Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
26. aug 2009

tak sa skús premôcť.Ja som tiež volakedy neranajkovala,ani neobedovala.Za celý den som zjedla 2 rožky a potom som sa najedla až okolo piatej,ked som prišla z roboty.No a odvtedy mám žalúdok všelijaký eeee citlivý.Ked som ostala tehu,tak som začala pravidelne jesť a upravilo sa to.....

stankatt
26. aug 2009

baby ja som takaaaa unavenaaaa, ze asi idem uz spat... tak zitra.... a Vladi pekne pravidelne papaja vela pi. 😉

vladkaz1
26. aug 2009

oki ja caj no nic moc to nevypijem sorac baby ale pokial neni kysely a sladky ble nedam do seba som jak decko ze? ranajkovat sa prinutim teda miesto kavy a cigi 😀

vladkaz1
27. aug 2009

dobre ranko herecky .. ja musim ist nasim skontrolovat byt a vsetko sa mi nechce su na dovolenke od pondelka aspon sa mala troska prevetra ... ked nemoze ist von

vladkaz1
27. aug 2009

baby to zas nik cely den? 😕 ja som uz aj doma a cakam kym mi jedna pani odpovie co pisala na inzerat nech mozem ist na postu

stankatt
27. aug 2009

teda nejak to tu flakame....

vladkaz1
27. aug 2009

no flakate 😀

stankatt
27. aug 2009

sa polepsime 🙂
Vladi no ako sa mate? uz je mala OK? a ty?

stankatt
27. aug 2009

inak ta kamoska, co som ju vcera cakala ma dojst az buducu stredu 😀 😀 😀 😀 chyba komunikacie 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
27. aug 2009

aha jaj no tak ste sa zle dohdli ja v poho aj ked mam taky zaludok na vode a mala hruza boli ju to usko ma to na pohlad az von cervene reve jak tur no otras nezavidim jej chuda male usi su svina dum ze to cim skor prejde

tehulka4
27. aug 2009

bryyy vecer... boz baby, a vy co ste tu platene za to kolko popisete? 😉 ja sa sem snazim dostat uz od nedela, ale nejak sa neda...takze sme doma z tych ansich Tatier..maly ma konecne 6 zu a je vsade..normalne nestiham a nezvladam..idems a posnazit vas docitat..dufam ze ste v setky ok..:_)

mausy21
27. aug 2009

ahojte berus,ajka

my už nemame žiadne koliky.prešloo to nejak samao ale kakavali sme len s rektalkou ale teraz som sa zaprela a koniec kupila som v dm taky čajik pre baby,a od vtedy mi pekne kaka ránoa potom mame pokoj.,aj ja davam sab simplex ale len na dudlik nech sa ukludny.inak mdavam espumisan.

kukona1
28. aug 2009

baby vedeli by ste mi poradit,aká pozornost by potešila lekára ktorý sa o mna staral ked bolo treba,ešte k tomu je aj moj sused a strááášne veeelký fešák. 😵 ...mladý.. 😝 . rada by som sa mu nejako odvdačila...peniaze nechcel...
vobec ma nič nenapadá 😖

vladkaz1
28. aug 2009

😉 vies co ja som tak Deckovovi kupila dobre vinko a potesil sa veru prasu tak tiez nechcel chodila som k nemu na poradnu .. si myslim ze chlapi ocenia nejake dobre suche vinnko .. 😉

timotej
28. aug 2009

my sme dali tiež Dečkovovi vínko v kapsičke a v obálke prachy k tomu. Si myslím že bol spokojný lebo potom prišiel za mnou na izbu aj 2x za den. Ešte by mohla potešiť kvalitná bonboniéra drahšia a káva. To sa im tam zíde ked majú nočnú...Mám kamoša doktora ktorý si nezoberie vôbec nič a povie aby dali peniaze radšej do kostola.

vladkaz1
28. aug 2009

No teda to je rarita ... ten kamos , ja keby davam vsetkym prachy tak sa nedoplatim cele tehu som Kovacicovej nosila bomboniery ta ze ci ju chcem vykrmit 😀 potom som sa na to vykaslala ale bola velmi mila ,potom som chodila Deckovovi a tomu vinko a rodila ma kovacicova tak jej len prasule ale bola velmi ochotna este po porode mi robila sono maternice a ci v poriadku isla von placenta baby len kukali ze im take nic nerobili.. 😀 neviem ci je to rarita ,,
a sestricke na sale M. tak isto dala ..ale tu sme mali tiez vybavenu a mi velmi pomohla 😀
pri druhom nedam ani fuka co sa tyka penazi .. len kava bomboniera vinko .. nic viacej

lyongirl
28. aug 2009

čafte, ja tiež nestíham akosi prispievať a ani nie je čím....
Alex začal dosť neposlúchať a Rišulo jak by dal, potvorka malá neposedná a ak sa aj dostanem k PC, tak rýchlo mrknem čo najnutnejšie potrebujem a idem, ani na maily nestíham nejako odpisovať 😝
No 2 deti sú 2 deti, staré dobré časy sú za nami! 😀

krtko.
28. aug 2009

baby,pouziva tu niekto pampers vyrobky?

vladkaz1
28. aug 2009

ja som pouzivala ale uz nie preco?

krtko.
28. aug 2009

dnes mi prisla kuponova knizka z pampers na zlavy a ja pampersy nepouzivam
ze by som niekomu darovala kto pouziva pampers 😉

vladkaz1
28. aug 2009

aha .. no ja som to hadzala do kosa .. uz som tak isto nemala komu dat ..

timotej
28. aug 2009

Krtko aj mne to prišlo dnes. Ešte neviem či to využijem väčšinou používame Tesco plienky ale teraz mi kamoš priniesol z Metra Pampers mali v akcii. čo hovorite na to že sa Morová rozišla s Mokrým?

suziad
28. aug 2009

ja pouzivam pampers active nam sa lubia 😅 ale aj nove teskace 😉

suziad
28. aug 2009

baby nechodite s deckami na ihrisko do oratka na kopanke

vladkaz1
28. aug 2009

stej Morovej som uplne mimo nechapem mne sa pacilo ako par.. 😀
No a do oratka nechodim ... ale kusok som tam byvala 😀

gabuliik
28. aug 2009

Čaute babenky.Dneska stíhammmm 😀 .
Z tej Mórovej som paf aj ja.Mne sa tak hrozne páčili ako párik ....

Vladka,dnes som si konečne kúpila ten časák.Ste tam hrozne zlatunkí 🙂

stankatt
28. aug 2009

to je kde. to oratko?

krtko.
28. aug 2009

ja som chodila ale iba cez skolsky rok.mame to trochu od ruky 😖
a ani ma to tam nejako neoslovilo 😖
oratko je na kopanke pri kostole

krtko.
28. aug 2009

vladi aj ja som si kupila rebecu.ste tam taki zlati 😉 🙂

gabuliik
28. aug 2009

Baby,mne to oratko tiež nič nehovorí.Musím to ísť niekedy omrknúť....
Zajtra sa má konečne trocha ochladiť.Sa neviem dočkať,len kvôli tomu,že sa tu bude dať konečne spať.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre