Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

marcelkatt
26. okt 2010

@katrin21 ahojky, poslala som Ti ip.

katrin21
26. okt 2010

napisala som.. dole to nie je vysuvna postel, je tam sice taky rost, ale len na polozenie perin..ale myslim, ze keby sa tam dal pevny, dala by sa pouzit ako vysuvna dvojpostel🙂

marcelkatt
26. okt 2010

Ahojte, my sa ešte doliečujeme, aj ja a aj Erik. Iba nádcha. Von radšej teraz ani nejdeme aspoň 1 deň nech sme v teple.

vladkaz1
26. okt 2010

Ahojte mala ma zapalene ocka ☹ sa s toho potento uz fakt 😝

marcelkatt
26. okt 2010

@vladkaz1 moja prajeme Lucke skoré uzdravenie a aj Oliverkovi a Tebe samozrejme. my sa tiež liečime a už mi z toho šibe, poctivo odsávam soplíky tou odsávačkou, aj 5x za deň, vždy dosť vyberieme, aj fúka nos a stále ich tam má. A navyše začína pokašliavať.

lucyso
27. okt 2010

Ako vidi, tak sme vsetci chori🙂 ☹ 😒 ...
to je ten hnusny cas...
mna boli hrdlo, mam nadchu, aj mala je ma sopliky, odsavame skoro kazde dve hodiny, kupila som jej aj taku morsku vodu do nosteka, tak snad pomoze..
Tak sa pekne liecme.
Prajem VAm vsetkym skore uzdravenie.

zuzikambo
27. okt 2010

Ahojte baby,

tiež som z Trnavy, chcem sa spýtať v koľkom týždni sa dá určiť pohlavie dieťatka? ja som v 13.týždni
Dík za odpovede

marcelkatt
27. okt 2010

@zuzikambo ahojky, mne môj dr zistil v 16tt. Záleží ako je miminko otočené a od vybavenia prístroja ambulancie. Prajem pokojné, bezproblémové tehotenstvo a želám veľa šťastia 🙂

katrin21
27. okt 2010

ahojte
baby, poradte.. v pondelok . utorok som v TT a chcem to vyuzit na vybavenie lekara pre mna a pre dceru.... ked sa prestahujeme..
poradte mi dobreho detskeho a aj dospelackeho doktora/ku, prip aj zubara!! to som pocula , ze je dost problem v TT.... :(
takeho, co nepcha do deti hned ATB a ktory je fakt dobry🙂

lucyso
27. okt 2010

katrin21, detsku mam Krizanovu Evu - som spokojna
ja mam Gajdosa - som spokojna, on nie je na poliklinike
no a zubara mam Hejduka - je sukromny, ale ja som spokojna...

stankatt
27. okt 2010

@katrin21 detska- Šimekova- som spokojna, detska zubarka- Birnerova- uvidime, zatial OK
ja mam obvodacku na prednadrazi- Smolkova, ale moc tam nechodim, zubarku mam pinterovu - spokojna som

katrin21
27. okt 2010

dakujem 🙂
ja mam dost problemove zuby, tak potrebujem zubarku, co neblombuje hlava nehlava, ale aj vie co robi 🙂

anesim
27. okt 2010

@katrin21 ja chodím Kukučkovi ml., som s ním spokojná aj keď tam nechávam dosť € Keď som bola malá tak som chodila tej čo Stanka a od vtedy mám fóbiu , aby som išla vôbec k zubárovi. A u tohto si dám injekciu a potom nech si robí čo chce 😀
A s malou chodím Darílkovej - ordináciu má s Lužákom a tiež je veľmi milá 🙂

katrin21
27. okt 2010

no ved prave, je dolezite hlavne u deti,ze ako sa staraju o zuby, mam nemalo znamych, co im v detsve zle opravili zuby... ja osobne mam teraz zlu zubarku, minuly rok ma bolieval zub a chodila som pol roka ku nej, mi vybrala nerv a stale ma bolel a uz som bola zufala, lebo ho nemohla zavriet, stale vložka a ta po 3 dnoch vypadla a po asi 4mes som bola tak, ze ked mi tam dala vlozku, tak uz v ten den vecer ma zub pri hryzeni aj inak tak bolel, ze som si ju musela vzdy ihlou vysparat, toto asi 3x kym som nesla do Pezinka k jednemu sukormnemu vc sobotu vecer a on mi odtial vytiahol este zvysok nervu!!! a bolo po bolesti, osetril mi to, napchal tam do kanalikov nejake tycinky, no proste super.. len je sukromny:( takze sa plati... vtedy mi to bolo jedno, som bola stastan ,ze pomohol, je dobry, ale od ruky a na stalo je to drahe.,..

marcelkatt
27. okt 2010

@katrin21 ja som spokojná s detskou lekárkou, Kollárová Eva, sídli na poliklinike. A zubárku mám súkromnú MUDr. Škodáčková Mária, je trošku drahšia, ale max spokojnosť. Ja som mala fóbiu zo zubárov, no u nej fakt pohoda a mám tam aj malého hneď prihláseného.
Ženského mám Ilavského a tiež sa nemôžem sťažovať.

katrin21
27. okt 2010

sukromnu to myslite, ze vsetko sa plati, baby? lebo zmluvný nestátny je kazdy.

marcelkatt
27. okt 2010

@katrin21 no proste poisťovňu tam nepotrebuješ,, platíš si. Ja som bola v pondelok, trhala mi očný zub, dala dve injekcie a 25€ som tam veru nechala. ☹

katrin21
27. okt 2010

no.. tak neviem, ja radsej zmluvnu....

gabuliik
27. okt 2010

No my máme detskú dr.Drdúlovú ... som spokojná, a moja dr .. Schmiesterová ,neviem posudiť,bo som bola u nej asi len 2x.A zubára mám Rácika a toho neodporúčam.Ja sa chystám od neho odísť,len neviem kam ...

anesim
27. okt 2010

Katrin ja platím aj keď idem s malou, radšej nech to má urobené bez nervov, so super prístupom a nebude sa báť a robiť scény
Marcelka, to máš ešte málo, ja som bola dva dni po sebe a nechala som tam 160 € a minulý rok radšej nepoviem, no naše úspory išli na moje zuby, petože mi nechcel vytrhnúť spodné jednotky a ešte jednu stoličku, tak sa mi ich snažil zachrániť a zatiaľ držia

marcelkatt
27. okt 2010

@anesim no viem, bola som prekvapená, že "iba" 25€ som platila. Ešte ma čakajú dvsa vytrhnúť a potom sa dohodneme na náhrade vrchného chrupu. Som zvedavá na tú cenu. Chcem na pevno.

eviitka
27. okt 2010

ahojte baby,mam uz 5 rokov ygnekologa Piknu, ake mate nanho ohlasy?ja som chodila len na preventivky,teraz som tehotna,mozem sa nanho spolahnut? zajtra idem na druhe sono,odbery a snad mi konecne uz da aj knizku,som v 11tom tyzdni.

lucyso
27. okt 2010

eviitka ja som patrila k Piknovi a odisla som od neho... potratila som a oznamil mi to akoby som stratila ja neviem... sponku do vlasov... a este mi povedal: ved to sa stava.... tak to ma zaklincovalo..
zas mam dve kamaratky co su tehotne a patria k nemu a ani sa nestazuju, ale ani nechvalia....

bubadlo27
27. okt 2010

@eviitka bez od neho kade lahsie, uz vcera bolo neskoro, myslim to smrtelne vazne, ja som tak urobila ked som zistila ze som tehotna, inak neviem ako by som dopadla, potom som sa podozvedala vselijake veci, skoc do temy, trnavska porodnica, alebo snazilky z trnavy, a neeveris co tie baby s nim zazili
za jedno je nechutny uchylak, nevadilo mi to ked som chodila k nemu raz za rok na preventivku, ale ten jeho sposob vyjadrovania a vysetrovania, keby tam nemal tu sestricku, asi by ani vysetrovat nevedel

anesim
27. okt 2010

@marcelkatt kamarátka si ide dať nejaké tri alebo štyri zuby, neviem, či len stoličky alebo čo, bude to nejaký menší operačný zákrok,lebo jej tam musí aj niečo s ďasnom urobiť a nebude jej to robiť jej zubár ale stomato chirurg a teraz si brala na to úver 3500 € 😝

berus222
27. okt 2010

@bubadlo27
@lucyso
baby, komu ste isli? lebo aj ja k nemu chodim a uz davno som chcela odist, ale neviem kam. poradte, kto berie?

eviitka
27. okt 2010

@bubadlo27 fuha,tak ja neviem,ja som s nim nic zle nezazila..mala som pred tym v tatrach 70r dedka..ja sa s nim vzdy smejem,pokecame,no uvidim..mne na nom zatial nevadi nic

marcelkatt
27. okt 2010

@anesim no výborne ☹ aj ja tro budem asi musieť vyriešiť na splátky

bubadlo27
27. okt 2010

@berus222 ja som isla k pecimu, ale neviem ci este berie 😒

eviitka
27. okt 2010

@bubadlo27 Peci je mne este menej sympaticky ako pikna,aj sestricka jeho..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre