Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

marcelkatt
10. sep 2010

@vladkaz1 prajem deťom skoré vyliečenie moja! Tiež by , som Lucku nedala do škôlky budúci týždeň, nech sa zotaví po ATB a chorobe, aby sa jej to nevrátilo. Zajtra držím palce na pohotovosti, aby to s Oliverkom nebolo vážne. Myslím na vás.
My sme dnes boli ešte v TT na jarmoku a o 20.00 sme vyrazili do PD, cesta super, len pršalo. Zajtra mrkneme jarmok v PD zas.

@bubadlo27 tiež som kúpila jedny pančuchy 4,20€. Nevedia čo pýtať už. Som zvedavá priamo na predajni po čom ich majú.

stankatt
11. sep 2010

ahojte :D teda dobre ranko :D
bubi super, ze uz bolo lepsie...
vladi, jaaaj moja uzdravte sa 😉 uz to zacina.... skolka,.... choroby... nasa bola furt chora tak pol roka, teraz sa celkom drzi, snad uz mame to najhorsie za sebou... no uvidime, teraz to pocasie moc neprida... 😒
Inak ked mala zacala chodit do jasli, tiez som cakala za dverami este chvilu, ze ci spusti.... ale nastastie si velmi dobre a rychlo zvykla.... a v jasliach je zivel 😀 ked chce hracku, tak si je zobere... a vobec jej nevadi, ze ju ma ine dieta... 😝 , robi si co chce 😀

gabuliik
11. sep 2010

Ahojte.
Ja som bola na jarmoku včera s kamoškou.Dneska idem s mužom a deckami.Teda,ak nezačne pršať.Mám tam vyhliadnutú čapicu pre Moniku s Hello Kitty.Len jej ju musím vyskúšať.A akože stojí 5eur 😕 ,ale som jej ju slubila.No a ešte tie pančuchy obidvom kupim a možno niečo pre seba.Neviem....

vladkaz1
11. sep 2010

ahojte kocky hrozna noc za nami maly nemohol dychat len sme odsavali a 38,4 teplotka zabaly a podobne teraz som vstala muz mi obriadil lucku ,ta uz vystrkuje rozky a maly sa uz aj smejka ked mu zabral ten cipok tak som pokojnejsia .
S mamu som dohodnuta ze keby daco hned ideme na pohotovost

stankatt
11. sep 2010

@vladkaz1 juj Vladi, tak jarmok jak vysity ☹ 😠 ale snad budete OK.
my sa tiez chystame poobede jarmocit

gabuliik
11. sep 2010

Tak,náš dnešný jarmok nedopadol moc dobre.Malý si vyplakal postavičku Mata,ktorá stála skoro 10eur.Polovicu mu prispeli naši a ostatné sme mu doplatili,že nech má.Hrooozne sa z neho tešil,muckal ho,hladkal a na námestí mu ho niekto ukradol. 😠 😠 😠 Taký bol nešťastný .... ☹ Bol to zlomok sekundy.MM na chvilku otočil hlavu a už to bolo.Ani sme nikoho nevideli,nič.Ten dotyčný ho musel strčiť pod bundu a prášiť preč.Keby som vedela kto to urobil,tak mu dolámem ruky 😠 😠 😠

sonatt
11. sep 2010

gabuliik, to je hrozne. čo to za človeka čo decku ukradne hračku 🙄 ruky by som mu dolámala. Ja som bola na jarmoku s Luckou a s našimi v piatok. Malá sa povozila na kolotočoch s dedkom 🙂 kúpila si balón, cigánsku a bola spokojná 🙂

sonatt
11. sep 2010

inak, nám tiež minulý rok zmizla šiltovka na jarmoku, malý ju mal asi týždeň, no čo už hneď som mu mohla kúpiť novú

gabuliik
11. sep 2010

No ja by som mu tiež ruky dolámala.Tak ma to naštvalo ,že až.Ja by som mu aj kupila druhého,ale dať dalších 10eur za hračku je pre nás dosť.Aj ked je pravda,že polovicu mu prispeli naši,ale aj tak je to dosť penazi.Tak si bude musieť počkať kým bude mať koncom novembra meniny. ☹
Nepochopím takých ludí,čo dokážu malým deťom takto ublížiť ...

marcelkatt
11. sep 2010

@vladkaz1 držte sa moja, hlavne detičky nech sú rýchlo zdravé!!!!!

@gabuliik to sú špiny niektorí ľudia, dieťaťu ukradnúť hračku, fakt svinstvo, nechápem.

Baby ja si robím na zajtra Vianoce 😀 zemiakový šalát, rybkou a kapustnicu. Lebo cez sviatky žiaľ nebudem môcť také veci, keďže budem (teda dúfam) kojiť. A nechcem riskovať koliku, alebo niečo podobné. Ani pri Erikovi pokiaľ som kojila som také veci radšej nejedla, nech mám svedomie čisté, že to nemá mojou chybou.

gabuliik
12. sep 2010

Dobré ránko.

@marcelkatt,mnam aj ja by som si dala .... ja varim polievku,kuraciu, a zapekané kur.prsia-šampiony s cibulkou,na to šunka syr a na záver kys.smotana.... 🙂

mimimoje
12. sep 2010

Ahojte trnaváčky, včera sme chceli ísť na jarmok, ale strašne pršalo, tak sme rozmýšlali, či sa oplatí ísť dnes, program pokračuje aj dnes, len neviem, či sú aj nejaké stánky, jedlo a tak, či sa nám oplatí ísť. Viete poradiť? Nie sm e z TT. Ďakujem

gabuliik
12. sep 2010

Ahoj.Jarmok je aj dnes,ale stánky myslím,že len nejako do 16-17tej hodiny.

lucyso
12. sep 2010

Ahojte dievcata, tak som Vas ako tak rychlo docitala🙂
Prajem deturencom skore uzdravenie Vladi.
joj to s tou skolkou je teda asi fakt katastrofa... mne trha srdce ked teraz Livia place kvoli niecomu.. No ale kazdopadne to caka aj mna ked ju dam do skolky... och joj.

takze uz mame pojarmocene, kopu penazi minutych. my sme boli len dnes, kupila som malej akurat taku hackovanu ciapku jesennu, mm je kupil taku ovecku, je to vlastne poduska, ale ked sa spoji suchym zipsom, tak to je taka plysova hracka.. zatial to ma na okrasu a potom neskor sa s tym moze hrat🙂)
No a klasika symbolicky ciganska a burciak. a mozem ist zehlit...🙂
prajem prijemny vecer.

marcelkatt
12. sep 2010

@gabuliik no potešila som nielen seba, ale aj ostatných doma v PD🙂 a na Vianoce si spravím iba rybku a kašu zemiakovú no.. nevadí 😉
My sme boli aj dnes na jarmoku v PD, bolo krásne vonku dnes, tak sme to využili, taká rodinná prechádzka jarmočná a zajtra ráno cestujeme do Trnavy už.

vladkaz1
13. sep 2010

ahojte boli sme na usnom vsetko v poriadku ma len nadchu chvalabohu ,ale cez vikend sme mu striekali aloe vera do usiek mozno aj to pomohlo ,mala hnackuje chudatko

marcelkatt
13. sep 2010

@vladkaz1 prajeme, nech sú Lucka s Oliverkom čo najskôr v poriadku a Vladka Tebe ak sa dá aspoň trošku oddychu, i keď pri dvoch deťoch to je omnoho náročnejšie iste ako len pri jednom. Držte sa všetci a pekný dník.

My sme sa dnes vrátili od deduška z Prievidze, mm má poobednú zas, takže o ničom týždeň ☹ Budúci týždeň mám poradňu, aj Erik preventívku. Našťastie zatiaľ sme všetci zdraví, dúfam, že to nezakríknem a vydrží to čo najdlhšie. Koncom mesiaca by sa nám malo do rodinky narodiť dievčatko - Nela, bude to vlastne bratova dcérka 🙂 veľmi sa tešíme, lebo po dlhej dobe nejaká baba zas 🙂

marcelkatt
13. sep 2010

Mhm, dnes tu nik okrem Vladky nebol? Ja si idem pozrieť Panelák a asi hajať. Erik už spinká. No niekto tú dnes celé poobedie trieska, a stále ešte búcha asi prerába nekto. No dúfam, že nie dlho 😠
Poobede sme boli vonku, len tak sa prejsť do mesta, do parku a domov.

macka7
13. sep 2010

Ahojte no dlho som tu nebola , ale sem tam to tu skontrolujem ze ci ste v poriadku vsetky 😀 😀 😀
Marcelka ved ty uz za chvilku pojdes rodit jak rychlo to leti 😉
Vladka no neni asi nic horsie ako mat dve deti chore no tak drzim palce nech to rychlo prejde 🙂
Lucyso my sa urcite pozname vsak 😀

stankatt
13. sep 2010

ahojte, tak dnes sme boli s MOn na preventivke u zubarky - vsetko OK a stihli sme aj poradnu ako 25 mesacna- tak ma 13kg a 94 cm 😀

lucyso
13. sep 2010

Jasne macka7 😀 😀 😀 😀 😀 ...
srdecne Ta zdravim 🙂

marcelkatt
13. sep 2010

@stankatt no náš Erik o rok starší a má teraz 13kg, on je taký slížik po ockovi 😀
@macka7 ahooj vitaj po dlhšej dobe tu medzi nami, no veru za 2,5 mesiaca rodím 🙂

@lucyso ako sa máte, čo zúbky?

vladkaz1
13. sep 2010

cafte teraz som este prichystala na zajtra obed a smazila cigansku hranolky cakam na MM

marcelkatt
13. sep 2010

@vladkaz1 vraj končia neskôr dnes ☹

vladkaz1
13. sep 2010

no veru sa moc tomu netesim je mi smutno decka spinkaju

marcelkatt
13. sep 2010

@vladkaz1 veď to, aj mne je takto smutno. A to mm oznámili až dnes, že robia dlhšie. už nech je víkend, nemám rada poobedné zmeny.

vladkaz1
13. sep 2010

NO ved to a my este aj chori ,dnes som vybehla do kauflacu na chvilku a mala som mamu a navstevu tak mi ubehol den no deti este nemozu dojst s lucku do kontaktu vcera hnackovala sa aj pokakala chudatko ani nevie ako jej ubehlo

marcelkatt
13. sep 2010

@vladkaz1 moje, len nech sa rýchlo dá dokopy. Najhoršie je ak sú deti choré. ☹

vladkaz1
13. sep 2010

uz to nieje take hrozne ,ale poraza ju doma skor

marcelkatt
13. sep 2010

@vladkaz1 tak to verím moja... Už nech je zdravá, aby ste mohli ísť von a do škôlky 😉 nech vybije energiu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre