Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
26. aug 2009

no baby ja oki , ale mala ma zapal stredneho uska ako jej tiekla ta krvicka pri cisteni sme jej zaniesli infekciu ☹ tak uz mam dvovod preco je taka zla a neda si ani chytit uska chuda male ☹ ☹ ☹ za tyzden na kontrolu a uvidi sa ci dostane antibiotika alebo nie zatial ma len kvapky a nurofen .. 😝

vladkaz1
26. aug 2009

cafte no letela som do stanku ze uz vysiel casak Rebecca tak si kupte ja ho mam uz doma mame tam pekne foto a super na zasmiatie clanok 😀 😀 sa tesime

vladkaz1
26. aug 2009

a popijame sampano s MM lom ja som vipila pol pohara a uz sa mi toci svet 😎 😀

vladkaz1
26. aug 2009

vypila 😖 😀

timotej
26. aug 2009

Vladka čo ste oslavovali?

vladkaz1
26. aug 2009

no ten casak ze to dobre dopadlo 😀 ,teraz varim mala konecne zaspala aj s MM lom ja dovarim masko sa stave a ryzu a idem hajdy k nim tusim ryzu sparvim az vecer ved to je za chvilu 🙂 v trube

vladkaz1
26. aug 2009

kde ste cele dni?

stankatt
26. aug 2009

ja som dnes jak ovata 😒 nist sa mi nece.... len sa poflakujem... aj vonku som bola s Mon len hodinu.... 😝

vladkaz1
26. aug 2009

ja tak isto .. ale je mi zle to som dnes zjedla len polievku .. a je mi na hovno ledvaj funim.. mala nesmie ist na slnko ani do prievanu.. koly tomu usku

stankatt
26. aug 2009

Vladi tak veselo ☹
cakam kamosku, mala dojst o 18,30 a este jej neni 😠

vladkaz1
26. aug 2009

hmm no veselo .. veru ja som mala vcera zakaznicku na obocku som jej povedala nech necha tak a dnes mi priniesla 2E 🙂

stankatt
26. aug 2009

🙂 zlata baba

vladkaz1
26. aug 2009

no potesi lucka bude mat nieco 🙂

vladkaz1
26. aug 2009

a co pride kamoska na kafco? ci len poklabosit ja som teraz vypila kafco .. a je zas na draka 😝

stankatt
26. aug 2009

poklabosit 😀 😀 😀 😀 len nejak nechodi, tak neviem ci nezaspala 😀

timotej
26. aug 2009

aha, no super. Ja som dnes bola pol dna v TT v meste. Bola som pozrieť v robote kolegynu a zagratulovať k meninám a ona ma pozvala na obed. Malý išiel druhý krat na vlaku. Mal zážitok.

vladkaz1
26. aug 2009

aha super baby vam troska zavidim my nemozeme ist cez den von na slnko ☹ no a malu doma poraza a teraz sa mi uz nechce .. mam nejake vyhadzane celo nikdy som nemala,... nechapem
Timotej super mal zazitok nie? my ked sme isli do BA vlakom mala vrestala jak tur nehccela byt v kociku ..

timotej
26. aug 2009

Malý práveže len pozeral s otvorenou pusou na jednu stranu a na druhú ani nemukol. Síce bývame len jednu zástavku ale aj to stačilo. Vladi prečo ti je stále zle?

vladkaz1
26. aug 2009

ja neviem ☹ nic mi nezistili 😝

stankatt
26. aug 2009

Vladi asi viroza, ne?

vladkaz1
26. aug 2009

ja neviem to by som mala nejako casto virozu ne?

stankatt
26. aug 2009

hmmmmmmmm tak neviem... ☹

gabuliik
26. aug 2009

Čaute baby! 🙂
Tak Vladi,zas viróza,či čo?Máš to nejako často .... My sme boli dnes skoro celý den bud na dvore alebo vonku.Ale bolo príšerné teplo.Fuj!O piatej sme nasadli na bicíky a išli sme sa trochu povoziť.Ale len na hodku.Bo deti boli dáke oťapené,zaspali o 19,15 😀
Stanka,kamoška už dorazila?

vladkaz1
26. aug 2009

neviem moja skor mam oslabeny zaludok .. si mysim najem sa s chuti nepravidelna strava a potom grcam .. alebo hnackujem ☹ vzdy som mala s hnackami problem, veru ale negrcala som teraz nejako casto 😝

stankatt
26. aug 2009

ne, zaspala.... teda asi... 😠

vladkaz1
26. aug 2009

no teda 😅 jak mohla zaspat je tehu?

stankatt
26. aug 2009

iba si myslim, sak mi povie... neva, nabuduce 😉

gabuliik
26. aug 2009

To fakt zaspala ?To by ma nas..lo .... 😠
Vladi,skús sa teda pravidelnejšie stravovať a pi nejaký čaj na žalúdok.Mne pomáha ten klasický žalúdočný.

stankatt
26. aug 2009

Gabi neviem co jej do toho doslo. ale ona by to pre nejaku blbost urcite nezrusila, tak neva

vladkaz1
26. aug 2009

☹ no to mi dnes poradila segra ked ja do seba do obeda nic neviem narvat ☹ potom som uz hladna nieco zobnem na veru malicko a v noci je mi zle 😝
Stanka no ved nabuduce ale poznam to ked niekoho cakam a nepride ... mohla som sa venovat niecomu inemu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre