Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

zanetuska
4. feb 2009

Ja len kojim ale maly tiez v noci papa viacej ako cez den asi im v noci viacej chuti drobcom.....a flasa je pre nas tabu napina ho z nej, nechche ju ani vidiet

renka9
4. feb 2009

ahojte, lyon sa este stale nehlasi.
nas drapla brusna chripka a to riadne- dnes sme prisli z nemocky, Angelika bola od soboty na infuziach, chuda moje male...ale zvladla to statocne 😉 , uz sme OK. 😉

gucz
4. feb 2009

renka9 lyongirl je v nemocnici na rizikovom, teda aspoň baby tak písali

lyongirl
4. feb 2009

Ahojte baby, náhodou som sa sem dostala, ale tak skoro sa už asi nedostanem....
Nestihla som vyšetrenia, pretože som v noci išla na pohotovsť, dostala som kontrakcie, takže som už týždeň v nemocke. Zatiaľ všetko ok, teda ak nerátam to "dopovanie liekmi" na ukľudnenie maternice a infúzky. Ešte ma nestihli vyšetriť na kardio, ale asi aj to bude, musím to povedať dr., lebo sa cítim stále horšie. Mám pocit, že ma drobec oberá o všetku energiu a nie som si istá, či vydržíme do konca. Aspoň 4tt ešte na to, aby bol ukončený vývoj, ale aj tak by bol predčasniatko.....Budem tu prevdepodobne do pôrodu ☹ . Aj to vyzeralo, že pôjdem domov, pár dní mi nič nebolo a včera sa to zasa zhoršilo, ale našťastie sa neotváram, som otvorená len na špic prsta, ale asi tu už zostanem.
Je tu nuda, veď si to viete predstaviť, je mi smutno za malinkým, ktorý je stále niekde na varovke, ale zvykol si v pohode, vždy keď odchádza mi pekne zakýva a pošle pusinku, ani neplače a mne ide srdce roztrhnúť a chce sa mi plakať....
Keď sa bude dať, tak sa ozvem, pá,pá. Držkajte nám palce, nech sa mrňúsik neponáhla a nech je zdravučký....

janetina
4. feb 2009

nepoznam Ta ale vydrz neboj musis to zvladnut kazda sme si niecim presli, zober si aspon Pc do nemocky ak mozes a nejake filmiky a podobne nech mas co robit a citaj MK a babetko 😉 , prajem marcovciatku vsetko naj nech sa este ukludni krpec povedz mu ako mu je u Teba este dobre 😉 😉 😉

stankatt
4. feb 2009

lyon drzkaj sa 🙂

renka9
4. feb 2009

lyon, drzim palce 😉

gabuliik
4. feb 2009

Lyon,držím palce 🙂

gabuliik
4. feb 2009

Baby,dík za gratulácie. 😉 Dnes bol malý jak čertík a chúďa malé spravila sa mu zaparenina medzi stehnom a pipíkom.Má to hrozné. Myslím,že to je z plienok. Skúsili sme nové,ale už ich nebudem používať. Zostaneme pri tých čo doteraz. Tie boli fajn a nič mu nerobili. Zajtra ideme na poradnu,tak som zvedavá čo mi na to povie ☹ . Natrela som mu to so Sudocremom,uvidím čo to povie do rána.

petusaaa
5. feb 2009

lyon, drz sa. dufam, ze este tie 4tt malinky vydrzi. a prajem ti, nech uz na jisku nemusis vkrocit, vsetko prebehne ok a rychlo sa vratis domov k druhemu drobcekovi 😉

janetina
5. feb 2009

gabulik vyskusa Tannohermal lotio to je asi este lepsie ako sudocremme
😉

janetina
5. feb 2009

petusaa zdravim Ta skoro susedky ja som z leopoldova 😉

mmona
5. feb 2009

mali mal tiež zapareninky a doktorka nam dala imazol. Potom nas ešte pre istotu poslala na kožne ta povedala že to je dobra mast a mam ju použivat asi tyžden a potom mi dala ešte ejaku zarabanu.

macka7
5. feb 2009

lyon drz sa a uvidis ze tie 4 tt zvladnete radsej to tam vydrz tam si aspon pod kontrolou.Ja som tam bola tiez nejake tri tyzdne da sa to tam vydrzat 🙂

janetina
5. feb 2009

ano imazol je dobry ale uz chemickejsi ☹ , ale ked treba tak treba ved je to ako canesten pre zenske len na inej baze...urcite nech to odoznie ...

petusaaa
5. feb 2009

janetina ahoj 🙂 ja mam v leopoldove zubarku 😉

uf, esteze zapareniny nemusim riesit, lebo pouzivame latkove plienocky 🙂 😉

macka7
5. feb 2009

petus to aj ked idete von davas latkovu?

petusaaa
5. feb 2009

macka, hej, akurat ju viacej vypcham. iba ked chodim dr, tak nie, lebo ca mi nechce vlacit pocikanu plienku po autobuse 😉

macka7
5. feb 2009

no tak to ta obdivujem ja by som asi nerobila sak to furt prebalujes 🙂 Ja davam pampersky a miniem tak 3-4 denne

stankatt
5. feb 2009

baby neskusali ste plienky z DMka? babylove ci ako sa volaju. su lacnejsie ako tesco

stankatt
5. feb 2009

my dnes mame teplotu ☹ trosku soplik a sem tam zakasle ☹ dufam, ze sa to nezhorsi, dala som sirupcek panadol baby a cajik, tak snad...

macka7
5. feb 2009

ja pouzivam len oranzove pampers a tie su neni drahe 😉

petusaaa
5. feb 2009

macka, ale potom ta krasna ritka bez zaparenin stoi za to 😉 a v noci neprebalujem vobec, iba ked sa pokaka. a cez den kazde 3-4hodinky. ale to som prebalovala aj ked som zo zaciatku pouzivala papierove, lebo sa mi hnusilo, aby spinkal vo vlastnych cikanickach 😅 ale keby si aj ty zacala, tak by si na tom zostala zavisla ako ja a ako vlastne kazda 😵 ked sa pozeras na tie krasne a makkucke plienocky 😵

macka7
5. feb 2009

moja nema zapareniny ma krasnu ritulku 😅

petusaaa
5. feb 2009

macka, tak to sa mas 😉

zanetuska
5. feb 2009

Ani na sdrobec nema zapareniny a pouzivam plienky s Liedlu a som s nimi velmi spokojna s tesco som spokojna nebola, lebo nevydrzia tolko a pretecu.Petusa a ked ma bavlnene plienky to nie je ako vo vlastnych cikaniciach? 🙂

sissik
5. feb 2009

ahojte, tak sa hlasim medzi maminy 😉
toto je jedina tema, ktoru som este nestihla docitat. ale slubujem, ze docitam 😉

petusaaa
5. feb 2009

nie, lebo ho prebaljem castejsie 😉 a latkove plienky su aj o ekologii, dobrom pocite mojom a maly ich ma rad. a nemusim s nicim mazat ritku a tak. ale ja som vas neprisla presviedcat. ved kazdy chceme to najlespie pre svoje babo a pre jendeho je to to a pre druheho ine 😉

basado
5. feb 2009

sissik gratulujem malej zuzanke. aby ste boli zdraveeeee 😉

stankatt
5. feb 2009

sissik vitaj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre