Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
19. júl 2010

😀 Tehu sa smejem jak opica .... noo moj MM ,co ja viem ,on sa nebavi s hocikym 😀 ,to niezeby som chcela povedat ze by sa nebavil s tebou ,ale on je fakt salam parky a moje kamosky ho nezaujimaju jeho vseobecne iny ludia nez my nezaujimaju ,to je taka povaha proste 😀
Hmm opica nasa ,som zvedava aka bude ,je strasne rozlietana taka detska ,ale ved ma cas byt murda a sikovna 😀 este sa prejavi ... inak rozumna je len sa jej musi chciet ...
Ja sa chcem troska venovat v buducnosti tomu foteniu no zatial len skusam .. robim si radost 😵
Stretko dajme v stredu moze byt 😉 kto ide???? a na poriadny kremes niekde .. juj dala by som si 😀 😀 😀 😀
Moj je opak tvojeho ,ten je narocny,ten neni za lacne veci ,on zas co najdrahsie 😝 neprakticke

marcelkatt
19. júl 2010

@vladkaz1 aké je stretko???

marcelkatt
19. júl 2010

Každý chlap je iný, hlavne, že nás ľúbia a sme spokojné aj my 😉 môj by mi zniesol modré z neba, no niekedy tiež prestrelí a trepne, ale milujem ho moc.

marcelkatt
19. júl 2010

Pripájam foto nášho čertíka, chcel sa holiť prosím pekne 😀 😀

vladkaz1
19. júl 2010

@marcelkatt no TT stretko...
Chlapov nerisme to by bolo do nekonecna 😀 .. a hlavne moj to je strateny pripad... ale je sikovny, krasny ,mily , pritazlivy a je hlvane moj ,ci s chybami ci bez nich 😀 😝
No a ja??? ja som dokonala v kazdom smere 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

tehulka4
19. júl 2010

vladi, co sa tyka mojho mm...ten tiez nie je prakticky, kutilske prace mu tiez nejak nejdu, a co sa tyka lacnych handier alebo topanok, tak to by si na seba vv zivote nedal...a moje kamosky,a lebo nasi spolocny znami ho tiez nejak netankuju..jedine nasa rosina..ale inak tiez total brutal salamista..tusim uz minule sme sa bavili, ze ci nei su nahodou rodina.. 😀 jedine, co hoé starsne bavi, je ako on hovori, ze ejho praca je jeho konickom..a mna to castokrat unavuje a lezie mi to na nervy..ale co uz, z niecohi zit musime.. 😉
Lucka, je este mala, takze to ze je detinska je uuuplne v pohode, ma na to vek a aj pravo..uvidis v 15-ke..bude mat viac rozumu nez vy dvaja s mm dohromady.. 🙂
ja na stredu tiez nemam nic, takze moze byt...len kedy a kde..🙂) a ja velmi rada pridem.. 😉

marcelkatt
19. júl 2010

@vladkaz1 tak my sme všetky dokonalé 😀 😀 😀
Tak ja na stretko rada pôjdem ak to bude v dobrom čase poobede.

tehulka4
19. júl 2010

chlôapis a riesit ani pochopit endaju...a co sa neda, tym sa netrapme.. 😉
vladi, a hlavne si zabudla povedat, kao to mam ja uz za tych par rokov co s mojim mm sme naucila, ze som krasna, vtipna, inteligentna a vzdy mam pravdu.. 😀 😉

vladkaz1
19. júl 2010

huraaa tak uvidime kto sa prida a dame aj zakusok 😀 😀 😀 😀
Zhanam Lucke bord tak snad sa zadari.... neviete o niecom????
Tehu suhlasim ved sme o tom fakt minule pisali 😀 ,tak oblecenie mojeho fakt nekomentujem .. len sportove a nie najlacnejsie .. dnes mu dosli 2 je kratase musela som ist pre to na postu .. aj tak nebude spokojny 😀

marcelkatt
19. júl 2010

@vladkaz1
@tehulka4 sa máte, môj bysa dal do reči s hocikým zas to je úplný opak, klebetiť to je jeho. Koľkokrát chcem byť aj sama vonku a on že ide s nami. Na druhej strane ma to teší, no niekedy mi to nevyhovuje no. Ale pomáha mi to klobúk dole po všetkých stránkach sa snaží.

tehulka4
19. júl 2010

baby, si myslim, ze okolo tej 4 -5 by sa nas mohlo najst viac..to uz enbude nejake extra teplto a este stale je dot svetlo a deti dost zive na ot, aby s nami zvladli ten kremes.. 😉

vladkaz1
19. júl 2010

Tehuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to uz ano vzdy mat pravdu 😀

vladkaz1
19. júl 2010

mne je jedno prisposobim sa ,Lucke vezmem jest zo sebou a malemu vytiehnem delikatesu s podprdky 😀
No macka mas pravdu obaju su opak veru

vladkaz1
19. júl 2010

so sebou

tehulka4
19. júl 2010

no dievcence, co sa tyka manzelov, mali by sme sa pochvalit, dobre sme si ich naucili.. 😀 sme skratka sikovne 😀 😀 😀 bord, myslis to na kocik, ci nejak nechapem...

marcelkatt
19. júl 2010

@tehulka4
no my tri sme strelci všetky 😀 😀 😀 takže pravdu máme vždy my hihi to poznám

tehulka4
19. júl 2010

vladi, naaa ved to je jasne, ako facka, ze mame vzdy pravdu, nie? 😀 😉
a nam je to po tej 4 tiez uuuplne jedno...to sme uz vyspany a puding a lyzicku tiez dokazem vziat vsade.. 😉

marcelkatt
19. júl 2010

Ja Erika dám ale do kočíka žiaľ, aj keď bude asi proti. Ale keď nebude vládať, tak radšej nech sedí v kočíku, keďže ja nesmiem nič dvíhať okrem hrnčeka mi bolo povedané 😀

vladkaz1
19. júl 2010

ano na kocik ..
juj ja mojeho nenaucim nikdy ... 🤐

marcelkatt
19. júl 2010

Tak sa dohodnime o 16tej?

vladkaz1
19. júl 2010

17 ta by mi bodla .. keby nahodou mala dlhsie spala

marcelkatt
19. júl 2010

@vladkaz1 oki mne je to jedno po 16tej úplne...

tehulka4
19. júl 2010

macka, kocik pouzivame aj my..maly uz nieco vydrzi,a le tak ked sa niekedy clovke ponahla, tak to sa s nim neda..

vladi a na bazari nejakom si nezhanala? ja co som pozerala ale uz davno tak preddavali, ale ma nastvali lebo uz pouzivany predavali za 30 eciek a to som pozerala, ez novy nejaky neni o vela drahsi...ja tiez uvazujem, ze ho budem musiet kupit...len este dufam, ez vymyslia nieco trochen lepsie.. 😀

a ja by som bola skor za tu 17-tu...nejaka kocka tu pisala, ze moze az okolo 17-tej..len sa mi nece hladat ze ktroa..tak mozno ked sem zajtra skoci a zisti ze sa nieco kona, tak dobehen aj ona..

marcelkatt
19. júl 2010

@tehulka4 tak sa dohodnime streda na 17tu niekde mhm?

tehulka4
19. júl 2010

moze byt...mne po 16tej, je to uplne jedno..a kde? netusim... 😉

marcelkatt
19. júl 2010

Takže hodinu máme, miesto pri tom novom ihrisku za sockou? Alebo máte iný návrh?

tehulka4
19. júl 2010

macka, tam si vladka nemoze dat kremes.. 😀 ja by som navrhovala namestie a tams a podla poctu dohodneme kde vyrazime..

marcelkatt
19. júl 2010

@tehulka4 jáj táák.. Tak v meste 🙂 🙂
Ja teraz vyjedám nugetu, predtým 7dc výživa. 😀 😀 😀 a malý kope ako by nejedol, dnes 😀

vladkaz1
19. júl 2010

bola som chystat MM veceru ...

tehulka4
19. júl 2010

macka, aj my tak od vcera kopeme ako pojaseny...a top som nic takeho nejedla akurat som si dala predvcerom pivko.. 😀

vladi uz aj ranajky pomaly, nie? 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre