo 😀 😀 😝
ale ked chceš možeš si pozriet aj na stranke www.tortyodmamy.sk daš si trnavsky kraj tam su krasne všelijake torty 😵

tehulka4
27. jún 2009

bree ranecko...my sme vcera nechceli za ten scvet spat, az potom konecne na rukach mi zaspal...a rano sme si potiahli pekne do 7:39..a v noci sme boli raz hoer lebo sme boli smadny... 😉 dnes to vyzera na vcelku pekny den..uvidime ako to bude dalej.chcela som prat ale sak neviem ked je takto vselijajo..

vladkaz1
27. jún 2009

dnes je celkom pekne moj ma prave nasrdil dohodol sa vcera s komosom a isiel do mesta s nim kupovat tenisky no co je nesvojpravny ten kamos? som nasrata tak ja som stale sama som konecne cakala ze mi pomoze s tou maloukou a on sa odteriga do prdele ,. no pozeram ze mi pekne zacal den 😔

gabuliik
27. jún 2009

Vladi,z toho si nič nerob.Tos ú chlapi 😝 .Celý den bolo dusno a teraz furt vyhrmuje.Malý mi ešte spí,ale chceme ísť do kaufíku,tak dúfam,že nebude nejaká leja.

vladkaz1
27. jún 2009

Gabi ze dojde za hod. no to urcite prisiel o 13tej a mam lupnute a chrape od vtedy mali sme malovat vysral sa mi na to a chrape som mu povedala ze som skoncila snim nech sa stara ... jasne ze ma to zajtra prejde ale nech si nemysli ze ja budem zavreta doma a on labzovat aj ked sa to stava 2X do roka nejako ho zacali lanarit kolegovia a to sa mi nepaci ! 😠 tak som pekne skrinu rozobrala sama aj ponosila ku kosu poupratovala uz bol doma a nepomohol mi len kukal jak puk 😝

krtko.
27. jún 2009

bubi aj ja som poslala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre