Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

luciask
4. máj 2007

no mne sa zdalo ze nieco baby chystali an maj nejake stretko v parku pri guliverovi ale nie som si uplne ista kedy to malo byt, kedze aj tak nemozem, ale v juni na nejake mozem dobehnut.

melory
autor
5. máj 2007

nepozerate poriadne temu stretnutia tak neviete.

najprv nam doma spadla siet pocitacova, potom sme sli na vikedn na stredne slovensko a nakoniec som ani cas nemala, lebo sme ochoreli a hugo bol doma. museli sme bojovat s chorobou.

stela je inak uzasna, je dobrunka, zlatunka a chutnunka 😀

bubaczik
5. máj 2007

ahoj mel..ja ani netusim kde nejaky guliver je 😀

melory
autor
5. máj 2007

v promenade za hradbami, kde je hospodarska ulica.
drevene hojdacky a podobne.

bubaczik
5. máj 2007

jaaj,uz viem..tam je to ihrisko..tam chodila som minuly rok s detmi 😉

melory
autor
5. máj 2007

ja tam inak nerada chodim 😒 ale ako miesto stretko o.k. , nie? no aj tak nik nepride, to je zakliata trnava, este k tomu prsi a bude vsetko mokre.

bubaczik
5. máj 2007

a kedy je to stretko?ja sa tam aj tak nedoplazim,boze to by ma musel muz tam odnest 😠

melory
autor
5. máj 2007

malo byt v pondelok ale vidis nik sa nehlasi, nepojdem tak sama, este aj ked bude prsat....no nevadi.

bubaczik
5. máj 2007

ta v trnave asi nie su sudrzne matky 😀

melory
autor
5. máj 2007

🤐

luciask
5. máj 2007

no teda a uz je vam lepsie ci este nie? aj na mna cosi lezie ale prezijem to hadam. Inak ja by som dosla keby som bola v TT.

melory
autor
5. máj 2007

mne je lepsie, len sa na stretavku nik nenahlasil.

luciask
5. máj 2007

no ved je to tak kazdy je anjaky uponahlany, vsak s a dohodneme ked pridem an SK, potom rada pojdem. KAo Hugo v skolke si davaju vacsi pozor na jeho stravu?

melory
autor
5. máj 2007

davaju, aj ked teraz som bola s nim doma, no kazali mi napisat zoznam potravin co nemoze.

luciask
5. máj 2007

no to je dobre ze sa snazia vsak to sa ceni, urcite si teraz budu davat pozor, inak dnes pisem ako tatar. Ako Stela? Je krasna velke tmave oci. Chodis casto kocikovat?

melory
autor
5. máj 2007

kocikovat skoro vobec nechodim, mam kocik na balkone 😀 ale v baby vaku chodime velmi casto von.

melory
autor
5. máj 2007

idem ju uspat, lebo muz s nou chodi po byte na rukach a nic nezabera 😖 papa

luciask
5. máj 2007

no super chod sa malej venovat ved my mamy mame na to trik ze?

mitinka
7. máj 2007

caute baby ja som od piatka rana nezdrava takze neviem ci sa stretko kona ale budem rada az ho zahajime ked bude pekne niekedy v juni 😉 teraz je to este take vselijake ☹

melory
autor
7. máj 2007

mitinka dobre daj vediet aj do stretka trnava 😀 vymysli datum.

melory
autor
8. máj 2007

caute baby, konecne som si sem sadla.
😵 😵 😵 ale ani neviem, co by som vam napysala.

melory
autor
8. máj 2007

to napisala s "y" je hrooozneee.

luciask
8. máj 2007

no ved ani ja neviem. Co si dnes porabala?

melory
autor
9. máj 2007

boli sme si opekat v prirode spekacky, zobrali sme aj svagrinine deti a bolo hned veselsie.

mitinka
9. máj 2007

ahoj mel naaaaaaadherna fotecka 😉 😀 😀 🤐

melory
autor
9. máj 2007

mitinka a co tak ma spoznat nazivo??? po dazdoch sa uz vyber do trnavy a pozyvam ta na kavu do cukrarne 😀

mitinka
9. máj 2007

ahoj jasnacka niekedy by sme mohli ja by som velmi bola rada 😀 😀 ale iba ked bude muz doma,.... 😉 aby som mala odvoz 😉 😉

luciask
9. máj 2007

no Mitinka, tak toho 16-ho juna by ti to vyhovovalo, co tak tebe Melory? Inak Rainbow neboj, ved moja starsia mozno aj pokocikuje.

melory
autor
9. máj 2007

16.6. v pohode, o nicom neviem, co by som mala, a hned si to zapisem do notesa, ze vtedy je stretko - dobre?

luciask
9. máj 2007

no mne vtedy vyhovuje poobede o stvrtej lebo baby uz budu hore a budu sa chciet hrat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre