Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
9. dec 2009

Čaute baby.... 🙂
Dneska som dokopy nič neurobila 😝 ,sa mi nechcelo.Len som navarila a hrala som sa s deckami.... No a teraz som ožehlila.Ked zaspia,tak sa chcem pustiť do kuchynskej linky.Chcem to všetko poumývať,aby mi toho moc neostalo na budúci týžden.....
Zajtra ideme dať ten stolík sklenárovi a bude to stáť okolo 15eur ....

stankatt
9. dec 2009

cafte, aj ja som dnes zehlila.... 😉

vladkaz1
9. dec 2009

no ja musim zehlit pidi veci macka vie 😉 este mi schne jeden susiak ...
no a spravila som bifteky pre mojeho nalozila do pacu a len mu osmazim 2 na veceru a rano budu fajnovo prelezane ze ked ich opecoem tak za minutku budu makucke parada 🙂 tusim vybehnem kupit hranolky a bude .. malej nejaku polievku a zeleninku asi ..

stankatt
9. dec 2009

vladi mnaaaaam 🙂

marcelkatt
9. dec 2009

Všetky aké šikovné... To len ja som lenivá dnes 😀

vladkaz1
9. dec 2009

Ale prd videla si ten bordel u mna doma ? jaka sikovna labzujem a doma mi vsetko stoji .. hruza .. 😝 som na seba nasrata len sa nahanam 😔
Ty si sikova ,co by si nebola ... ved viem
Stanka veru mnam keby mi este chutilo maso dam si aj 😀

stankatt
9. dec 2009

Vladi este stale ti nechuti papat? 😲

lyongirl
9. dec 2009

my sme mali trenčiansky párok, ten sme dojedli, dnes som robila fašírky a slížikovú polievku...

vladkaz1
9. dec 2009

Nie nechuti iba kraviny hrianky so syrom to mi chuti a vajicko na hnilicko alebo volske oko to mi chuti ja za rok som zjedla asi 1 dno vajicko a teraz by som stale hrianky syrove ha

gabuliik
9. dec 2009

Tak a mám to umyté.Zajtra mi ostali ešte šuflíky,nechcela som s tým moc buchotať,lebo malý nejak zle spí.Ale sa vytešujem,že už to mám za sebou. 😀
Aj my sme dnes mali fašírky a slovenskú ryžu.Fašírdy ostali aj na zajtra a asi urobím k tomu zemiaky.No a polievku,asi mrkvovú zasmaženú.... mnam.

vladkaz1
9. dec 2009

No moj mi fasirky neje .. iba ked musi minule som spravila s rajcinovu a nastruhanym syrom a nechcel .. ja to nelubim priznam sa ja radsej fasirku na chcebik s horcicu 😀
Uz mam navarene .. konecne ... este zajtra upracem rano a spravim zeleninovu zasmazenu polievku to je rychlo ..

vladkaz1
9. dec 2009

Gabulka ty si sikovnica ... klobuk dole mne by sa nechcelo ja idem odkvacnut ...

stankatt
10. dec 2009

ahojte 🙂 som dnes prva?

tehulka4
10. dec 2009

caute babulenky...

co sa tyka tych dr. tak viem ze jeden z tych expertov bol Cech...
ludia, vcerajsi vecer bol hrozny..cez den maly uplne v pohode akurat sem tam nieco vymyslal, ale vecer ked som ho ulozila a on prvykrat zasapal tak od 20 do polnoci bol asi milionkrat hore...uz som nevladala na krize..a kedze som s amlym fzrt sama doma, tak je na mne vecne nalepeny...ja som vcera vela toho nepostihala zato dnes mam uz vsetko spravene..este tak pozejhlit par veci pre maleho a koniec...

vladi, nic moc som nekupila,a le apson som objednala pre mrnusa tu zabranu napostel aby mi nepadal...

stankatt
10. dec 2009

tehu maly uz spi na normal posteli?

tehulka4
10. dec 2009

stani, nie...len zaspava u nas v spalni na manzelskej posteli a potom ho prenasame ked ideme my spat do jeho..a uz sa nam stalo ze zoparkrat z nej spadol, tak preto..

tehulka4
10. dec 2009

inak, v sobotu mame stretnutie s byvalymi spoluziakmi zo ZS..o 18-tej..tak som zvedava ze ako to moji chlapi zvladnu, lebo aj ekd tatik maleho kupe tak mu vsetko nachystam a on ho len supne do vane a nic viac..nehovoriac o otm, ze aj kasu zarabam ja, takze to bude koooopec srandy..asi dame operatorovi dobre zarobit..🙂

stankatt
10. dec 2009

😀 nech si zvyka pan tata 😀

tehulka4
10. dec 2009

stanka, to ano, ale tak aj tak to bude asi sokova terapia pre oboch..:_) lebo tato nevie co kde je a maly bude zasa v soku ze co to tato chaosi..😀

bubadlo27
10. dec 2009

cavte, tak vidim tehu, ze zaspavanie funguje rovnako u vas aj u nas, len s tym rozdielom, ze mala ked este tuho nespi, tak mi povie ze nejde spat do izbicky, tak ju dam este do postielky, ale sup k nam do postele
a maly sice ma uz postel, ale on je stale hladny, hore v noci aj 5 krat, tak aby som nemusela XY krat k nemu vstavat, tak spi pri mne v postielke 😉

a s tou stretavkou to bude sranda aj nas, sice my mame az vo februari, ale uz teraz ked si to predstavim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tehulka4
10. dec 2009

inac baby, pokial este vladka vladze, mali by sme sa niekedy dohodnut a ist an ukoncenie roka na poharik medoviny do mesta... 😝

stankatt
10. dec 2009

tehu dobry napad 😉

stankatt
10. dec 2009

tak princezna je uz v postielke a uz uz zaspinka 🙂 takze vegeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet

tehulka4
10. dec 2009

bubi, ale to zaspavanie u nas tak sprosto vymyslel tato..a my tak fungujeme od elta..lebo u nas v spalni bolo najchladnejsie, tak aby sa maly dobre vyspal uspaval ho mm tam, my mae postielku v obyvke lebo spalnu amme moc malu takze ma od mrnusa deli jedine stena,a le inak vsetko pocujem, akurat ze ho nevidim..☹
akotyka tej stretavky, tak urcite vacsia show ako u nas to nebude...nas tato je cele dni v robote, takze cos a tyka maleho je vsetko pre neho spanielska dedina..🙂

tehulka4
10. dec 2009

stani, no sak teda tiez si myslim..decka uz trochu odrastene takze nieco vydrzia..🙂 my sme azsa posrany, takze spat sa bude neskor..🙂

stankatt
10. dec 2009

tehu daj do bytu kameru a natacaj veselo 😀 😀 😀 😀
inak ja na mm nemozem povedat krive slovo- on sa vie super postarat 🙂 a kupe malu iba on

tehulka4
10. dec 2009

stani aj nas tat kupe, ale vanu napustam ja, pyzamu, plienku podbradnik nachystam ja, ba dokonca este aj osusku an utretie nachystam ja..🙂 takze nas tata to ma vsetko bez roboty..pride k hotovemu a koniec..🙂

stankatt
10. dec 2009

tehu nacase to zmenit 😀

bubadlo27
10. dec 2009

aj u nas tato kupe deti, len u nas su dve, tam, sem tam zabudne umyt pod krkom, umyt zuby a tak 😀
akoze nestazujem si, on je tiez cele dni v robote, vypadne rano pred siedmou to uz stihne zobudit obidve deti, a pride pre siestou, a o siedmej kupeme, ale zas ja ho nesterim 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale chyba mu trochen samostatnosti 😠

inak, ja idem poobede okolo jednej druhej, podla toho ako krpcia pospinkaju do mesta, este som ani stromcek nevidela, musim ist do banky, formicky si kupit na medovnicky, tak bude sranda, lebo ked sami rozbehnu kazdy na opacnu stranu ma drb... 😀

stankatt
10. dec 2009

bubi tak zubky tata neumyva.... to sam nezvlada 😀 to musime obaja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre