Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

ivka1603
22. júl 2011

@nelicefo ok, dobrú noc 🙂

nelicefo
23. júl 2011

Dobré ránko 🙂

@ivka1603 Ďakujem krásne 😉 My už pracujeme na miminku 15 mesiacov ☹ Aj pri Majke som mala problém otehotnieť.To je náš zázračík.No dúfam že to výjde,určite veď ja som v Trnave skoro stále,aj Majka tu od septembra začne chodiť do školy takže určite sa tu niekde nájdeme 😅 🙂 😉 Ja budem iba rada 🙂

timotej
23. júl 2011

@nelicefo ahoj čo sa ti rysuje aká prácička ja pozerám a slabota s robotami v TT.

nelicefo
24. júl 2011

@timotej Ja som krajčírka 😅 A keď to víde tak budem pracovať,tam kde predtým,v jednom salóniku 😉 🙂

gabuliik
24. júl 2011

Ahojte. Baby, aj ja hladám robotu a nič .Zobrala by som čokoľvek,ale tu v TT je to fakt slabota ... ☹

nelicefo
27. júl 2011

Ahojte,ja som v pondelok volala vedúcej,mám asi zlé číslo,ale už tomu prestávam veriť že sa mi podarí získať tú prácu 😒 ☹

stankatt
27. júl 2011

Ahojte, tak uz sme doma z nemocnice, mandle vonku 😝 ufff stacilo....

gabuliik
27. júl 2011

Ahojte. @stankatt, som rada,že to máte za sebou a prajem skoré uzdravenie. A ako to znášala malá?

stankatt
27. júl 2011

@gabuliik no mala fajn, ani nevie ze jej nieco robili. tak stale davat pozor, aby nevymyslala- nemozne u nej, a nesmie este papat....

ka3n
2. aug 2011

@sissik pozeram ze si tu tiez tehulka..ja som bola dnes v porodnici na poradni TP mam 23.8, ale naplanovali mi ho na 16teho.

sissik
2. aug 2011

@ka3n tak to uz mas za par😉 mne doki predbezne povedal ze bud 31.8. alebo 2.9. tak uvidim, kedy to bude, lebo ak sa vrati teplo, tak budem hrozne zla a zuriva 😀 😝

liliana133
5. aug 2011

ahojte, hladam kamosku z druzby na kocikovanie... 🙂

stankatt
6. aug 2011

Ahojte, tak dnes su to 3 roky, co som sa stala matkou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucyso
7. aug 2011

@stankatt gratulujeme 🙂

nelicefo
7. aug 2011

@stankatt Všetko najlepšie prajeme 🙂

nelicefo
14. aug 2011

Ahojte čo máte nového? 🙂

saxana123
15. aug 2011

@nelicefo ahoj, ja mám nové toto 😀 sa chválim, ja viem, takto nehanebne ale moc sa tešíme 🙂

nelicefo
15. aug 2011

@saxana123 😲 wow,gratulujeeeeem 😵 Prajem aby všetko prebehlo hladko,návštevy WC-ka čo najmenej a hlavne bezproblémové tehu a zdravého drobčeka 🙂 Tíško a samozrejme v dobrom závidím 😅 🙂

saxana123
15. aug 2011

@nelicefo ďakujem, zatiaľ mi nič nie je, necítim nevolnosti, občas sa mi zamotá hlava, a pobolievajú ma prsia, no to je asi tak všetko 😎 dúfam že to tak aj ostane, pri prvom mi tiež nič nebolo, tam sa mi ani hlava nemotala 🙂 hold toto bude asi baba keď je to trošku iné 😀 a bude krásna až sa mi z toho motá hlava 😅

nelicefo
15. aug 2011

@saxana123 Vidíš to je super teória 😀 Bude to kočka..🙂 😀 Super že ani "nevieš" že si tehu..🙂

saxana123
15. aug 2011

@nelicefo No inak si to neviem vysvetliť 🙂

nelicefo
15. aug 2011

@saxana123 Asi si aj v kútiku duše praješ dievčatko? 🙂 😅

saxana123
15. aug 2011

@nelicefo čo ti ja viem, je mi to akosi jedno, ak bude chlapec budem happy , jedného lumpiho už doma mám tak by to bolo fajn, no ale holčina je zasa niečo úplne iného 🙂 Tomi je taký zbojník tak dúfam že hádam baba by bola kľudnejšia povaha 😀 možno preto

nelicefo
15. aug 2011

@saxana123 😀 A Tomáško už vie že bude mať súrodenca? 😅 🙂 Alebo? 🙂 😅

saxana123
15. aug 2011

@nelicefo a šak som mu to hovorila a kukal na mňa že čo to trepem 😀 jaké bábo šak moje bábo je on 😀 nechám to ešte tak až keď pupek podrastie tak potom mu nejak vysvetlíme že mu tam rastie sparing partner 😅

nelicefo
15. aug 2011

@saxana123 😀 Asi to bude najlepšie keď Ti bude brucho rásť 🙂 No parťáka/parťáčku bude mať 🙂 😅 😀

pidikoval
17. aug 2011

Ahojte mamicky , pridava sa kvam kedze sme sa prestahovali to tt .

nelicefo
17. aug 2011

@pidikoval Vitaj 🙂

Kočky dnešný poplach z atomky,uff..:-/ 😅 ☹

veeniika
17. aug 2011

Ahojte maminky prosím Vás potrebujem od Vás pomoc ak niektorá prosím viete adresu p.Sprušanskej(mala by to byť bylinkárka-čínske bylinky tuším)nie som z TT a potrebujem jej adresu(kde ju nájdem) si hodiť do GPS navigácie-TT nepoznám vobec.....Dakujem Vám moc(prosím adres do IP)

pidikoval
18. aug 2011

Dakujem ,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre