Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
21. mar 2007

inak kontrakcie sa nedaju nevsimnut 😀 pri hugovi mi praskla plodova voda a zacalo to

sisstin
21. mar 2007

melory: já teda nevím, ale když se mi zvětšovala děloha..tak mě to píchalo spíš jako při menstruaci 😕

luciask
21. mar 2007

No ano ten koniec tehu bol bolestivy hrozne ma bolel chrbat a pripadala som si ako by som chodila s loptou medzi nohami ako kacica.

melory
autor
21. mar 2007

sisi to na zaciatku ano ale potom je to uz silnejsie, ze kacica, to ano zacinam aj ja 😉 😉 😉 teraz mam pocit ze mam uz mesiac menzes.

luciask
21. mar 2007

no a casto am bolesti budili v noci, manzela som nasackovala do obyvacky aby nebol zniceny v praci,lebo som sa stale prehadzovala a to s bruchom som zaberala velku cast postele.

sisstin
21. mar 2007

melory:mrkni na moje album..měla jsi nějaké podobné břicho..neb já jsem mezi říjnovkama rarita 😕

melory
autor
21. mar 2007

my sa este pomestime, ale so synom je to horsie, musi spat v izbicke

sisstin
21. mar 2007

melory: hugo je děsně roztomilej..bude z něho playboy 😀 😝

luciask
21. mar 2007

no gulatis sa, ale si asi drobejsia a na takych postavach to vidno skor.

sisstin
21. mar 2007

luciask: jojo..jsem krpec 😝

luciask
21. mar 2007

no takze nic neobvykle, ty musis pribrat viacej ako ine mamicky.

sisstin
21. mar 2007

luciask:no..startovala jsem na 49kg..a už jsem na 53,5...Pestunka ide o chvilu 😝

melory
autor
21. mar 2007

bude z neho hugo boss 😀

sisstin
21. mar 2007

melory: kde jsi přišla na Huga a Dorotku? Supiš jména 😝

luciask
21. mar 2007

no ja si ju pozriem vecer na archive, nie som v TT.

melory
autor
21. mar 2007

dorotka sa mi snivala ze sa chce volat ale ja jej to meno nedaaam 😀 a neprezradim....ake ano.

sisstin
21. mar 2007

melory: Terezku 😝

melory
autor
21. mar 2007

jedine tereza.... 😉

sisstin
21. mar 2007

melory: jsem jááááá..tu to má každý..ale na SK...tam to teda moc holek nemá 😝

luciask
21. mar 2007

no tak uvidime co to bude, vsk povedz drahemu nech nieco prispeje sem ked sa ti narodi mala.

melory
autor
21. mar 2007

dobre poviem, ale poverena je curly 😀

melory
autor
21. mar 2007

nie terezka nie.... 😀 nehodi sa k hugovi 😅
baby idem do hajan, dobru noc.

luciask
21. mar 2007

aha tak nam bude referovat, ona je odtial ako ty?

sisstin
21. mar 2007

melory: bru..já též půjdu..vstávám do práce 4:30 🙄

luciask
21. mar 2007

majte sa pekne, no to je skore vstavanie ja este len vtedy pojdem spinkat.

melory
autor
22. mar 2007

v trnave sa idu rusit pieskoviska, samozrejme kvoli P S O M 😠 lebo majitelom je jedno, ze potrebu vykonavaju tam, kde sa mozu hrat ich vnucatka. budu len velke ako je v promenade, alebo pri ZOS-ke. takze psickary dakujeme velmi pekne!!!

luciask
22. mar 2007

Inak to je na nervy, ze psy maju prednost pred detmi nie? Ja si myslim, ze je to hrozne. V promenade ostane to kde je Guliver?

melory
autor
22. mar 2007

ano guliver je v promiske
ano dokonca su taky drzi, ze prisli na mestsky urad, ze nech sa zrusi sluzba pre bezdomovcov a nech postavia dalsi utulok pre psov, cize im je zviera prednejsi ako clovek....trnava krestanska.

luciask
22. mar 2007

no je to hrozne si myslim, ale tie pieskoviska boli ozaj v dezolatnom stave nie? Neviem ci by som mojim detom povolila sa tam hravat. Ale to ze ich zrusit nie je riesenie, skor pokutovat psickarov, ved le ked som prechadzala po promenade, kolki z nich si nosili saciky na hovienka nie?, tiez mesto by malo tieto saciky nechavat v parkoch ak by niekto zabudol. Tiez by nebolo od veci mat zopar ihrisk na kazdom sidlisku a mat ich ohradene, aby sa tam ti psici nedostali, myslim ze i rodinky s detickami by na tu ohradu radi prispeli ak by vedeli ze deticky tam budu mat cistucko.
Melory ide o to ze ludia nie su vychovani, ved kolko ludi necha aj papier od zuvacky na zemi, pripadne od keksikov, preco ked si nevedia upratat po sebe by upratovali po niekom inom(psikovi).

mitinka
23. mar 2007

mel upozornujem ze ked si vyberes lekara ktory ti ma pichnut epi tak pytaju 5000sk!!!!! 😠 😠 za to ze ako som spominala muz tam robil tak si nevypytal nic ako od kolega ale sme sa pytali a beru ako ktory na to ze gajdos je tam najlepsi co existuje z anesteziologov tak pyta az 5000sk!!!a infuzku teraz pichaju rad radom,.... 😀 😀 aj ja som ju mala a bola som zdrava aj kolegyna co sme spolu rodili ju tiez mala a bola zdrava ze to davaju vyzivu lebo by si pred tym nemala jest minimum 5hodin aby si sa nedovracala ked budes tlacit tak asi tak 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre