Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
8. sep 2009

no tak to nemas bohvie co ale u nas to iste , ked ideme von alebo do obchodu mala zaspi takze ani hodinu doma kludu nemame teraz boli fakt narocne 3 tyzdne lebo sme boli chory doma malu porazalo a udrzat ju v posteli no hruza des asi tak ved poznas .. s MM lom sme si povedali ze mesiac pockame so zarabanim druheho fakt som bola chora jak das aby sa nic nestalo a chcem sa dat prispoistit na tych 270 dni 40E mesacne nech mam peknu matresku prvy pol rok tusim 500E to robi lebo inak by som nemala narok na matersku ani pri malej som nemala a pomoze to jasne a od januara zevraj uz vydali navrh ze maju zvysit na munimalnu mzdu rodicovsky prispevok ale len do 2 eokov zivota diatata ani na ten by som narok nemala kedze som nemala odpracovane 2 roky alebo 3 rusim potom mas narok na matersku aj na zvyseny prispevok ja som do toho nespadala a s tymto pripoistenim budem tak preco nevyuzit len je to dost 40E .. ale sak nebudem fajcit 🙂 ajstak by som nemala ked chceme druhe 😀

timotej
8. sep 2009

Ahojte mne malý dnes vyspával do 10.30 od večera tak zalomil teraz. Máme to trochu posunuté. to by bolo super keby zvýšili rodičák. Lebo ten čo je teraz vystačí tak na plienky a na sunár.
Náš Timuš bude mať v nedelu ročik. Stále neviem zmenšiť fotky a uložiť.

lulinak
8. sep 2009

Ahojte,zahlasujete za Lianku?Ďakujem 😅 http://www.baby-web.sk/Upload/tcs-_testy_autose...

vladkaz1
8. sep 2009

mas zahlasovane 😉
TImi tak si uzite oslavu , a napisem gratulovanie az ak to bude aktualne 🙂
to k tomu rodicovskemu bolo super veru teraz nam rpidali o 5E , ale zda sa mi to strasne nefer voci mamickam ktore nepracovali a nemaju narok na zvysenie 😒

pralinka25
8. sep 2009

ahojte.
Dievcata prepacte ze vam sem takto vtrhnem ale potrebovala by som poradit.
Zistila som ze som tehu. Teda z tehu testov to tak vyzera. Tie ktore chodite na gyndu k Strbovi neviete nahodou aky je postup? Treba sa objednat na krv alebo staci rano prist postavit sa dorady a hotovo.

Dakujem vam velmi pekne tie ktore si najdete cas. Pekny den 🙂

vladkaz1
8. sep 2009

ahoj pralinka, ja k nemu sice nechodim ,ale mysim si ,ze staci prist k nemu a zoberie ta ,alebo sa telefonicky objednaj 😉 ale to uz je spoplatnene tusim 10E niesom si ista olo to 200 sk, ale zdrazeli. 🙂

lenkahrehusova
8. sep 2009

Ahojte 🙂
Vladi, pekne sa vyzdrav 😉
Timotej, gratulujem k 1 rôčiku 😉
a k tomu rodičovskému, no nič by sa nestalo, keby zvýšili 🙂 a presne je to len na plienky a mliečko 😠

Inak, všetky čo idete na jarmok, tak príjemné jarmočenie 🙂 ja s malou asi nepôjdem. Nechce sa mi tlačiť s káričkou medzi ľudí. A cigáňa si urobíme u svokrovcou 😉

vladkaz1
8. sep 2009

Lenka tak si to uzite !!! dakujem no uz som ako tak zdrava teraz nabrat sil.. dnes nam mala prist vyplata a nic 😝 akoze nechapem chceli sme ist na velky nakup nieviem co sa deje inokedy mame uz 7 dneho na uctea teraz nic 😖 😝 😝

gabuliik
8. sep 2009

Čaute baby.Tak dneska škôlka v pohode,vydržala tam do 12tej,ale nič nejedla.Nechcela.Domov prišla hrozne vyhladovaná ☹ .Zajtra jej zabalím aspon ovocie,nech zje to,ked nič iné nechce.Inak poviem vám,je to totál nezvyk bez nej doma.Malý je na mne nalepený a všade je také divné ticho.... 😕

Vladi,fakt prajem skoré uzdravenie a ja na to zvýšenie rodičáku čakám ako na sol!Fakt to čo dostávame je almužna.

timotej
8. sep 2009

Dakujem za gratulácie, objednala som Timkovi velkú tortu lebo máme dvojdnovú oslavu. Ja si dám malého postrážiť a pôjdem na jarmok sama. to by sa nedalo aj s ním...

lulinak
8. sep 2009

Čaute,ten rodičák ani nehovorím mohli by ho dať aspoň na 330 nie?
Chcela som sa vás opýtať tie čo máte okolo 1 rôčka deťúrence či ich dáte na kolotoč,lebo ja by som aj dala,ale ona je strašné šidlo horšia ako Miška,tá ako ročná už na kolotoči bola ale toto?to je hrúza a predpokladám že sa bude pýtať na kolotoč a ked zbadá Mišku tak to tobôž
Gabi,ja mám ten istý problém s malou ako neni s Mišku tak je to katastrofa jedine vonku je dobre,ale ona hned ide smerom k škôlke a potom sme na plote pri deckách a debatujeme 🙂

lulinak
8. sep 2009

Inak aj ja želám všetkým príjemný jarmok a hlavne nech je dobré počasie,lebo hlásili dážď.

Ozaj Gabi,pozajtra ideme do Modranky aj zo segrou je u mamy celý týždeň,tak ak chceš môžme sa dohodnúť.

lulinak
8. sep 2009

čo už spíte? 😒

bubadlo27
9. sep 2009

este spite? 😀

tehulka4
9. sep 2009

caute maminecky..ja sa sem nejak neviem domotat..dnes som si toho riadne navalala..na obed som robila plnenu papriku, prala a teraz sa chystam zehlit..maly je jak sto certov..zajtra ideme na ockovanie tak som zvedava ze co a ako..a vy co tot tu nejako flakate?

lyongirl
9. sep 2009

čafte babule 😉
my sme boli pár dní na orave, tak som si oddýchla od netu 😀 , ale ináč som si vôbec neoddýchla, ale bolo fajn. No a teraz som poprala pár práčiek a mám kopu na žehlenie, nie je navarené, iba som narýchlo spravila špenátovú polievku, treba ísť na nákup, lebo nie sú zásoby a to nehovorím o upratovaní 😝 . neviem, kde mi hlava stojí a že bude jarmok? Nejako to nemám čas vnímať...
a deťúrence sú zlééé ☹

gabuliik
9. sep 2009

No čaute baby.Tak zas to flákame .... 😀 😕

Lulinak,v poho sa môžeme dohodnúť,len neviem kedy.Pre malú chodím o pol dvanástej a poobede okolo tretej ideme do mesta.Musím kúpiť malému topánky.Tenisky má len tak tak a už ma to nebaví furt čochrať,ked chceme niekam ísť.Tak chcem aby mal dvoje 🙂 .Takže neviem kedy,šak zavolaj ked pôjdete 🙂

Jáj a k tomu kolotoču.Malý už bol.U našich na hodoch.Segra sadla s ním a jej dcérou do vláčika a tešíl sa hrooozne.A MM ho dal aj na malý kolotoč do takého auta s pásmi.On to tam skoro rozobral,potom sa k nemu postavil kolotočár,že pre istotu a malý sa mu začal hroziť,že no no no 😀 😀 😀

gabuliik
9. sep 2009

Baby,kde ste? MM kuká futbal,takže ma vykopol od telky a tu nikoho .... 😒

vladkaz1
9. sep 2009

caf ja ukam online panelak na nete lebo ma tak isto moj vykopol 😝 od telky malu nieco postipalo do uska a ma ho napuchnute jak hovado uplne jej odstava .. no hruza a cervene jak rak ..
Dnes som stretla tehu na moste ako sme boli vyberat prasule na nakup

bubadlo27
9. sep 2009

goooolllllllllllllllllllllllllllll

bubadlo27
9. sep 2009

tak u nas je to naopak, ja pozeram futbal, inak cavte 🙂

gabuliik
9. sep 2009

ja len tak brázdim po nete.... nechce sa mi žehliť. Chudátko malá,asi ju to aj bolí... Skús jej to natrieť Fenistilom.To je proti alergii a tak.Je to aj na štípance od komára,tak uškodiť by to nemalo.

gabuliik
9. sep 2009

Bubi,ty to fakt žereš?Ja môžem akurát tak hokej.A futbal nejak v poslednej dobe nemusím....

lulinak
9. sep 2009

čaute,bože ja som rada že moj neni na športy- okrem áut rely atd.

vladkaz1
9. sep 2009

tak uz to skoncilo aj moj hucal gool a ja by som ho najradsej kopla niekam neznasam ked zaberie celu obyvacku a ulebedi sa tam jak kral a huci to na cely byt .. ach .. 😀

gabuliik
9. sep 2009

MM nehučal,bo by som mu odtrhla hlavu keby zobudil decká.Ale zato sused reval jak besný.A to sme v RD a počula som ho.Hrúúúza. MM furt nadáva ,tak asi sa tam deje niečo blbé... 😀

bubadlo27
9. sep 2009

tak u nas je to takto teraz, ja sedim pri nete a kukam futbal a MM utiera prach, boze ako ho lubim 😀 🙂 🙂 🙂 🙂
ale zas teraz uz nerobi nic v praci, tak nech sa aspon doma cini 😉 🙂

inak MM je len na plavanie v mori 😉 😀 😀 😀

gabuliik
9. sep 2009

😀 😀 😀 bubi,máš to doma dobre zadelené ... aj ja chcéééééém

ozaj,Stanka tu už dlho nebola.Čo je s nou?

bubadlo27
9. sep 2009

poziciam niekedy 😉 😉
ale zas aby ste si nemysleli, to mava takyto zachvat len cca raz do mesiaca 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre