Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
27. feb 2008

lalala potom ti mozeme vysvetlit kde je materske centrum, tam sa uz oplati, ked bude mat tak rok. potom v arcadii pri tescu je detsky kutik.

rainbow
27. feb 2008

lalala aj ja chodím sama kočíkovať a je mi smutno, tak sa možeme dohodnúť,,, 😉 😉 😉
a čo máš dievčatko, či chlapčeka a jak staré?

melory
autor
27. feb 2008

....tak zoberte aj mna, ale ja mozem len tak do 14:00

lalala
27. feb 2008

jééé to ste ma potesili rainbow aj melory 🙂 teraz ideme na 4 dni k svokrovcom tak by sme sa mohli stretnut v pondelok 3.3 hodinu necham na vas ja chodim kocikovat aj do obeda aj po obede. Inak mam dievcatko Lauru ma 6 mesiacov. Uz sa tesim na pondelok

mnamka
27. feb 2008

caute, tak aj ja by som sa pridala, len este neviem na 100% ci by som prisla. Melory a ty neprides v pondelok do skolky, tusim tam zase majú nejaké tvorivé dielne.
Lalala aj ja mam sestmesacne dievcatko 😉 + 2,5 rocne a 4,5 rocne 😀

melory
autor
28. feb 2008

mnamka asi ano, ale ja v nedelu len pridem od nasich z kremnice, neviem ci mame aj nieco doniest.

melory
autor
28. feb 2008

a kde by sme sa stretli? a kedy? lebo je pravda, ze mi ideme do skolky doobeda.

mnamka
28. feb 2008

na nastenke nemali nič, že by bolo treba niečo doniest... Ale rozmyslam ze tam tentoraz nepojdem,lebo Anetka uz spava menej, takze bude o takom case hore. Naposledy to este prespala, tak sa dalo.

melory
autor
29. feb 2008

ahoj ved o to ide, ze tiez neviem ako stelku ustrazim, ona by chcela tiez "pracovat"

jankatt
29. feb 2008

ahojte

lalala
2. mar 2008

Čaute, pojdete zajtra kocikovat? Ak ano, mohli by sme sa stretnút pred Radnicnou cukrarnou o 13.00 hod.

mnamka
2. mar 2008

Ahoj, ja nepridem, hlasia nanič počasie a navyše mi o takom čase zaspáva prostredná 😒

lalala
2. mar 2008

☹ skoda, ale ked bude pekne pocasie a budes mat cas tak napis pojdem rada.

melory
autor
3. mar 2008

ahojte a co zajtra? v utorok teda. ja tam budem stat o 13hod, alebo sediet v radnicnej. kto sa pridava?

lalala
3. mar 2008

Ja pridem tiez o 13.00 hod.

dominica
3. mar 2008

ak stihnem, prídem aj ja, ale neslubujem na 100%

tehulka4
3. mar 2008

dominica, nelezala si nahodou v juni v nemocke a aj si tam hned nerodila???? mam taky pocit, ze som s tebou lezala na izbe, ale nie som si ista.. 😉

dominica
4. mar 2008

ležala som v apríli na gynekológii necelý týždeň a malý sa narodil predčasne, žeby si to bola ty tá ukecaná Lucia?
Ak nie, tak sorry 😉

dominica
4. mar 2008

baby, tak ja dnes neprídem, prišla sestra a musím ísť niečo vybaviť do banky, možno nabudúce...

tehulka4
4. mar 2008

domca, no nazdarek...ale ste krasne vyrastli... 😉 maly je vazne strasne zlatunky... 😉

dadulka19
4. mar 2008

ahojte 😉 a prepáčte,že sa vám sem motkám,ale potrebovala by som tel.číslo na ten obchod s kočíkmi,čo je pri parkovisku polikliniky Družba.Prosím,máte ho niektorá 😕 ?..alebo mi ešte môžte poradiť nejaký"kočíkový"obchod v TT?...dakujééém 😵

tehulka4
4. mar 2008

dadulka, na Kapitulskej ulici je este Kessler, ten predava aj kociky a detske veci..

melory
autor
4. mar 2008

nakoniec sme sa stretli 😀 lalala, dominica a melory....super....vykocikovane. 😵
baby aj nabuduce...myslim, ze nebol problem.... 😅

gabuliik
4. mar 2008

Čaute.
Dadulka,ešte jedna predajňa je na Františkánskej,volá sa Aliza. Ja to tu mám obehané všetko,lebo tiež pomaly zhánam kočík,ale nič moc. Naj výber je tam pri poliklinike. Teda aspoň podla mna. 🙂

lalala
4. mar 2008

🙂 Caute dnes to bolo super tak dufam, ze coskoro sa stretneme. Tesim sa.

dominica
4. mar 2008

aj ja sa teším, bolo supér, aj nabudúce

čau tehulka4, tak si to ty? Díky, malý fakt rastie ako z vody, nestíham sa čudovať a zachvíľu je prvý rok za nami, strááášne rýchlo to letí...
A ako sa máš? Mohli by sme sa volakedy stretnúť a pokecať...

dadulka19
5. mar 2008

gabulík a telefon pri tú polikliniku nemáš?Alebo aspoň ako sa presne volá ten obchod 😕 ,príp.adresu

do toho Keslera som volala včera aj dnes a nedvíhajú 😢 😢 😢

tehulka4
5. mar 2008

dominica, jasne ze som to ja....kolko takych ukecanych poznas?? 😀 dohodneme sa a nie ej problem skecnut co noveho... 😉

dominica
5. mar 2008

tehulka4, ok, ale radšej mi potom píš IP, lebo ja sem do tejto témy zas až tak často nechodím...

tana100
5. mar 2008

dadulka,na Františkánskej ulici je obchod Alizé.Majú tam kočíky aj za rozumnú cenu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre