Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

mitinka
23. feb 2011

Ja

mitinka
23. feb 2011

@adriana02 Ja som veľký strachoput 😅 a náročný pacient 😀 Nebude jej to vadiť 😕 ☹

adriana02
23. feb 2011

@mitinka presne ako ja a moj manzel mi sme jej povedali na rovinu ze mame panicky strach zo zubarov neviem preco manzel ale ja mam zle skusenosti ona sa pyta ze ci chces umrtvit manzel si dava aj pri vrtani injekciu ja ked som k nej prisla prvy krat tak som bola taka zelena ze sa ma hned pytala ze co mi je ci som v poriadku no a potom som jej vysvetlila co je vo veci a bola uzasna mne uz musela trhat dva zuby a vsetko prebehlo super len manzel mal problem lebo on ma pozrastane zadne zuby co nebolo vidiet na rengene a vytrhla mu dvy naraz a museli mu to opravovat v BA ale aj tam mu povedali ze to nebola jej vina,ja si myslim ze je najlepsia co som stretla aj ked sa u nej za vsetko plati za to to stoji 🙂

mitinka
23. feb 2011

@adriana02 No skúsim jej zavolať 😅 Ja sa tak bojím,bože už by mohli niečo normálne na to vymyslieť čo nebolí 😔 😢

vanesa77
23. feb 2011

Ahojte maminy,
ja trošku zmením tému na veselšiu, mám pre trnavské detičky pozdrav od Spievanky 🙂 a Zahrajka 🙂
O týždeň, t.j. v nedeľu 6.3. vystúpia vo Zvončíne 😵 Z TT je to na skok 😉 keby mal niekto záujem...
My sa mooooooc tešíme... dúfam, že žiadne z detí dovtedy neochorie. Nech príde konečne i to slniečko,
zimy, babušenia a chorôb máme už dosť ☹ Tak hurááá Spievankovo 🙂 🙂 🙂

adriana02
23. feb 2011

@mitinka vraj v hlohovci je nejaka klinika kde uspavaju pozri si strnku www.krasnezuby.sk

mitinka
24. feb 2011

@adriana02 To nieje zlé 😀 😀 😀 Ale intubácia cez nos je extra bolestivá 😢 pri zavádzaní to necítiš ale keď ju vyberú a zobudia ťa tak áááááááááááááááááúúúúúúúúúú´na týždeň ☹ Ale inak by to bola paráda 🙂

adriana02
24. feb 2011

@mitinka to som nevedela to sa ako robi?

mitinka
24. feb 2011

dosť hrubá hadička do nosa 😒 Nepoznám to len z rečí mojho mangela... Dnes som jej volala a zodvihla mi to taká staršia pani.... To je sestrička alebo priamo dr.?Objednala ma až na 23.3 o 10:40 😲 😲 Ja mám 3pokazené a bolestivé zuby..... Tak neviem či dovtedy vydržím 😢 😢 je to ešte mesiac a bez valetolu každé 4hodiny ani nevydržím 😢 A bojím sa aby som nedostala zápal okostnice alebo hnis 😢 😢 To by sranda nebola.... 😢 že keď chcem mám si prísť vystáť jamu ale nezaručuje,že v ten deň niekto vypadne 😢 😢 No tak to nie som na dochodku,aby som tam strávila celé dni 😔 Tak neviem,čo mám urobiť ☹

mitinka
24. feb 2011
ivka1603
24. feb 2011

Ahojte kočky...chcela som sa spýtať, či niektorá z vás z TT nepotrebuje zavarovať alebo opatriť na niekoľko hodín svoje dieťatko? trebárs kvôli práci, štúdiu, alebo tak......

adriana02
24. feb 2011

@mitinka moj manzel mal tiet bolesti tak som jej volala skoro rano okolo pol osmej ze ci by nas nemohla zobrat ze ma velke bolesti a zobrala skus jej este raz zavolat a povedat jej to a asi to bola sestricka

mitinka
24. feb 2011

Myslíš,že sa možem hneď na prvý krát vtierať 😀

stankatt
24. feb 2011

Ahojte, tak sople uz dorazili aj k nam 😠 😠 😠 😠 kde je to teplooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Zajtra Mon necham doma, nech sa vylieci.... No v uto idem e na zapis, drzte palce, ale na Murgasovu beru len 8 deti, tak asi moc sancu nemame... ☹

saxana123
24. feb 2011

@stankatt juuuj to je nepríjemné 😒 držím palce nech to skoro prejde, som myslela že tie choroby už obišli asi všetkých po celej TT, šak všetci už boli chorí 🙄 už ozaj by mohla prísť jar, chýba mi spev vtákov a to slnko 😵

yojka11
24. feb 2011

potrebujem pomoc...poradte mi prosim nejaku dobru lekarku v trnave ktora nerobi problemy s ockovanim ja svoje dieta nechcem dat ockovat.....chcem sa slobodne rozhodnut

lulinak
24. feb 2011

@yojka11 tak to máš smolu povinné očkovanie sa nedá len tak vynechať,potom by ťa stíhali a aj pokuta tam je cez 300 € tak som počula tu: http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

isis
25. feb 2011

@vanesa77
Ahoj Vanesa, prosim Ta o kolkej a kde presne bude zahrajko a spievanka v tom zvoncine? Moze prist hocikto? dakujem za info

gabuliik
25. feb 2011

Ahojte.
@yojka11 , tiež si myslím ,že tu na slovensku nepochodíš.Očkovanie je povinne a ak nedáš očkovať, budú ta stíhať ... Tento štát nieje taký benevolentný ako iné ...

Tak baby, jednu masku mám hotovú a na tej druhej furt pracujem 😀 .Som zvedavá čo mi z toho vznikne,bo sa mi nedarí ... ale tak mám aj plán B keby dačo 😀 .

@stankatt, prajeme skoré uzdravenie ... a na ten zápis ideme v utorok aj my .Len tu u nás,tak som zvedavá ...

yojka11
25. feb 2011

@lulinak ano viem o tej pokute a som pripravena sa obhajovat

yojka11
25. feb 2011

@gabuliik ale je to uz aj na slovensku len treba dost citat a hlavne pocuvat

lucyso
25. feb 2011

AHojte maminy. tak my sme zas chore.. vcera vecer sa Livika neskurocne povychadzovala. ma po sebe male cervene fliacky:(.. pred 3 dnami mala v noci vysoku teplotu a na druhy den nic. volala som vtedy dokine a ze ak by mala este tak mam prist. no nemala nic. a vcera sa povyhadzovala a nespali sme celu noc co len plackala, co ju to srbelo. strasne je z toho unavena a umrncana:((. doki povedala, ze to je tou horuckou, ze to je taka reakcia a ze to suvisi aj zo zubkami...
a strasne hnacky:(.. som ko.. ale nech jej to uz prejde:((

gabuliik
25. feb 2011

@yojka11 , ja tomu nevenujem zvlášť pozornosť,len to čo viem z počutia 😉 , prajem vela šťastia pri hladaní takej dokiny ...

@lucyso,tak to mi je luto, vydržte ... prajeme skoré uzdravenie ...

stankatt
25. feb 2011

@lucyso juuj skore uzdravenie, tak mm bol dnes u dokyny pre potvrdenie do skolky a povedal jej aky ma Mon soplisko, tak jej predpisala ATB kvapky do nosteka, snad rychlo zaberu, takyto soplisko este nemala, uplne hnusny 😠 😠 😠 , som ju dnes nechala aj doma, tak do pondelka snad bude OK, teploty vobec nema...

vanesa77
25. feb 2011

@isis prepáč, že odpovedám až teraz, môže prísť hocikto (no najmä rodičia s detičkami a záujemcovia o Spievankovo😉) viem, že ešte sú vstupenky a 2.predpredaj bude v stredu 2.3. medzi 10.00-11.00 a 16.00-17.00 h na miestnom OcÚ. Koncert bude 6.3. o 15tej v KD vo Zvončíne🙂

lucyso
25. feb 2011

dakujem Vam baby.no ale nedalo mi, navecer sme sli na pohotovost, pretoze stale len plakala a nemohla ni zaspat. normalne vysilena bola:(strasne sa skriabala. zahada je, ze akonahle sme prisli na pohotovst, tak sa rehotala...
no a predpisala mi fenistilove kvapky proti svrbeniu (doobeda sa tak strasne neskriabala ako poobede) a cipky.
a teraz krasne spinka.. tak si klopem klop klop. nech sa dobre vyspinka.
a ja tiez 😅 😅 😉

vladkaz1
26. feb 2011

Cafte den mam na hovnicko ,nahanam sa jak blbec od rana som teraz skoncila 😒
Marodom skore uzdravenie 😉 😵 😵

lenkahrehusova
26. feb 2011

Želám skoré uzdravenie všetkím chorím detičkám.

gabuliik
28. feb 2011

Ahojte babenky .
Tak dnes sa išlo po týždni do škôlky a s plačom ... ☹ Sllubovala som hory doly a nič nepomohlo.No čo už.Ale bola tam ráno jej oblubená p. učitelka,tak dúfam,že sa upokojila ... No a zajtra nás čaká zápis 😀

stankatt
28. feb 2011

Ahojte, tak zajtra ideme aj my na zapis.... drzte palce, nech ju niekam zoberu... naj by bola ta na Murg, ale tam beru iba 8 deti, tak nemame sancu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre