Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

stankatt
2. júl 2009

bre ranko 🙂 mala spi, juchu... teraz ju necham, ale poobede max. hoinku 😝 , Gabi aj mm brble, ked ju chcem zobudit.... ale vecer ju ma on, ked nechce spat 😀 😀 😀

tehulka4
2. júl 2009

breee ranecko...maly mikrasne spinkal celu noc bez mrnkania a horkotazko sa zobudil o tristvrte na osem..parada...lepsie ako to vcera ze o 5:45.. 🙂 pochopil, ze musi mamu nechat vyspat aby nebola nervozna... 😀 chcem s nim ybehnut do kauflandu..ale az o opl hodklu pojde desiatovat, tak potom..inak je uz dobre teplo od rana, len skoda ze poobede bude prsat.. 😠

tehulka4
2. júl 2009

a ja tiez maleho zibudzam ked poobede spi dlhsie ako by mal..a tiez mi mm frfle, ale to mu vzdy povierm, ze budem s malym hore dokedy sa mrnusovi bude chciet a aj rano o 4 ci 5 bude k nemu vstavat, lebo maly bude yvspany, tak to si úpotom rozmysli...

stankatt
2. júl 2009

to prsanie ma uz nebavi 😒 Monika stale vstava o 6tej.... 😠

macka7
2. júl 2009

dobre ranko tak aj moja uz spi 🙂 vcera som bola s tym kolesom nakoniec v servise na jerichovej za pol hodinu mi vymenil dusu konecne lebo to bolo uz strasne a po tej kratkej burke sme isli na chvilu na to kupalisko no bolo super voda jak lad ale Naste to nevadilo malicko ludi tak bolo fajnovo 😉

stankatt
2. júl 2009

tak uz sme hore..

vladkaz1
2. júl 2009

cafte ideme malovat tak nemam na vas moc casu ideme to dat zatial na bielo nech je to ako tak ciste .. tak pekny dnik prajem

zabkatt
2. júl 2009

babule a ako je to s tým kamenáčom? Je to otvorené? mohli by sme vybehnúť nie? Ja by som s malým šla.
macka nabudúce ked pôjdeš na kupko daj vedieť pôjdem aj ja, ale len ked pôjdeš sama🙂)

stankatt
2. júl 2009

no boli sme vonku, je tam tak horko, tak sme sa vratili a mala teraz spinuska 🙂

vladkaz1
2. júl 2009

moja mala prave vstala cakali sme kym uschne ta penetraz a zacal malovat podla mna to bude ajstak flakate musi sa to robit na viacej krat aspon ze to bude ciste .. potom niekedy ked to moj predycha tak dame tu tapetu

tehulka4
2. júl 2009

caute maminy...my sme boli doobeda v akufiku, ludi plno, horko priserne..maly furt mrnacal, tak som sa nasrala, vytiahla na balkon malu vanicku, napustila trochu vody, hodila tam kacicu a lopticky, posadila maleho a aky bol z toho happy...pomacoril sa, najedol sa a vcul ho pomaly uklada co by spal..este nech vydrzi ale do pol 4 a moze ist.. 😉

macka7
2. júl 2009

zabka zobereme aj stanku a pojdeme sak tam sa nemusite ani vyzliect do plaviek ja som si dala len spodok plaviek a v tielku som tam bola 😉

vladkaz1
2. júl 2009

baby ked bude fakt pkne a budem moct pojdem aj ja ale ako tam chcete ist? autobusom?ci peso?s kocikmi ?ja sa urcite nedam do plaviek by zacalo hned prsat 😝

macka7
2. júl 2009

ale ja som myslela slaviu sak to tak na dve hodiny do kamenaca autobusom to by som nesla sak to urcite chodia plne 😒

macka7
2. júl 2009

a inak je tam take zvlastne vstupne ze 1 euro a za ten listok si mozete kupit nieco v bufete v hodnote 1 euro takze je to vlastne zadara 😉 nechapem co z toho maju ale sak oplati sa

zabkatt
2. júl 2009

a kamenáč? Stále ste mi žiadna neodpovedala či je otvorený. Ja by som cez víkend šla s manželom asi 😀

macka7
2. júl 2009

ja neviem ci je uz otvoreny kamenac , ale uz urcite je 🙂

vladkaz1
2. júl 2009

ja neviem skus hodit do googlu kupalisko kamenac urcite ti nieco napise 😉

lyzenka
2. júl 2009

kamenáč ešte otvorený nie je.....dnes sme boli na Družbe ale asi až o 15.00 - na hoďku sme šli... 😉

vladkaz1
2. júl 2009

baby tak stena je zlta pekna este schne cely den sa stym drbkame som vystavena a MM tak isto som sa cudovala ze sa mi na to dal iba jedna stena cely den lebo uz sme dali 6 vrstiev a stale to bolo flakate tak mi kamoska pozicala specialny velc na malovku a paradicka .. no musim sa jej zavdacit keby sme vedeli skor uz mohla byt naherna cela izbycka .. skoda

vladkaz1
2. júl 2009

kdeee stee? mala spinka 😵

stankatt
2. júl 2009

tu som 🙂 som bola v tescu, tak ma nasr... v orangei az no... nadych- vydych... 😒

vladkaz1
2. júl 2009

co zase ? pocuj ty si stale nasrdena 😀 😀 😉

gabuliik
2. júl 2009

Čaute.My ešte nespíme.Teda Monika ano,ale štupel nie.Nechala som ho MM nech si ho užije,kým pôjde na nočnú 😀 .
Stanka a čo sa stalo?

stankatt
2. júl 2009

Vladi stale ne.... ale uz 2x som davala reklamovat telefon a oni ze mu nic neni... asi nemam co robit, tak tam chodim zo srandy a vymyslam si... tak jeden som si zobrala a dalsi som tam nechala... Sony ericsson, normalne mi zamrzol a ani pohnut s nim a panicka mi na to povie, ze to telefony robia.... sak nenasralo by vas to? Tak nech ich nepredavaju, ked su to crepy 😠

stankatt
2. júl 2009

PS: este ani jeden telefon, co som mala od nich, som nemala OK. Vsetky som davala opravovat....

stankatt
2. júl 2009

heeeeeeeeeeeeeeej, uz som neni nasrdena, sa sem mozte vratit 😀 😀 😀 😀 😀

gabuliik
2. júl 2009

Stani,ja som tiež u nich,ale problém som zatial nemala.Raz som reklamovala telefón,lebo mi pukotal v sluchátku a oni mi vymenili celý softvér.Ale prestalo to.Jediné čo ma v poslednej dobe nasralo,bolo to ,že spoplatnili platbu šeku u nich na pobočke 😠 .
Inak,ericssony sú dobre telkáče.Ja som ho mala tiež a bola som max. spokojná 😉

stankatt
2. júl 2009

Mna nastvali, ked som si v januari brala novy telefon, mala som pausal 60min a ten zrusili, tak som si ho musela zmenit na 70klasik. No a zaratali mi za to okolo 200Sk. Sak ja som si ho nechcela menit, no musela som.... si uctuju za vsetko....

gabuliik
2. júl 2009

Stanka,tak ja som ten istý prípad.Tiež som si brala nový telkáč,ale vo februári.MM sa tam s nimi o tom dohadoval,ale nič nedohodol 😠 .Jednoducho oni to tak majú a hotovo.Keby som to vedela predtým ,tak idem do O2 a hotovo.MM sa tam chystá od decembra.Majú lacnejšie hovory a tak.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre