Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

tana100
5. júl 2008

berem ťa za slovo 😀

bubadlo27
7. júl 2008

a kde ste sa vsetky vytratili 🙂

melory
autor
8. júl 2008

vratili sme sa z chorvatska, veeelmi sa nam pacilo.

bubadlo27
8. júl 2008

mel, som vedela ze ty si v chorvatsku 😉
my my ideme na buduci tyzden , taaak sa tesim 🙂

gabuliik
8. júl 2008

Jáj baby, ako vám je dobre. My sme boli minulý rok v Chorvátsku a tiež sa nám páčilo. Mel, kde ste presne boli? Aj tento rok by sme šli,ale ..... bude bábo. 🙂

kubko
8. júl 2008

Ahojte mam trosku mozno odveci otazku, neviete o niekom, kto ma na predaj marhule vhodne na detsku vyzivu? Kazdy ma tak na zavaranie a tento rok su nedostatkovy tovar, tak na vyzivu alebo dzem ani nestihnu dozriet. Dakujem za infosky, pripadne kontakty mi mozete napisat do IP. Dakujem.

Inak prajem krasne dovolenky a vela zdravia drobcekom aj mamickam, a mamickam ocakavajucim prirastok, nech vsetko dobre dopadne. 😵 Keby ste niektora potrebovali odrodit, tak mi napiste IP chi chi

melory
autor
9. júl 2008

gabulik boli sme na ostrove mali losinj. sli sme aj trajektom. deti uplne v pohodicke. mali sme upeky 40a podobne. boli tam piniove lesiky hned pri plazi, tak o tiez nebola nudza. slnecnik sme ani poriadne nevyuzili.

gabuliik
9. júl 2008

Super Mel. My sme minulý rok boli v Omiši. Tiež to tam bolo super. Len sme si to málo užili,lebo mužovi nedali toľko voľna koľko sme chceli. Tak sme tam boli 5dní. A to je hrozne málo. No čo už.

melory
autor
10. júl 2008

moj uz teraz surfuje a hlada dalsiu dovolenku...velmi sa mu pacilo a chce si to zopakovat...mne by stacilo o rok...no uvidime co sa vybavi. kazdopadne zajtra vyrazame do hor na vikend

gabuliik
10. júl 2008

Jáj,ticho závidím ..... 🙂

melory
autor
10. júl 2008

gabulik ja tebe zas vonave babo coskoro v naruciiii

melory
autor
14. júl 2008

boli sme v kremnici, baby poviem vam, ze to kupko katarinka nema chybu...odporucam...hlavne s malymi detmi.

krtko.
18. júl 2008

ahojte,to ste vsetci na dovolenke?

brinzulka
20. júl 2008

babeny...poznate niekoho v TT, kto robi akupunkturu a da sa takto ciastocne zbavit migreny?

melory
autor
20. júl 2008

brinzulka: trnava, zarnova 11, dr.odnog jozef.

melory
autor
20. júl 2008

Starohájska 2, 91701 Trnava. MUDr. Jozef Odnoga AKIREUM s.r.o., Reumatologická a interná ambulancia, Liečba akupunktúrou Starohájska 2, 91701 Trnava

brinzulka
21. júl 2008

melory...dakujem, uz som tam volala..vychadza to s vysetrenim a 10timi sedeniami okolo 2.5tis. skk.

melory
autor
23. júl 2008

ides do toho???

brinzulka
24. júl 2008

melory...zatial stale zhanam infosky..pisala som jednej nasej byvalej Dr. z ARO, co ma ambulanciu bolesti, co a ako pacienti...ci im akupunktura pomohla. Ale nemam zatial ziadnu spatnu vazbu..Niekto mi ponukal akupresuru ale vraj si telo na to casom zvykne. Ty niekoho nepoznas, co akupunkturu absolvoval? Ako bol spokojny?

gabuliik
28. júl 2008

Haloooo, je tu niekto? Alebo si užívate na dovolenkách?

danuska123
28. júl 2008

Ahojte maminy nemate niektora v plane zacat chodit plavat s baby od septembra do kvapky otvara sa novy kurz.Ja mam dievcatko natalku ma 5 mesiacov este sme tam neboli.ma niektora pozitivne alebo negativne zazitky s kvapky

anezena
28. júl 2008

ahojky danuska123,
my ideme plavat tiez od sept. uz sme nahlaseni. Klub kvapka na Kopanke.

Kamosky tam chodia, uz dost dlho a pochvaluju si.

www.klubkvapka.sk

treba tam zavolat, aby vedeli kolko deticiek pride v sept. a mohli podla toho urobit rozvrh.

anezena
29. júl 2008

ahojte baby,
iba som Vam chcela povedat, ze 1. augusta otvoria detske ihrisko na Streleckej ulici pri Ruzovom parku. A skauti tam budu casom prevadzkovat aj nejaky bufetik, tak parada. Konecne zase v Trnave nieoc pre maminy s detmi vznikne. Lebo podla mna je to hanba, take velke mesto a su tu dve detske ihriska. Guliver v Promiske a toto na Streleckej.
Alebo viete este o nejakom dalsom? Myslim takom poriadnom.

anesim
29. júl 2008

Pri ŽOS- ke,NAJ Park platí sa 15 Sk - iba za dieťa,ale je to čistučké, aj keď je to pre niekoho dosť od ruky, a býva tam dosť ľudí, hlavne teraz cez prázdniny, otvárajú o 10 🙂

krtko.
30. júl 2008

anezena,kedy presne sa otvara to ihrisko?

anezena
30. júl 2008

v piatok 1. augusta o 10, 00 - ma byt nejake slavnsotne otvorenie.

mirka414
30. júl 2008

ahoj mamicky,nema mi niektora pozicatna par dni prenostnu tasku pre steniatko??idu mi ho priniest do svaciarska a tasku uz mam tu a nstihnem ju dodat na sk.odmena.prosim ip.dakujem

krtko.
30. júl 2008

ide niekto na to otvorenie?
uvidim ako budeme rano stihat,ale ja by som isla
anezena,ides?

melory
autor
30. júl 2008

ahojte, my chodime do kamka na kupko, ak ma niekto zbada...ozvite sa

krtko.
30. júl 2008

mel,aka tam je voda?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre