Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lyzenka
6. jan 2010

Jé,

tak to som rada, že MUNDISAL Dominike pomohol, a aj Marcelke? 🙂

a ďakujeme za blahoželanie... :O)

gabuliik
6. jan 2010

Čaute.Včera mi nešiel koník 😠 ,tak som sem mrkla až teraz.
O tom,že s detmi sa má chodiť k zubárovi už od roka som počula aj ja.Tak som rozmýšlala ,že by som s Monikou išla.Ale komu?Ved ja nemám ani predstavu komu patrí.....

A ten sniežik ma mooooc poteši.Síce som chorá,ale bola som chvílu s deckami vonku posankovať ich.Nech si to užijú kým ten sneh je.... 🙂

anesim
6. jan 2010

Ja keď som chcela ísť s malou k zubárke, tak mi povedala, že podľa toho kam patrí škôlka, ale nakoniec s ňou chodím k súkromnej, aj keď tam platím ale ten prístup je super a malá sa vôbec nebojí a to jej tri krát také malé kazy vŕtala 🙂

vladkaz1
6. jan 2010

Ahojte prisla som s tecsa bola som si kupit to magnezko a v tescu v tych kosoch sa mi malej podarilo ulovit 3 drigovice za 2E nieco no skoro 3 eura flisove na zips velmi pekne a teple tak som zobrala cervenu ,sedu a ruzovu no nekup to za tie peniaze 🙂

vladkaz1
6. jan 2010

tak som nakoniec prisla na to ze tie drigovice boli za 1E ,65C aj keby som jej ich mala dat len raz hrooozne sa tesim 😀

lyongirl
6. jan 2010

Ahojte, my sme sa dnes boli sánkovať v Smoleniciach, bolo perfektnééééé
Elmex pastu používame aj my pre malého, teda aj pre nás, ale asi prejdeme na inú, čo nám poradila zubárka, lebo mne sa odhaľujú krčky

marcelkatt
6. jan 2010

Lyzenka, pomohol Erikovi sa teším. Je menej uplakaný. ešte piští, ale to si vynucuje. V poslednej dobe je taký mrchavý, všetko moje, nedám a podobne.
Gabulik aj ja som rada, že nasnežilo, malý sa vyjašil dnes. Len by ten sneh mohol vydržať dlhšie, nech si to tie deti užijú. Nemám rada čľapkanicu, blato a mokro ☹
Vladka super si kúpila a fakt pekne. Aspoň tú čo dnes mala Lucka sa mi páči.

marcelkatt
6. jan 2010

Ja s mm používam Lacalut Activ už dlho, Erik tú spomínanú Elmex. No mne nepomáha žiadna pasta, vystriedala som už dosť a aj drahších a nič. Vraj gény robia svoje 😒

k1k2k3k4k5
7. jan 2010

Ahojte, nasla som cez vyhladavanie temu Miminká 2009 TT a vobec mi to nejde otvorit? Neviete mi poradit, ci ta tema este existuje? Vdaka.

lyongirl
7. jan 2010

skús sa spýtať admina, ale skôr si myslím, že je téma zrušená, nakoľko sú tu vytvorené témy na každý mesiac v roku 2009, môžeš si písať s maminami, čo sa im deti narodili v tom mesiaci ako tvoj malý...

k1k2k3k4k5
7. jan 2010

ok, vdaka lyongirl

gabuliik
8. jan 2010

Čaute.som sa sem včera nedostala.Mám hroznú nádchu a bolela ma z toho hlava.Tak som išla spať.Teda ,najprv som po dlhej dobe trochu debatila s MM.Bolo to príjemné,lebo on sa nerád rozpráva.... za to ja by som furt kecala .... 😀

Inak,čo sa sánkujete,ked tu nikto nebol? 😀

vladkaz1
8. jan 2010

Gabi to je mi luto ze sa vam to toci stale do okolo a moj sa tak isto nerad rozprava a dnes mi nadaval ze som nic pomali nepribrala a ze nejem ale pri tom jem .. ale ako mu mam vysvetlit ze s malu cely den nakupit ozehlit upratat doma na varenie v poslednej dobe seriem aj dnes mi donese mama parenne buchty .. no proste to vsetjo vybeham a babo si zomna berie to podstatne ☹ ale sak chlapy .. keby sa viecej zaujimal o mna a ja stale niekde sa nenahanala a nelietala bolo by dobre a nie len kecat s hubu 😝

timotej
8. jan 2010

Ahojte ked hovoríte o chlapoch aj môj nerád rozpráva vôbec nevie rozprávať o dni aký mal a tak. On čumí do telky a ja do neho hustím a ked poviem nech on niečo rozpráva tak povie že nemá o čom. Pritom celý den je s ludmi chodí ľudom zapájať nety a tak.

lyongirl
8. jan 2010

aj ja sa pridávam, že MM je presne taký istý ako popisujete, jednoducho nemá o čom, radšej čumí do bedne 😝

stankatt
8. jan 2010

ahojte 🙂 doobeda sme sa sankovali... uz asi naposledy pri takomto pocasi 😠

gabuliik
8. jan 2010

Čaute.Tak dnes debata nebola a ako to tak vyzerá ani nebude.MM je voláky moooooc nervózny. 😠

Dnes to počko je otrasné.Ráno kráááásne snežilo,som sa tešíla ,že poobede pôjdeme na sánky.Okolo 13tej kuknem z okna a ono pršalo.Skoro ma šlahlo.A furt ho leje a leje..... Ked to zamrzne,tak ráno to bude iná sranda ... 😖

vladkaz1
8. jan 2010

baby ja som bola ais 3 hodky vonku s malu aj ked prsalo dosli sme mokre jak mysi este ze mala nepremokave veci 😀

stankatt
8. jan 2010

to de ste boli?

vladkaz1
8. jan 2010

bola som nakopci u nas na druzbe a potom som isla do bile s malu za ruku a vonku no.. tak chusto neprsalo este .. ale potom ako som sa vracala z bili tak uz fest prsalo

gabuliik
8. jan 2010

ja som von ani nešla.šak by sme boli mokrý všetci traja a ešte tu boli aj 2 deti mužovej sestry.Takže von nehrozilo.A doobeda som musela navariť ... ☹

vladkaz1
8. jan 2010

gabi mas to pestre veru a odpocivat kedy?

gabuliik
8. jan 2010

nooooo,žeby na dôchodku? 😀

vladkaz1
8. jan 2010

no neviem neviem ,supnu ti vnucata a budes na nervy 😀

gabuliik
8. jan 2010

no,pokazila si mi moje ilúzie do budúcnosti.... 😀

vladkaz1
8. jan 2010

ale ne nepokazila 😀 😀 to ja si tak predstavujem .... 😀

gabuliik
8. jan 2010

😀 😀 😀 tak si predstavuj,že budeš sedieť na balkone a popíjať kávičku s vyloženými nohami...

vladkaz1
8. jan 2010

no co na balkone niekde na plazi ... balkon mozem tu na sidlisku 😝 plaz chcem a kapucinko 😀 😀 😀

marcelkatt
8. jan 2010

Ahojte... už som tu aj ja na chvíľu. Okúpala som malého, dala som ešte prať rýchlo. Erik už spí, tak mám je kľud. Dnes ho Vladka krááááásne ostrihala, sa vytešujem ako blcha, lebo v kaderníctve nemala trpezlivosť na neho. Som spokojná už to mal dlhé a on má dosť riedke vlásky a také nepoddajné. A aj obočko mám zas krásne 🙂 Mojko ďakujem veľmi pekne!!! Viem, že sa nerada chváliš, ale mne to nedalo. My sa nejak odvďačíme 😀

marcelkatt
8. jan 2010

Píšem ako maďar 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre