Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lucyso
22. okt 2010

ja sa obavam aby ju z ryze nezacalo napriklad dusit, teda myslim, presnejsie aby jej nezabehla.. predsa su to take "zrniecka"..
no ale teda vyskusame 😀
aj sa celkom tesim na tie nove "xichticky" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a co tie jogurty? ake to mysleli???
gabuliik dakujem 😉 🙂

stankatt
22. okt 2010

cafte 🙂 mala uz zalomila :D

marcelkatt
22. okt 2010

@stankatt super, náš ešte nie, čaká na bratrančeka a sesternicu, prídu k nám na víkend... No mňa zas bolí celé telo, už to vyzeralo ok a zas na večer cítim únavu a bolesť kostí...

stankatt
22. okt 2010

No mala bola asi unavena, zaspala bez mliecka 😒 tak neviem asi rano bude dobre hladna 😀

gabuliik
22. okt 2010

@lucyso, jogurty ... ja som dávala deckám pribináčikov najprv,ale na toto má viac ludí iný názor ... tak neviem.No a s tou ryžou ... no ved vyskúšaj ,uvidíš ...alebo jej ju rozvar,bude taká mäkšia a bude to mať ako takú kašu ... No a taký malý priklad ti tu dám ... môj MM malému dával ako 7mesačnému guláš 😅 a nič mu nebolo ... 😀

@marcelkatt, treba oddychovať,aj ked pri deťoch sa to moc nedá .. a ono je to možno aj počasím.
@stankatt, aspon sa riadne ráno napapá ... 🙂

stankatt
22. okt 2010

@gabuliik no som zvedava 😝 rano zje aj mna 😀 , ale ani zubky som jej nestihla umyt... tie jasle ju zmaaaaahajuuuuuuuuu

lucyso
23. okt 2010

gulas🙂))???
inak ved vsetko raz musi vyskusat🙂), aj gulas🙂)))))))...
ja som kupila bielu activiu, tak skusim jej dat a vcera sme skusali davat piskoty, strasne sa vymrdzovala, no a dnes by bola schopna zjest cely balik🙂)))))))))))))))))))))))...
inak mame STRASNE SOPLIKY. odsavali sme vcera vecer, v noci sa stale budila ako chrapcala, tak som odsala znova a riadnu kopu 😅 a taktiez dnes rano... No a teraz mi zahadne spinka uz hodinu co u nej nebyva zvykom.. no dufam, ze nebudeme chori......

stankatt
23. okt 2010

No tak dopadlo to uzasne- 1,00 kakao 😝 a celu nac sa prehadzovala, samozrejme dosla spat k nam 😠 tak som sa vobec nevyspala.... a rano o 6tej uz frcal krtko 😒 uuuuzasneeeeeee som jak vyzuvana a vyplutaaaaa 😠 😠 😠 a este aj dnes v robote 😠 😠 😠 😠

gabuliik
24. okt 2010

Ahojte.
Dnes má naša Monika 5ročkov 🙂 Tortu som jej piekla ja,potom hodím foto ...

marcelkatt
24. okt 2010

@gabuliik Blahoželáme Monike a prajeme hlavne veľa zdravíčka a nech je šťastná 🙂

@lucyso asi teraz všetci soplia a kašlú. Hrozné niečo.

Ja sa liečim tiež, poctivo si robím zázvorový čaj s medom, paralen a naparujem sa nad repíkom, dokonca si odsávam aj ja sople odsávačkou. Fakt super vec. Erik začína mať sople tiež, tak tiež ho kurírujem🙂

Inak mám stále na tvári plienku, aby neochorela neterka, ktorá je u nás teraz.

gabuliik
24. okt 2010

@marcelkatt, dakujeme ...
Už máme po oslave a deti spia.Dnes zas buntošili o 5,50 😝 Hrúúúza. Monika dostala hlavne oblečenie a môj brácho,jej krstný ju zobral do Dráčika a odtial si priniesla plyšáka Hello Kitty a takého tigríka čo vydáva zvuky.Tak je happy 🙂

marcelka a prajeme skoré uzdravenie tebe a aj Erikovi ...

marcelkatt
24. okt 2010

@gabuliik ďakujeme Gabika. Dnes sme boli asi 10 min sa aspoň vyverať, lebo aj hlava ma bolela, tak reku čerstvý vzduch. Erik už spinká tiež.

Ako bolo na oslave, máš foto?

gabuliik
24. okt 2010

marcelka mám foto,ale dám až zajtra.dneska sa mi už s tým nechce paprať.Oslava bola fajn,deti sa pohrali a boli spokojné a to je najdôležitejšie ... 🙂

marcelkatt
24. okt 2010

@gabuliik tak super, teším sa na fotočky zajra. Ja idem ráno k zubárkse ako urgent, strašne ma hnevá očný zlomený zub. Všetky zuby vrchné mi idú preč, hrozné. ☹ začalo to pri prvom tehu a teraz pokračuje, paradentóza žiaľ. Dobrú nôcku, papa.

gabuliik
25. okt 2010

Ahojte.
@marcelkatt,tak to neni bohviečo s tými zubami .. . držím palce,nech to dobre dopadne ...

lenocka6
25. okt 2010

@gabuliik Dodatočne prajeme malinkej všetko najlepšie k narodeninám. 🙂

lucyso
25. okt 2010

Monike prajem aj ja vsetko najlepsie k narodeninkam🙂
marcelkatt, tak aj ja som plienkova🙂), od vcera vecera tiez beham s plienkou na tvari, co ma strasne boli hrdlo. tak sa liecim spolu s Liviou. toto je strasny cas:(
Inak dnes rano mi prisiel ten zimny overal pre malu a tak som spokojna. este jej je trosku väcsi, ale to je dobre... ved zima bude az do Februara.. ak nie aj dlhsie🙂..
Prajem pekny i ked uprsany den.
a vela ZDRAVIA !

marcelkatt
25. okt 2010

@gabuliik ďakujem, už ho mám vytrhnutý. Dala mi dve injekcie. najhoršie je, že tam mám zápal a nesmiem žiadne analgetiká, ani antibiotiká.

gabuliik
25. okt 2010

Ahojte. Ďakujeme za blahoželania ... 🙂
@marcelkatt,tak to neni bohviečo.Kup si repíkový čaj a vyplachuj,malo by to pomôcť ...
@lucyso, ved to neva,že je väčší,ako píšeš zima bude dlhááá ... 😉

marcelkatt
25. okt 2010

@gabuliik no kúpila som si cestou, len až od zajtra môžem vyplachovať, dnes nič ani zuby umyť. Už to odtrplo, dosť to bolí, pôjdem si pospať s Erikom, nech to prejde.

tehulka4
25. okt 2010

@gabuliik monike aj my prajeme dodatocne vsetko naj naj naj... 😉

@marcelkatt no s tym zubom ozaj nic....ja tiez tak cakam, ze kedy co bude...zatial vsetko klop klop ok, lae aj pri malom bolo a potom ked som porodila uz aj isiel jeden von...no len teraz ked is tehu je to ost na prd...nic nemozes... 😠

no vikend u nas nic moc...maly na figu, ja tiez, a este aj s mm som sa chytila...ale tak co uz, ked sa dari tak sa hold dari..tak ale dufam, ez do stredy uz budem fit, najhorsie to bolo asi v piatok, chvalabohu dnes uz citim ze zacina byt konecne lepsie..a aj maly zacina byt na tom lepsie, teda poviem vam, ze taketo pocasie ma brutalne vytaca...sak to budeme furt chori...

vladi, citala som ze aj vy ste s malinkym na atb, juuuj, mojenko, drzte sa a liecikujte sa..je to strasne ked su este aj takyto mrnuskovci chorucki... ☹

marcelkatt
25. okt 2010

@tehulka4 nejako vydržím Luci, nič iné mi neostáva....

gabuliik
25. okt 2010

@tehulka4, ďakujeme ...
No je pravda,že toto počko je totál na prd.Už to vytáča aj mna.Neviem čo s deckami.Potom bud pozerajú telku alebo im dovolím na chvilu PC,ale to ich dlho nebaví.Spolu sa moc zahrať nevedia ... je to na nervy.No,ale musíme nejako vydržať.Dneska mi malý zaspal už o 11tej a hladný 😕 ...tak čakám čo sa z toho vykluje,lebo to sa u nho nestáva ...

marcelkatt
25. okt 2010

@vladkaz1 vyliečte sa hlavne teda Oliverko, nech mu zaberú atb. Chúďatko takto skoro musí atb, len nech je čo najskôr zdravučký.

vladkaz1
25. okt 2010

Macka dakujeme a ty sa vyzdrav 😉
Ta fotka malej a Erika a Stanka jak sa rehocu nema chybu ,strasne sa mi paci .
Je mi nejako zle od zaludka 😝
Pospala som od 1 dnej do etraz s detmi tak aspon nieco 🙂

marcelkatt
25. okt 2010

@vladkaz1 Ďakujeme Vladka, hlavne, aby ste vy boli zdraví všetci 🙂

marcelkatt
25. okt 2010

Ahojte, Eriček už spinká, po dlhej dobe vo svojej izbe... Som zvedavá do kedy vydrží... &ja si poztriem &panelák a idem spať, som unavená dnes.

stankatt
25. okt 2010

cafte :D, tak nam uz pekne ustupilôi sopliky, este davam Sinupret, nech sa vsetky hlieny odpracu... tak choroby su vsade, neni to len jaslami 😒 ale celkom pekne sa drzime 😉

gabuliik
26. okt 2010

Ahojte.
Včera som sa sem už nedostala, zaspala som o 21ej ako haluška.Dospávala som celý víkend,bo Monika buntošila.
Malý išiel teraz pozrieť svokrovcov,ale to tam zas vydrží 20min. a príde domov,MM spí po nočnej a Monika je v škôlke.Je ich málo,tuším len 13 ... Poobede pôjdem do mesta okuknúť pre mna zimné topánky ...

@stankatt, super,že malej už je lepšie,ten sinupret je dobrý,aj ja som ho dávala malému ... 🙂

katrin21
26. okt 2010

ahojte baby, uz sa do dvoch mesiacov konecne budem stahlovat do Trnavy 🙂 moj priatel uz snad tento vikend do domu... potrebujeme predat nejake veci... hlavne mi je luto tejto krasnej postele, je totiz ako nova, lebo jeho dcera po rozvode na nej spala asi 5x, ked bola u neho na vikend, lebo nechcela spat sama v izbe, takze je fakt ako nova....
je to FIMA MOBEL.. nachadza sa momentalne na Družbe a dost surne ju chceme predat, lebo do domu sa nam nehodi, tam sme dali poschodove 🙂

neviete o niekom , komu by sa hodila?? bola dost draha,ale dali by sme ju tak za 70€, alebo aj 50 , prip. dohodou 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre