Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

basado
14. júl 2009

stanka kde pri ceste, aj mi sme ale na 3 poschodí, oproti slovnaftu na vodarni 🙂

marcelkatt
14. júl 2009

Ja mám tiež balkon pri ceste a som na prvom...

marcelkatt
14. júl 2009

Erik už buvká od pol 8mej...

stankatt
14. júl 2009

na spacinskej.. a na prvom 😝 a pod balkonom mame aut.zastavku 😎

gabuliik
14. júl 2009

Čaute.Tak dneska ma to slnko totál zmohlo.Ani sme moc nebehali po vonku,teda boli sme v záhrade v bazéne,ale všade som nainštalovala slnečníky 🙂 .Štupli boli z toho kúpania takí unavení,že odkvacli už o pol ôsmej.
Stanka,malá ti už behá sama?Lebo mne Andrejko spraví 4 kroky a šupne sa na zem.Je lenivý ako voš!Už ma s tým štve,lebo ked sme na zahrade,tak má furt zodraté kolienka.A tepláky mu v tomto horku nemôžem dať ☹

stankatt
14. júl 2009

Gabi nebeha... boji sa 😝 stvornoskuje o 106 a o vsetko sa stavia a vsade vylieza.... a potom pada a place... ked zacne behat mam po ptakach, neudrzi ju asi nist v kociku.... teraz vydrzi v kociku max 10 min a potom sa jeduje 😠 a v aute to iste.... ona neznasa byt priputana a nemoct robit zle...

vladkaz1
14. júl 2009

baby ale mate sikovne deticky prave som dotepovala moj mini koberec v obyvacke ale ked som umyvala teda vylievala tu vodu no to je humac clovek by ani nepovedal mala dostala sa pocikala na koberec tak nech to nesmrdi zajtra pokracujem kocky mam zas maniu to je u mna normalne len uz je moc hodin ... 😀

marcelkatt
14. júl 2009

Vladka aj zajtra je deň... Oddychuj aj 🙂

vladkaz1
14. júl 2009

😀 no ved ja priebezne .. da sa mam upratovaciu ale uz seriem na to idem umyt riad no moj slubil ze umyje a vysral sa na to
😝

gabuliik
14. júl 2009

Vladi šikovné ako šikovné 😀
Stanka,z toho si nič nerob.Náš tiež v aute reve.Ale pustím nahlas rádio a fičíme dalej.Alebo to riešim tak,že mu dám do ruky niečo jesť.Najčastejšie suchý rožok a vtedy je ticho 😀 .No a kočík ..... my v nom furt spávame.Cez den mi nechce inde spať,takže on sa vcelku rád vozí,ale ked už ideme dlhšiu trasu,tak vymýšla ako sa dostať z pásov 😀

Inak,Vladka aj mna sem tam chytí mánia upratovania a to som potom nekompromisná.Chcem všetko hned upratovať.MM to neznáša 😀 😀 😀

vladkaz1
14. júl 2009

gabi ako sikovne? nechapem 😀 uz je pokrocila hodina ...
No ja mam teda ale tu maniu dost cato asi kazdy den ale na skrine som lajdaaaak mam tam bordel jak v tanku ale cudujem sa samej sebe to ma neserie to ma tak chyti raz za mes... 😝 ale co sa tyka .. v byte poriedok chlieb nas kazdodenny az mi to uz samej leze na city ale co sa zabijem upracem a za 2 hod mozem na novo no spina bordel no ja mam asi doma spindurakov 😝 😔

marcelkatt
14. júl 2009

Ja som tak rada, že náš malý zaspáva sám poobede aj večer... Ale spí v manželskej 😠

vladkaz1
14. júl 2009

maci este som nefajcila chapes? 😀 😀 😀

marcelkatt
14. júl 2009

ale jasné mojko 😀 😀 😀

gabuliik
14. júl 2009

Vladi,myslela som to tak,že na niečo je šikovný a na niečo nie.Napr.chodiť za teho boha nie,ale ked ho hreším,tak mi ukazuje nonono.To ma vie niekedy tak vytočiť a rozosiať zároven,že až.

Inak,momentálne mám v skriniach bordel aj ja. 😝 Akosi sa mi do toho nechce.Ale som hovorila MM,že cez víkend povaruje decká a upracem to. 😅

vladkaz1
14. júl 2009

jaaj Gabi tak chapem ale to su nase deti rovnake 😀

vladkaz1
14. júl 2009

oki kocky dobruuu 😀

marcelkatt
14. júl 2009

Dobrú nocku, lúčim sa s vami aj ja maminky, posielam cmuk detičkám, papa.

zabkatt
14. júl 2009

aj ja prchám nestihla som vás tak možno zajtra pa

marcelkatt
14. júl 2009

Nejak sa mi nedá hajať. Ja som tak spadla. Udrela som si obe nohy a ruku. Pravá noha celkom ok, a aj ruka. No na ľavej mám odreninu a asi budem mať aj veľkú modrinu zrejme. Auuuu. Som išla po tme na wc, zakopla som a zrazu som bola na zemi. No čo, keď som kypťavá... 😒

marcelkatt
15. júl 2009

Ahojte, dobré ránko všetkým. Dnes Erik vstal skor, tak som zapla pc a púšťam mu detské pesničky. Takže ešte sa váľame v postely, aspoň do 8mej a potom sa napapáme a pojdem niečo robiť.

vladkaz1
15. júl 2009

ahojte tak my sme si dnes troska pospali jaj konecne ale bola hore o 5 tej tak som rychlo psat .. hihi a zspala idem upratovat a tepovat nech to mam do obeda hotove

marcelkatt
15. júl 2009

Ty šikovnica 🙂

stankatt
15. júl 2009

cafte, my sme hore od 5,40 😠 ale uz haja 😀 tak mam chvilu casu....

vladkaz1
15. júl 2009

maci ak chces tak pridi aj s erickom uz mam upratane a tepovat mozem aj neskor

marcelkatt
15. júl 2009

No aj Erikovi sa už drieme, leží tu vedľa mňa... keď zaspí, tak pojdem umyť podlahy aspoň...

marcelkatt
15. júl 2009

Vladka, Erik asi zaspí, už drieme, vstával skoro. Inak by som dobehla...

marcelkatt
15. júl 2009

Inak dnes sa pocikal zas 😒

vladkaz1
15. júl 2009

oki ved kd sa zobudite snad nebude stavat o 2 nie? ci mas robotu? tak idem tepovat

marcelkatt
15. júl 2009

Myslím, že bude spať tak hodinku asi... mala by som umyť podlahy, obed ešte ostal, takže variť budem až večer na zajtra... ked vstane sa ozvem a ak budeš mať čas dobehnem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre