Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

matuska2810
12. nov 2011

@nelicefo sak ale peknych chlapcov si zena rada pozrie v kazdom veku😀 No a jasne,ze aj ako film sa podaril😉

nelicefo
12. nov 2011

@matuska2810 keby toto stary cita 😀 😀 😀 No ale zase fesaci su tam 😎 Jasne podaril este mala fici aj na High Musical a Hannah Montanna a tak 😀 😀 😀 😀 😀 😝

matuska2810
12. nov 2011

@nelicefo tak to bere rad radom😀 Ja som to tiez tak mala ako dieta😀 ale teraz uz som prebercivejsia na silnych romantickych fesakov,tak ako Edward je cisto moj😀

nelicefo
12. nov 2011

@matuska2810 😀 😀 veru rad radom kazdy mesiac v kine nacapena 😀 😀 😀 😀 Na kratku dobu ju chytila aj harichmania ale to ju nastastie preslo 😀 😀 😀 😀

matuska2810
12. nov 2011

@nelicefo fuha,tak ale tak dobre je mat prehlad,aby si clovek medzi mladezou nepripadal ako neadrtalec😀 No ja idem za tym mojim drobcom,co mi zabera polku postele,ale rada si pokecam aj nabuduce,som sa schuti zasmiala😉 tak pekny zbytok vecera😉

nelicefo
12. nov 2011

@matuska2810 Aj ja som sa zasmiala 😉 Ved mozeme kludne aj cez IP pokecat. 🙂 Pripadne skade s TT si? 🙂
Ze neandrtalec 😀 😀 😀 Aj ja uz pomaly idem do hajan....dobru noc. 🙂

matuska2810
12. nov 2011

@nelicefo jasne, tak si piseme😉Inak byvam pri Tt,vo Vlckovciach,dedina de tuti😀 este raz dobru😉

nelicefo
13. nov 2011

@matuska2810 🙂 ja byvam vo Velkych Kostolanoch...t.j uz okres PN ale stale sa citim ako trnafcanka 😀 😀 😀 😅

ka3n
15. nov 2011

ahojte..mam otazocku, cca kolkokrat ste boli s malickymi na kontrole noziciek u dr v TT...??? moja mala bola uz 3x a este nas zavolal zase o mesiac, ze este to nie je uplne ok..normalne mam strach :(

simisi
15. nov 2011

poslednykrat sme boli ako 4 mesacna.ale niektore maminy chodili aj s vacsimi detickami,tak cca 7-8 mesacnymi...neboj sa,to len pre istotu..my sme chodili Pruzincovi 😉

berus222
4. dec 2011

ahojte baby. chcela by som sa opytat, boli ste niektora s detmi na nefrologii v nemocnici?

amunet
20. dec 2011

@berus222 myslis na kontrolu obliciek? ja som chodila s mojimi detmi 🙂

matuska2810
21. dec 2011

Ahojte maminky, chcem sa spýtať či niektorá z vás nemá skúsenosti so škôlkou na Limbovej..Nie tá súkromná, ale tá pri Mc, čo má to krásne nové ihrisko 🙂 Nie som z TT, tak pre istotu to vysvetľujem tak polopatisticky 😅

simisi
21. dec 2011

@matuska2810 ahojcek,mne tam chodila starsia dcerka,mala fajn ucitelky,bola som spokojna,aj mala 😉

matuska2810
22. dec 2011

@simisi ďakujem za odpoveď 🙂 Tak dúfam, že aj môjmu malému sa bude páčiť, ale keď sú dobré učiteľky snáď nie je čo pokaziť 😉 A pracovali tam s tými detičkami nejak?Nehovorím o učení, ale či mali každý deň nejaký nový zážitok..

gabulka15
8. jan 2012

Ahojte mamicky , cakam prve babetko . Velmi sa tesim a velmi rada by som popisala mozno aj spoznala mamicku ktora ma podobny termin porodu . Lekar mi termin par krat zmenil , no naposledi mi povedal 2.marca , 🙂

nelinka1232
8. jan 2012

@gabulka15 ahoj ja mam termin 20 marca ale bude to urcite o nieco skor lebo pojdem cisarskym !ale vsetko sa moze zmenit ved uvidime co mi povie pri konci zatial mi termin nemenil!

gabulka15
8. jan 2012

@nelinka1232 ahooj , mne uz zmenili termin asi 3x .. najprv som mala 3.3 potom 29.2 a teraz 2.3 tak uvidime 🙂 na poslednej poradni ma lekar troska postrasil , ze sa otvaram tak musim byt v klude . planujem rodit normalne , no uvidim ci vsetko bude prebiehat tak ako ma . kedze som sa pred tehotenstvom liecila na vysoky tlak , cele tehotenstvo ho mam ukazkovy , len nech tak aj vydrziii 🙂

nelinka1232
9. jan 2012

@gabulka15 neboj vsetko bude tak ako ma hlavne aby ste boli zdravy obaja!

gabulka15
12. jan 2012

@nelinka1232 dakujem , taktiez zelam nech vsetko dobre dopadne 😉

mimi21mimi
13. jan 2012

Baby z Trnavy, ktoré máte deti 1,5 - 3 ročné, potrebujeme dve - štyri detičky do rozprávky v Kine Hviezda, len by sa tam prešli, asi tak na pol minúťky, ak má niekto záujem, info cez IP.

pinzeta
16. jan 2012

ahojte baby, som z TT, chela by som sa spytat ci niektora chodite k dr. Strbovi?

majkamrugi
16. jan 2012

Ahojte mamičky z trnavy 🙂 ja nie som z trnavy, aj keď tu žijem už 7 rokov, ale neviem na ake forum mam napisať. Pozerala som, či nie su nejake kurzy pre mamičky na materskej a neviem to nikde najst. Neviete mi niektora poradit? nepoznam tu vela mamiciek, teda skoro ziadne a potrebujem sem tam aj zamestnat mozog, lebo sa blizim na uroven polrocneho babatka 🙂 Vdaka...

majkamrugi
16. jan 2012

@mimi21mimi skoda, že nasa je este malinka...hned by sme sli 🙂

mimi21mimi
16. jan 2012

@majkamrugi 🙂

@pinzeta Ja k nemu chodím....

pinzeta
16. jan 2012

@mimi21mimi ahoj mimi, a bola si u neho aj na 3D, nevies kolko to stoji?

mimi21mimi
16. jan 2012

@pinzeta Ked som bola tehotna, este nerobil 3D... ja som bola v HC a stalo cca 40 euro.

gazovicka
16. jan 2012

ahojte baby... kupi niekto UM BEBA (1), zaruka do oktobra 2012 ... 2x600g, 1x500g, 2x300g... spolu za 10 eur? dostala som od kamaratky, ale moj maly ju odmietol, tak mi to teraz ostalo, aby som si kupila aspon mliecko, ktore pouzival doteraz...

gabulka15
30. jan 2012

Ahojte dievcence , dnes som bola na poradni a lekar mi nameral troska vyssi tlak , kedze som sa v minulosti liecila na vysoky tlak tak mi povedal , ze aby som sla za kardioologom .Aby zhodnotil ci by som mala rodit cisarskym rezom . Chcem sa spytat , ako to prebieha v trnave ked zena rodi cisarskym . pred a po porode . dakujem .

nikalea
30. jan 2012

ahojte mamicky ...chcela by som sa spytat ake mate skusenosti s plavani s babetkami v trnave ...kam sa da ist ...je tu vobec nieco take 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre