Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

palvinka
22. dec 2006

ahoj mel, tak my už sme na svete a aj doma z pôrodnice 🙂 . Hanka sa narodila v sobotu o 6:10, váha 3900g a 52 cm. Pôrod som opísala na decembrovkách tak keď chceš tak kukni tam (str.329) 😉.

mitinka
22. dec 2006

ahoj palvi juuuuuuuuuuj som prva prajem vela zdravia a stastia malinkej aj tebe nech ste stale fo forme a hlavne tebe prajem aby si sa co najskor uzdravila ☹ 😉 tak super na vianoce doma juuuuuuuuuuuuuuuchuuuuuuuuuuuuuuuu supiš 😀

mitinka
22. dec 2006

!!!!!!!!!!!!!!!!!!G R A T U L U J E M E !!!!!!!!!!!!!!!!!

saska73
22. dec 2006

palvinka gratulujem, taký krásny darček máš pod stromček 🙂 😵

melory
autor
23. dec 2006

ahoj pavlinka, to mate krasne jezuliatko doma pod stromcekom. tesim sa, ze mate hanku 🙂

mitinka
23. dec 2006

baby je tu niektora?????potrebujem radu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

melory
autor
25. dec 2006

mohla si ju napisat...teraz som tu.

veroncek
26. dec 2006

Ahoj palvinka, prajeme vam vela zdravicka. tešíme sa na fotecky malinkej.papa 🙂

melory
autor
26. dec 2006

ahoj veronkcek ako ste slavili?

mitinka
26. dec 2006

caute baby je tu dakto??

melory
autor
27. dec 2006

dako si unikame... 😅

palvinka
27. dec 2006

ďakujeme za gratulácie 🙂,
ja som musela ísť na prvý sviatok vianočný do nemocnice lebo som začala velmi silno krvácať, museli mi urobiť kyretáž, našťastie ma uspali takže som nič necítila, celý deň som bola bez Hanky a strašne mi chýbala, aj som si za ňou poplakala. Teraz som už doma ale musím ležať, s malinkou pomáha celá rodina tak to zvládame. Zajtra idem eše na kontrolu či je všetko v poriadku, dúfam že áno aby sme mohli s malinkou byť stále spolu 😵 .

bubaczik
27. dec 2006

😲

melory
autor
27. dec 2006

neviem ako vo vasich koncoch ale tu sneziiii 🙂

mitinka
27. dec 2006

v majcichove nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ☹ ☹ ☹
Palvinka co je to?to pocujem prvy krat?

melory
autor
27. dec 2006

mitinka - ale mate aj hmlu??? ☹ lebo mi ano.

mitinka
27. dec 2006

ahoj mel konecne spolu v kontakte ano je velmi silna a hrozna namraza juuuuuuuuuuuuuuj keby ho do rana napadlo tak hned vytahujem sane a mala uz aj ide xixi 😀 😀

melory
autor
27. dec 2006

jaaaj tak to tu je len poprasene vsak ako v trnave.

mitinka
27. dec 2006

no bodaj by napadalo 😉 prisla som pred hodinu z tt bola som u nasich nic nove v tt 😒 ty vies co je to kyretaz?
😅

melory
autor
27. dec 2006

kyretaz je tusim, ale len tusim, ze cistenie.... ☹

mitinka
27. dec 2006

juuuuuj musim zistit od mangela co to je vies co ma hneva?nejdu mi fotky do albumu aj foto si chcem zmenit ani to nejde ach..... 😠

melory
autor
27. dec 2006

a aky mas problem? co ti pise?

mitinka
27. dec 2006

vypadok pripojenia alebo nelze najit ne fotoalbume a na mojej foto mi to uz uklada hodinu 😠

melory
autor
27. dec 2006

to pisalo mne....asi pred mesiacom, a bob zistil, ze mam fotky velmi velke a musel ich zmensit, aj veronika mi ich zmensovala a davala do albumu ale uz to viem aj sama a zmensujem si ich, je to haluz, lebo mi neukazovalo, ze su velke ale to co tebe....ale su len velke a ty to nevidis...technika.

mitinka
27. dec 2006

fuuuuj tu kyretaz by som nechcela zazit 😖 ☹ nezavidim palvinke chuda 😒
a ako to teraz robis??

melory
autor
27. dec 2006

ja mam linux nie windovs ale veronike napis internu postu a ona ti poradi

mitinka
27. dec 2006

a ako sa vola?veronika?

melory
autor
27. dec 2006

veronika13

mitinka
27. dec 2006

D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre