Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

marcelkatt
29. dec 2010

@lucyso blahoželáááááám k miminečku...

gabuliik
30. dec 2010

Ahojte.
@lucyso, gratulujem .... pekné miery mal drobček .... 🙂
Ozaj a kde si kupila tu bundu ....?

No včera som si myslela,že dnes behnem s malým k dokine, pre istotu, aj ked teplotu nemal.Ale ráno sa zobudil a správa sa ,že mu nič neni 😀 , negrca, kašle a soplík už nevyteká tak často ako včera.Monika je na tom rovnako,ale energie má za dvoch ... ale za to sa jej brutál zhoršil ekzém ☹ .Furt volačo ... Už ma z toho poráža.Od vianoc sme neboli vonku a je to na nervy ...

Jáj a ešte jedna otázka .. neviete ako sa čistí naparovacia žehlička od vodného kamena?Ja som to ešte nerobila, mám ju rok a už by to potrebovala ... dakujem za rady ... 🙂

lenkahrehusova
30. dec 2010

Ahojte 🙂
Neviete mi náhodou poradiť, kde v Trnave robia pekné, chutné detské torty? Motív by som už mala vybratý, ale nemá ju kto urobiť 🙂
Ďakujem za rady.
@gabuliik buď klasika - do nádržky dáš trochu octu a vody a necháš pariť.
Alebo sú také odvápňovacie kapsuly, to dáš do nádržky a tiež necháš pariť.
Ja som mala na žehličke taký gombíček a to som držala a voda mi pomali tiekla zo žehličky.

lenocka6
30. dec 2010

Ahojte, tak naša choroba pokračuje, dnes bol MM s malým na kontrole a po ďalších vyšetreniach zistili, že má jednostranný začínajúci zápal pľúc. Ale je v tomto prípade dobre, že už tri dni berie ATB, len dostal Bioparox a ten ho strašne štípe. Aj sa poobede z neho dovracal, malinký. Aj mi ho bolo ľúto, zostal taký šokovaný. Takže zajtra budeme mať doma sediaci Silvester. Manžel nakúpil rakety, že sa budú deti tešiť, tak ich odložíme na neskôr. Keď v marci niekoho uvidíte strieľať pyrotechniku, tak sme to my 😀. Ale malý nevyzerá ani ako chorý, všetci čerti s ním šijú. Nech mu to len vydrží.

lenocka6
30. dec 2010

@lenkahrehusova u nás jedna susedka robieva torty, volá sa Ažaltovičová, ale ja sa s ňou bohužiaľ nerozprávam, tak ti nemôžem konkrétne povedať. Ale môžem vyzvedieť od švagrinej. 🙂

lenkahrehusova
30. dec 2010

@lenocka6 ďakujem za ochotu. Na nete som našla torty od mamy, sú tam aj z TT, ale neviem, či sú torty dobré 🙂
Ja by som chcela niečo takéto.

gabuliik
30. dec 2010

Ahojte
@lenkahrehusova , dik za radu , vyskušam to ... 😉
No a tá torta vyzerá fantasticky, ja tiež chodím očumovať na tú stránku,ale ešte nikdy som od tial neobjednávala,takže neporadím ...

zuzanky
30. dec 2010

Moja sestra mi odtiaľ objednala tortu málenú na krst a bola výborná ale bolo malo marcipánu tak stiekol (teda bol tenký). Tá tortička je naozaj pekná asi sa budem inšpirovať na Liankinu tortu. Jarko si už vybral tak si muším zohnať na to veci.
A želám všetkým všetko dobré v Novom roku a nech máme len e len zdravé detičky 🙂

lucyso
30. dec 2010

Ahojte
@gabuliik, chodila som po vsetkych moznych obchodoch, lacnych, drahych a nic. az nakoniec som si kupila v takom obchode vedla kina Hviezdy. dlha po kolena, hneda a s kapusnou. No ako stvorena na kocikovanie🙂)))...
MAminky, prajem Vam a detickam skore uzdravenie, krásny Silvester a Stastny Novy rok a najmä to zdravie... to je najdolezitejsie...

mitinka
30. dec 2010

@lenkahrehusova aK nemáš problém do majcichova tak máme tam super cukrárku Moniku Siskovú.je veľmi ochotná,príjemná pani,ktorá je na torty úúúúúúplne profík a je dokonca lacnejšia ako cukrárky v Trnave 🙂 Ja teraz hladám pre malého k 1.narodeninám a rozposlala som ponuky a ona je najlacnejšia.A keďže sme odtiaľ aj keď teraz bývame v TT určite ju objednám 🙂 Vieš ju aj sem dať aká bude? 🙂

marcelkatt
30. dec 2010

@mitinka súhlasím aj nám robila Monika Sisková tortičku 🙂

marcelkatt
30. dec 2010

Milé maminečky, prajem vám i vašim rodinkám krásny Silvester a čo najkrajší, najlepší a úspešný prichádzajúci nový rok, hlavne plný zdravia a rodinnej pohody, veľa lásky a šťastia.

timotej
30. dec 2010

aj my želáme krásny Silvester

mitinka
30. dec 2010

@marcelkatt ona je fakt profík,len škoda,že už aj svadbu sme mali 😀 U nej by som si toru určite objednala 😀 😉 Najkrajšie v najbližšom okolí 😉 😀 😎

Ja chcem malému tortičku na stránke www.tortyodmamy.sk --torty pre deti---ostatné torty a strana 3 a volá sa zasnežená tortička 😀 Je krásna 🙂 chcela som dať link ale ten link sa tam nezobrazuje iba stránka 😕 pozrite a dajte vedieť 🙂

mitinka
30. dec 2010

@lenkahrehusova a ešte jej stránka je www.monikinetorty.sk 😉

olo2003
30. dec 2010

@lenkahrehusova ahojte, ohľadne torty my máme dobrú skúsenosť s touto pani
Darina Javorková, Cukráreň a kaviareň Hotel Premier (vedľa židovskej sinagógy)
0905 606 182
Tiež má fotky na www.tortyodmamy.sk

vladkaz1
31. dec 2010

Ahojte kocky vsetko dobre do noveho roku ,hlavne krpcom a mamickam zdravicko 😵

gabuliik
31. dec 2010

Ahojte.
Od rána som sa ešte nezastavila ... robila som obed, chlebíčky, očká a ešte ma čakajú také slané slimáky ...
Detom už je fajn,ale za to mna bolí hrdlo jak šlak!No čo už, musím vydržať ....

Keby som sa sem už nedostala ,tak vám prajem krááásneho silvestra a všetko dobré v novom roku ... 🙂

vladkaz1
31. dec 2010

gabi sikovna si ja som teraz dorobila to co ty ,len tu mam vybuch jak v chlieve a to som rano upratala mozem znova 😝

lenocka6
31. dec 2010

Ahoj Vladi, tak si toho postíhala naozaj dosť. Ja som spravila ráno pomazánky a chcem poobede rolky s chrenovou šľahačkou, máme na ne s MM už dávno chuť. A máme všelijaké oriešky, pistácie, slané paličky, aspoň si deti pochrumkajú. 🙂

ivka1603
31. dec 2010

@vladkaz1
Ahoj Vladka.....gratulujem Oliverkovi k 7. mesiačikom...prajem hlavne veľa zdravia....ako sa mu darí?

vladkaz1
31. dec 2010

@lenocka6 ahoj segra malym prajem skore uzdravenie ,chuda co prechodil chorobu?
No jak vam bude dobre ,my sme nekupovali moc slane ,len som zas navarila jak pre armadu a narobila misy.

@ivka1603 dakujeme si zlata ,dari sa nam dobre az na to ze je nalepkany len namne a len plackame stale ,ani na zachod nemozem ist 😅

stankatt
31. dec 2010

Veseleho silvestra :DD a PF 2011

mitinka
31. dec 2010

Šťastný nový rok 2011 veľa zdravia,šťastia,lásky a uspechov vám všetkým želám 😉

@melory všetko dobré v novom roku a keď tu budeš ozvi sa 😉 skočíme na kávu keď bude čas 😀

gabuliik
2. jan 2011

Ahojte.
Tak ochorel mi MM ...teda je len prechladnutý,ale to ako keby som sa starala o malé dieťa 😀 Takže dneska trčíme doma.Aspon som po týždni zobrala deti von a z posledného snehu si urobili mini snehuliaka ... 🙂
Prajem vám peknú nedelu ... 🙂

stankatt
2. jan 2011

Cafte, tak veget konci... zajtra uz do prace... ja chcem este dovolenkuuuuuuuuuu

lucyso
2. jan 2011

ahojte..
No a je po sviatkoch a teraz cakat na velku noc 😀 😀 😀 😀 ...
inak ja som aj rada ze uz skoncili, bo som stale do niecoho dzobala... 🙂

zuzanky
2. jan 2011

Ahojte
Aj ja som rada, že už sviatky skončili a veľká noc bude pre nás ťažká Danko tam má narodeniny 🙂

lenkahrehusova
3. jan 2011

baby, ďakujem za rady ohľadom torty 🙂
Želám Vám všetkým do Nového roku len to naj 🙂

stankatt
3. jan 2011

@lenkahrehusova akde si nakoniec vybrala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre