Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
5. apr 2010

no moja.nedovolala som sa.ani teraz ☹ neviem čo mám robiť.poobede sa mu trocha ulavilo,aj sa hral,spapal 5 piškot,2x si odkusol z chlebíka a ešte vypil to mlieko čo som písala... no a o 16tej zaspal a zobudil sa totál katastrofa.Dovracal sa mi -samý hlien a je uplne mimo.
Najhoršie je,že zajtra tam nebude naša dr.,ale taká staršia .... ja tomu hovorím,že babička a ona nerada dáva atb alebo čokoľvek ine.A bojím sa ,aby nas nenechali v nemocke....

gabuliik
5. apr 2010

jaj a na pohotovosti mu dali diagnozu j04,tak som to pozerala a je to akútny zápal hrtana a priedušiek ..... a myslím si,že po 3dnoch mu už tie atb mali zabrať ....

vladkaz1
5. apr 2010

Gabi ocuj ved jej to normalne vysvetli ,podstatne je ze dost pije,
Nieje zahlieneny ???? to moze byt pricina zvracania ,alebo mu nesedia lieky ... ☹

gabuliik
5. apr 2010

On pije dosť ..... a je zahlienený,lebo vždy vygrcá len sople.nič iné.... som z toho uplne mimo,lebo vždy ked bol chorý,tak ked mu dala atb,tak o 2dni bol na tom o 100% lepšie a teraz nevidím žiadny rozdiel. .... dokonca,teraz ked grcal,tak mu z nošteka začala tiecť krv.nie vela ,ale aj tak.....

vladkaz1
5. apr 2010

urcite chod k doki ... ☹ ja neviem poradit mala este lieky takto nemala ,raz na to usko ... to skor niekto iny nech ti poradi z bab ..

gabuliik
5. apr 2010

no ,ale kto,ked tu nikto neni ☹ teraz som čitala jeden článok o laringitíde a nič moc....

vladkaz1
5. apr 2010

no ved to .... ze tu nik neni ...
Ja idem off moja ,prepac som hladna vecer sa ozvem ,ked krpata zaspi ... skus volat este doki ...

zanna
6. apr 2010

prijali vase deticky do skolky?Nas neprijali nikde,asi este skusim odvolanie,ale ci z toho nieco bude neviem ☹

lenocka6
6. apr 2010

Ahojte, popravde my este nevieme, ci nas zobrali. Ale pozrieme sa zajtra na skolke, ako pojde dcera, tak uvidime.

vladkaz1
6. apr 2010

zevraj nam maju posielat zajtra vyrozumenie...

zanna
6. apr 2010

prajem vam ,aby ste mali vacsie stastie 🙂

vladkaz1
6. apr 2010

a kde ste boli prihlaseny?

zanna
6. apr 2010

vajanskeho ,bethoveena

zanna
6. apr 2010

ty budes za chvilku uz rodit,drzim palce,aby bolo vsetko o.k

vladkaz1
6. apr 2010

no este chvilku snad si pockame ,radsej dakujem ... 😵

sjuzi
6. apr 2010

Čafte Trnafčanky, nebudete niekto chodiť na Okružnú do škôlky? 😉

krtko.
6. apr 2010

ahoj sjuzi.ale na ktoru okruznu?
pri vuje alebo tam pri tej krizovatke

sjuzi
6. apr 2010

Jaaaj, ja somár... pri križovatke... 😀

gabuliik
6. apr 2010

Čaute.
Tak sa hlásim a som trochu veselšia.Dnes Andrej ráno vypil aspon mlieko a 2x kusol do rožka čo je nesmierny úspech.Teplotu mal max.37,7 čo je tiež uspech.Poobede spapal kúsok suchého chlebíka a teraz ked išiel spať,tak si znova vypýtal mlieko 🙂 . Dnes som nechcela riskovať tu nemenovanú staršiu dr.,tak prášime až ráno k našej. ....
A bola som sama so sebou na krčnom,bo nemám hlas ... a mám zápal hlasiviek ... to aby toho nebolo málo ... 😒

vladkaz1
6. apr 2010

Gabika super tesim sa s vami aspon nieco

lenkahrehusova
6. apr 2010

Ahojte 🙂
Nám ide 5 zúbkov naraz. Ale našťastie malá to v celku dobre znáša. Ale na noc jej dávam Ibalgin sirup od bolesti. Tak prespí celú noc a niekedy okolo 4 - 5 ráno jej drahý dá mliečko a spinká do 7.00 🙂
To čo bolo dnes za silný vetrisko. Snáď zajtra bude lepšie počasie a pôjdeme von.
Gabi, som rada, že sa Andrejkovi trošku polavuje 🙂 Len tak ďalej 🙂

krtko.
6. apr 2010

my sme prave teraz natalke vytiahli jeden zubok 😵
tak sa teraz zvrta v zrkadle
a prva reakcia:nebudu sa mi zajtra smiat v skolke? 😀

marcelkatt
6. apr 2010

Ahojte, Erik už úplne bez teploty, soplíky mierne ale už iba priesvitné. Ten Pamycon zabral hneď, tak sa teším. Idem spinkať, zajtra ma čaká celkom náročný deň, musím poprať, pobaliť veci, vo štvrtok už s Erikom odlietame. Papa zatiaľ.

zuzanky
7. apr 2010

Ahojte mamini
Dlho som tu nebola a chcem sa vás spýtať ktorý detský lekár je ten najlepší. Už sa mi blíži termín tak aby som za nim behla či by nás zobral. 🙂

stankatt
7. apr 2010

ahojte, dlho sme neboli 🙂
Mon uz nastupila do jasli, tak dufam ze na dlhsie ako na 2 tyzdne.... Stale ma toho bacila, ale vraj sa ho musi sama zbavit- mala by ho vykakat.... ale moze to trvat niekolko tyzdnov....

lenocka6
8. apr 2010

Ahojte, tak dneska sme sa dozvedeli, že nás naisto zobrali do škôlky. Tak sa vytešujeme a máme o jednu starosť menej. Len malý sa akosi neteší, stále hovorí, že on do škôlky nepojde. No veď uvidíme ako to bude v septembri. 🙂

marcelkatt
8. apr 2010

Adamkovi blahoželáme k prijatiu do škôlky 🙂

lenocka6
8. apr 2010

Ďakujeme Marcelka, som spokojnejšia, lebo nemusíme zhánať inú škôlku. A myslím si, že to bude jednoduchšie, keď tam bude prvý rok aj s Emkou. Dúfam, teda. 🙂

gabuliik
8. apr 2010

Čaute.Som sa sem včera nedostala.
Malý je na tom už omnoho lepšie,bez teploty a dokonca začal aj čo to papať.Dr ma upokojila,že počas choroby nemusí jesť aj dlhšie.Hlavné je,že pije.Dala mu ešte atb do nedele,lebo to má ešte na prieduškách.Ale včera mu už hrali strečky a dnes totál.MOniku som musela nechať ešte doma,lebo má suchý kašel a napína ju to na vracanie.Včera mala dokonca aj teplotu,ale po sirupe nič.A ani dnes.Tak dúfam,že do nedele budú u nás všetci fit 🙂

bordinka
8. apr 2010

Ahojte maminky...skusam to vsade,tak to skusim aj...hladam po bazaroch...ale predavajuci byvaju dost daleko...TAK SA CHCEM SPYTAT NEMATE NIEKTORA NA PREDAJ KOCIK-KARICKU??NAJLEPSIE CIERNEJ FARBY,LAHKO SKLADATELNU DO AUTA.DAKUJEM.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre