Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lyongirl
9. mar 2010

Gabi, mne spal Alex dnes o cca 13tej, zaspal niečo po a vstával hmmm, ani neviem, ale bolo okolo 16:30, ak nie aj viac, hehe, ale to je Alex, u Riška to nehrozí za celý deň dokopy...

krtko.
10. mar 2010

ahojte.neviete kde maju dobry vypredaj na detske cizmy?

marcelkatt
10. mar 2010

No baby ja sa veru nemôžem sťažovať na Erikov režim. Pekne spáva od narodenia, od 5 mesiacov sa vôbec v noci nebudí. Do roka spával cez deň 2x a od roka ho dávam už iba raz okolo tej 12-12.30 h ako sa podarí. A večer najneskôr o 20.00h. Samozrejme sú výnimky, ak sú oslavy, alebo ak mal soplíky, prípadne ak niekam ideme.

krtko.
10. mar 2010

marcelka,normalne ti zavidim(v dobrom) ze ti erik vecer tak skoro spi 🙂

lyzenka
10. mar 2010

no baby....klopi-klop...od minulého týždňa som znovu zaviedla Andrejkovi poobedňajšie spanie.....lebo predtým protestoval.....kamoška mi poradila....ak pôjde spinkať (dokonca na svoju postieľku v detskej - lebo chcel spať len na našej manželskej aj cez obed aj večer).....keď sa vyspinká...pod poduškou nájde nejaké prekvapenie (dostal vždy nejakú žížalu - cukríkovú)...táááák sa tešil....a konečne mi už pekne spinušká cez obed a aj večer už v detskej....

lyzenka
10. mar 2010

....a teraz už aj bez žížaly... 😉

marcelkatt
10. mar 2010

Lyzenka super 🙂) my ešte spinkáme v postieľke v spálni. Ak ho vezmú do škôlky, tak ho začneme dávať do jeho detskej, i keď poobede tam v pohode spáva.

lyzenka
10. mar 2010

marcelka, ďakujem 🙂

no veď práve...on nechcel ani po obede tam spať....hneď utekal do spálne....musela som to spraviť už teraz...lebo by si na to dooosť zvykol.....medzi nami spať....(lebo postieľku sme mu zrušili už po Novom roku)....tak som rada....ale idem si tam do detskej vždy s ním lažkať - máme tam dve postele - ja na tú druhú....a tak potom aj zachvíľu zaspí...

marcelkatt
10. mar 2010

Dobre to máte vyriešené 🙂 my postieľku máme, plánujeme druhé tak som ju ešte nechala. Tak hádam nebudeme dlho čakať na to druhé mimi 😉

lyzenka
10. mar 2010

no my tiež plánujeme druhé...už trošku dlhšie...a keďže sa nedarí, tak som to zrušila.....aj káričku chcem už predať....možno potom sa pošťastí... 😀

lyongirl
10. mar 2010

krtko ja neviem, my nepotrebujeme, čo im nohy narástli? Ja začnem zachvíľu zháňať jarné, ale len pre Alexa.

lyz super, super nápad, aspoň máš poobede čas pre seba 😉

A na Alexov režim sa nemôžem ani ja sťažovať, je dokonalý, len mi ho kazí Riško 😀 , to znamená, že nemám kľud, ale už aj Riško má celkom fajn režim, až na občasné výkyvy, no a snáď ho budú mať neskôr taký rovnaký...

lyzenka
10. mar 2010

lyon,

veď práve...bolo to už o držku celý deň keď bol hore....potom už bol jak omáčka a o 17,00 by už zaspal na noc...
ale pomohlo aj ranné vstávanie o 6,30 ...predtým sme dlho spávali aj do 9,00 a potom jasné, že sa mu nechcelo cez obed spať.

včera som tiež skúšala nejaké botasky Ajčovi v Rene - dokonca aj také svietiace 😲 ....ale vpredu mali taký čudný tvar...aspoň mne sa to tak zdalo....

marcelkatt
10. mar 2010

Lyz aj my už dlhšie plánujeme, aj Erika sme dlhšie "zarábali" no uvidíme... 🙂

lyzenka
10. mar 2010

marcelka...

...sranda, aj my sme sa o Ajča dlhšie snažili....narovinu rok aj pol....a teraz sa to už blíži k tomu istému... 😒

lyzenka
10. mar 2010

a postieľku máme vyloženú na skrini....tak poprípade sa len rýchlo zloží... 😀

vladkaz1
10. mar 2010

Ahojte tak konecne normalna deba po dlhsej dobe 🙂 sa tesim ..
Boris kupe malu ,ja som sa bola prejst zajtra robim zas pizzu ,rychlo a chutne nechce sa mi vyvarat nemam na to chut
Dnes mi prisli tenisky Nike moc sa tesim su velmi pekne a pohodlne .
Jarne boty mala ma Adidas a ma v nich pevnu nohu ,som s nimi max spokjna ,dobre jej fixuju nohu ,zatial najlepsie co mala .
Ale letne tenisky su jej LTT, takze urcite budeme kupovat ,co uz aj jarnu bundu potrebuje ma len vestu inak vsetko ma ,potom veci do skolky ,ako pizamko a tak .
No drzim vam palce kocky ,tento rok ma byt extra plodny, verim ze sa vam zadari ,ja jak porodim idem na mirenu .

lyzenka
10. mar 2010

vladka,

tak bodaj by si mala pravdu... :O)

s tými adidaskami súhlasím...sú super...ešte minulý rok na jeseň som Ajčovi kupovala také s klenbou...a boli fakt super....aj teraz mu asi kúpim adi-dadi...l 😉

inak dnes sa mužovi snívalo, že sme mali druhé bábo - chlapca.. 😎 a aj mne sa dnes taký nejaký sen sníval...no, kiežby... 😉

gabuliik
10. mar 2010

Čaute.
Dnes sme boli vonku ... decká išli na bicíkoch .... zaspali jak halušky 😀 Mna čaká ešte cvičenie a umyť zem 😝

Lyzenka a to kde si zohnala tie adidasy s klenbou?Ja zhánam pre malú tenisky a zatial nič,lebo žiadne nemajú klenbu.Už som z toho na nervy.Nebaví ma to,lebo vždy ked potrebuje topánky,tak chodíme po meste a nikde sú neni s klenbou.Už som rozmyšlala,že sa prevezieme do Serede alebo do Senca.

Vladi,ja sa chystám robiť pizzu v sobotu.Som zvedavá čo z toho vznikne,lebo ja a kysnuté cesto sme neni kamošky 😀 😀 😀

vladkaz1
10. mar 2010

Gabi ved toto ti nekysne moja ,to hned ako zarobi vyvalkas ,preto sa to vola rychla pizza 😉 a je skvela ,ja nemam rada take hrube cesto sorac, mne to nechuti ,je to jak kolac ja mam rada tenku ,taku aj robim a tato taka je a velmi chutna.
Lyz neboj pride to ,ak ste obaja v poriadku ,myslim po zdravotnej stranke tak neni problem ..
No moj muz nedovoli kupit malej adidadi 😀 , prosimta ten je narocny ,ale tieto s klembou som mala od segry nove ,lebo sa zmenilo pocasie a Adamkovi boli zrazu male ,takze som ich kupila nove .
Na leto neviem ,ale som povedala muzovi ze 50 eur jej za tenisky teda uz nedam jak minuly rok a on ze som lakoma 😀 .. no on to bere ze za tenisky da svoje 100 eur a ja nedam jednoducho podla mna je to moc .

stankatt
10. mar 2010

cafte babenky 🙂 ja nejak nestiham v poslednom case... cim to bude? jaj este kakame a do piatku je Monoka doma. tak tatik ma dovolenku a varuju sa 😀 , ale dnes uz kakala iba2x, tak snad uz konci.... sak furt len perem...

stankatt
10. mar 2010

tak raz sem zavitam a tu nikoho???????? 😎

gabuliik
10. mar 2010

Ja som tu ... 😉
Vieš ,sem chodia všetci až po paneláku ... si myslím.

Ja mám odcvičené,umytú zem a konečne mám volno a čas na oddych. 🙂

krtko.
10. mar 2010

ahojte.nie lyion nenarastli ,len natalke sa rozpadli cizmy.a na tenisky sa mi zda este zima.aj ja mam dylemu ci jej mam kupit tie cizmy alebo nieco ine.bola som v diechmane a predavacka hovorila ze na teraz nic nemaju.ani v humanicu nic nemali.hlavna vec ze uz maju letne sandale.to mam akoze teraz kupovat letne a v lete zimne?

marcelkatt
10. mar 2010

Lyzenka, my sme sa snažili skoro tri roky o Erika. Teraz je to asi 8 mesiacov, ale amli sme pauzu 2 mesiace, začala som si platiť DNP od 1.2. Tak Vladka kiež by sa Ti slová potvrdili a čoskoro s Lyz napíšeme miesto snž do pasu počet týždňov tehu 😉 no nechajme sa prekvapiť..

marcelkatt
10. mar 2010

Lyz máš IP 😉

krtko.
10. mar 2010

marcelka aj lyzenka drzim vam palce aby sa vam to co najskor ♥ podarilo 😉

marcelkatt
10. mar 2010

Ďakujem Maťka,

lyzenka
11. mar 2010

ďakujeme 🙂

vladi, tie adidadi... sa mi vtedy podarili kúpiť so zľavou, vtedy ma vyšli 600,-Sk.. 😉 Takže tiež neviem, či na také natrafím...inak v Rene, hneď na začiatku mali so zľavou...stáli okolo 500,- ....mali aj ružové aj modré....len naše číslo už nemali - mám veľkú čongálu 25-26...

lyzenka
11. mar 2010

nie mám....andrejko má veľkú čongálu... 😀

marcelkatt
11. mar 2010

Tak to má fakt veľkú nožičku... Erik má číslo 23 asi. Podľa strihu topánky a tvaru. Niekedy aj 22 ešte obuje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre