Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

mikad
3. mar 2009

krtko ved to poznas,momentalne v jednom kole s drobcami

zuzanikaaa
3. mar 2009

aj ty mas zlatych drobcov, obdivujem ta ako to vsetko zvladas 😉

macka7
3. mar 2009

ahojte babulky neviete kde maju lacny spaci vak nahodou? 😉

stankatt
3. mar 2009

ahojte 🙂 Gabi gratulijem k zubkom 😉 a my ece nic... nelozime, zuby nemame... zato v behaku jak dabel... po celom byte 😀

zuzanikaaa
3. mar 2009

no neviem ci aj nam nepojdu zachvilu, malinka mala predminulu noc nadranom teplotu aj vcera vecer mierne zvysenu a nejake je stale mrzuta.... dufam, ze to budu fakt len tie zubky 😒

gabuliik
3. mar 2009

Ćaute. Tak dnes tu mám trochu dusno. Malý je zlý jak čert a aj Monika. Tak som ich dala obidvoch spať a hotovo. 😀 Nervy mám v keli.Ozaj neviete mi poradiť dobrý trik na uspanie mladšieho? On furt len na rukách a v poslednej dobe s takým plačom,že až 😠 .Inokedy mu stačilo,ked som ho trocha ponosila a bol pokoj,ale teraz ...
Stanka my lozíme takým svojim štýlom.Postaví sa na 4, urobí 1-2kroky a potom sa šupne na zem.A tak sa posúva. Ale často sa na to jeduje,že mu to nejde.A z beháka mi prosím pekne vylieza von. Koľkokrát zbadám len nohy hore a už utekám k nemu. Strašne sa za všetkým naklána a dočahuje.Už musím byť totál ostražitá 😲 .

stankatt
3. mar 2009

Ahojte, pok pocasie zas na prd 😠 😠 😠 😠 kde je slnieckoo? Gabi moja mala nema rada polohu na brusku. Ked jej drzim nohy, tak sa vzopre e kulincek sa posunie, ale samaj sa jej nece 😉 Inak dnes zas skoro nespi ☹ aj teraz sa tam mrvi a vytrca nohy z postielky 😀 Vcera sme boli v meste a hodinu vkuse revala.... cajla, tak som letela domo a zaaaazrak, len co sme ju zobrali z kary na ruky..... usmievave dievcatko... nebude tam sediet v klude ani za nic 😝

gabuliik
3. mar 2009

Stanka,niektoré deťúrence sú také,že sa neradi vozia.Ale nevzdávaj to!Zvykne si 🙂 🙂 😀

gabuliik
3. mar 2009

Haló! Kde ste kto? 😀 😀 😀

tomaslavka3
3. mar 2009

ahojte,prisla som vas len pozdravit uz k vam nezapadnem,ale som rodacka zo Suroviec,tak si vas obcas pokukam

bubadlo27
3. mar 2009

ahoj slavka, viem ze si bolo z tadialto blizko, ale nevedela som ze zo suroviec, ako sa maju bambulky?
asi toho mas dost, ale su krasne a zdrave, to je najdolezitejsie 😉

a musim sa ti priznat, ze velmi casto myslim na teba, kedze mam deti tak po sebe a ked nevladzem a som na pokraji sil , tak si spomeniem vzdy na teba 🙂

tomaslavka3
3. mar 2009

bubadlo-v Siladiciach mame trvaly pobyt,myslis na mna asi,ked mas toho uz dost,ze?Ja zase ,ked uz nevladzem myslim na ludi,ktori maju chore deti a potom mozem dalej.

bubadlo27
3. mar 2009

slavka, jasne ale myslim v dobrom 😉 😉 😉 😉
ale teraz ste odisli niekde na vychod ak sa nemylim 😉

tomaslavka3
3. mar 2009

ano to som aj tak myslela,ze v dobrom pri tom zhone pri malych.Ano teaz byvame v okr.KK

trikit
4. mar 2009

tomaslavka, nakukla som do tvojho albumčeka, detičky su nadherné a veľmi ťa obdivujem. Neviem si predstaviť že by som mala dvojčiatka a nie ešte 3 rovnaké baby. Ja mam jedno a zaberie celý deň.

bubadlo27 ty to máš asi tiež dosť pestré 😉

Obdivujem Vás mamičky 🙂 🙂 🙂

petusaaa
4. mar 2009

tomaslavka a chlapcek nebude? 😵 😀 😝

sissik
4. mar 2009

ahojte
skoro vobec nestiham net, mame doma ceckosa - cele doobedie si kazdu hodinu pyta a potom este suplujem cumel, ktory vypluva. ak nie je nacucnuta tak dlho, ako sa jej paci, vresti. ale hrozne 😀
teraz vynimocne spi, tak mam cas aspon trochu mrknut konika.
ale asi pojdem rychlo nieco urobit. majte sa, nech deticky posluchaju a dufam, ze sa niekde v meste stretneme. potom ma nezabudnite poklepat po pleci 😉

mmona
4. mar 2009

ahojte deturence buvaju tak som prišla nakuknut co je nove 😵

tehulka4
4. mar 2009

caute maminky, chcem sa spytat ako donutim toho mojho chlapa papat vyzivu??? vobec mu nechuti a vypluva ju alebo zatrasie hlavickou ze nece ked sa k nemu priblizi lyzicka a zavrie oci..no je bohovy, este tak ho naucit jest ovocie ako zeleninu a amsko a bude to super..

gucz
4. mar 2009

tehulka4 výživa ani mojej zo začiatku nechutila. Skús mu sprvu dať ochutnať uvarené jabĺčko (na kocečky vo vode a rozmixované) a ak by mu zachutilo, tak až potom prejsť na výživu

lyongirl
4. mar 2009

čaute, aj mne drobci buvajú 😉 , ale Riško asi zachvíľu bude pýtať jesť....
Zatiaľ stíham, ale večer padám na hubu, aj teraz som unavená, ale spať sa mi nechce a aj tak by ma Riško zobudil svojím hladom.

tehulka - mne Alex vôbec nechcel ovocie, ani výživy, možno až niekedy po roku aj to len výnimočne, ale skúšaj ďalej, možno mu zachutí 😉

zanetuska
4. mar 2009

ani mojmu alexovi moc ovocie nechuti cely sa strasie ked mu dam vyzivu ale ak opisal gucz uvarene jablcko spapal ale nemohlo byt kyselkave......sissik aj aj mam takeho ceconka ahlavne v noci kazde 2 hodiny musi cecat uz som z toho vycerpana a dost, cez den tolko nepoceca ako v noci 😒

sissik
4. mar 2009

zanetuska to si ma nepotesila. myslela som,ze casom to prejde. ale asi to bude dlhsi cas. hlavne nech sa nececkuje az do puberty 😀

krtko.
4. mar 2009

lyon ake kupujes riskovi plienky?

lyongirl
4. mar 2009

čau krtko 😉 , prvé plienky sme mali z DM drogérky, lebo som mala 10% zľavu, tak som si tam pokúpila už dopredu veci a medziiným aj plienky. Sú dobré, maličké, ale tým, že malý má chudunké bruško a musím mu lepačku prelepiť cez lepačku, tak sa mu zvliekali z ritky, ináč používam tescové fialové a tie sú v porovnaní s DM alebo Pampers podľa mňa najlepšie, teda aspoň mne vyhovujú najviac....
Ešte mám v pláne vyskúšať billové, lebo tie používame pri Alexovi a sú skoro ako tescové - dobre sajú a malý mi ich nepreciká. Ale tesco fialové to istia vždy....

stankatt
4. mar 2009

ahojte, tak to je teda dost deticiek co nechceu ovocie... a ja ze len moja 😀 chuda, ked jej dam jablcko az ju napne a tvari sa ako keby to bolo horuce... tak to tam premiela 😀

bubadlo27
4. mar 2009

ahojte, my sme dnes na prechadzke videli modry xlander 🙂 , len mamicku som nepoznala ☹

stankatt
4. mar 2009

ja som bordovy x lander 😀 na rucky som si dala take male plysove hracky - take co sa detom davaju na rucicku 😉 a jedna je modry asi kravicka 😀 tak tak ma spoznate 😉

zanetuska
4. mar 2009

tusim je x lander oblubena znacka mamiciek 🙂

elisam
4. mar 2009

aj my máme bordový x lander, len my sme väčšinou v staničnom parku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre