Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

simisi
13. máj 2011

@henuska7 vedla CSOB banky,alebo pizza Cica,ci teraz Kitty sa vola 🙂 ,tou ulickou sa dostanes ku kvetinarstvu

henuska7
13. máj 2011

@simisi dakujem, uz sme kupili...

gabuliik
16. máj 2011

Ahojte baby ....
Neviete kedy bude v Kamennom mlyne cesta rozprávkovým lesom ? Niekde som našla ,že 28.5. o 15,30 len neviem či to platí,lebo to nebolo oficiálne oznámenie ... 😅

gucz
16. máj 2011

@gabuliik Cesta rozprávkovým lesom
Miesto konania: Kamenáč Trnava
Dátum: 28.05.2011
Cesta rozprávkovým lesom v trnavskom Kamenáči sa bude opäť niesť v zmysle kráľovského dvora a naša princezná, kráľ ako ich udatný bojovníci a stredoveká kuchyňa s dobrými plackami nebude opäť chýbať. Túto akciu organizuje Kalokagatia centrum voľného času z Trnavy
-našla som na nete, aj my sa tam chystáme 🙂
a ešte
28. 5. o 15.30 CESTA ROZPRÁVKOVÝM LESOM
Tradičné podujatie pre trnavské deti a ich rodičov. /V Kamennom mlyne/ na stránke CVČ Kalokagatia

gucz
16. máj 2011

@gabuliik inak 28.5.2011 by mala byť cesta rozprávkovým lesom aj v Smoleniciach pod hradom... tak teraz neviem kam pôjdeme

gabuliik
16. máj 2011

@gucz .. ďakujem za info ... my pôjdeme určite do kamenáča, máme to kusok a boli sme tam už 2x a deťom sa páčilo. Teda Andrejko bol ešte malý a nejak to moc nevnímal,ale Monika bola nadšená .... 🙂

sladkasue
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stankatt
18. máj 2011

ahojte, tak Mon ma velke nos.mandle a musia von.... tak si uzijeme....jaaaaaaj uz mam nervy... objednam ju ale do PN, tam to robia za celkovej anestezie

lenkahrehusova
18. máj 2011

Ja som tiež bola s malou pozrieť v kamenáči. Už dlho som tam nebola a je to tam pekné.
Ja si kamenáč pamätám ešte z čias ZŠ, chodili sme tam na branné cvičenia 😀 😀 😀 😀
Neviete mi náhodou poradiť, či to ihrisko pri ŽOSKE ešte funguje a či je otvorené. Išla by som tam s malou pozrieť 🙂

lenkahrehusova
18. máj 2011

@stankatt Monike aj tebe želám, aby ste to zvládli v pohode.

stankatt
18. máj 2011

@lenkahrehusova to ihrisko je uz otvorene, uz sme tam boli 😀

lenkahrehusova
18. máj 2011

@stankatt super, Stani ďakujem . Tak tam zajtra pôjdem kuk 🙂

berus222
18. máj 2011

ahojte baby. boli ste uz niektora na tej ceste rozpravkovym lesom v kamenaci alebo v smoleniciach? je tam nieco aj pre 2. rocne deti? lebo co si pamatam "svoje" cesty rozpravkovym lesom, tak tam boli len starsie deti.

gucz
18. máj 2011

@stankatt v celkovej narkóze to robia aj tu v TT. My sme boli 16.marca s malou a nemôžem sa sťažovať, sestričky sme mali dobré, operoval ju primár a malá ani nevedela, že na čo sme tam boli...

mariannax
19. máj 2011

ahojte, neviete mi prosím poradiť... koľko ľudí berie mudr. Ilavský na časenky? a ako je to s poradňami pre tehotné? tam treba tiež časenky alebo keď mi povie, príďte vtedy a vtedy, zaplatím 10 euro? ďakujem
🙂

mamazuzu
20. máj 2011

@mariannax na casenky berie malo ludi. ale to sa tam musis ist posadit o siedmej, aby si sa aspon o deviatej na radu dostala, ked mas casenku. a na poradne pre tehotne si ilavsky jedine objednava a vzdy za to platis (myslim 8 €? - uz si presne nepamatam). ale tak vyskusaj si tam s velkym bruchom cakat, kym vybavi vsetkych objednanych.

monca1991
20. máj 2011

baby potrebujem pomoc.svokra nam dala karicku a nema traky asi ich vyhodila.len to je taka karicka v ktorej uz nelezi ale je v takom polosede a uz sa snazi hacat si.lenze ked tam tie traky niesu bojim sa ze sa prekoti.neviem co by som ram dala nejaku prekazku abo co.uz som rozmyslala nad hocicim.nenapada vas nieco?potesim sa hocijakej trade.dakujem

gucz
20. máj 2011

@monca1991 v kauflande majú od canpol babies také traky do kočíka, skús pozrieť na polici pod fľaškami malá modrá krabička s okienkom

monca1991
20. máj 2011

@gucz dakujem pojdem sa tam pozret

monca1991
21. máj 2011

ahojte mozete mi prosim poradit nejaku dobru predajnu na detske sandalky?ja neviem nic zohnat.potrebovali by sme velkost 18

sissik
21. máj 2011

@monca1991 skus obuv partizanske - vchod je z vajanskeho ulice, hore po schodoch. len neviem, ci sandalky tohtorocne modely uz budu. v marci mali zopar z minuleho roku a aj z tych sa vybrat dalo
http://www.obuv-as.sk/

este mavali v jednote na 1. poschodi, len neviem, ci nahodou tu obuv nezrusili.

ivka1603
21. máj 2011

@monca1991
Ahoj, ja som zohnala sandálky v Kauflande v predajni Reno....akurát dnes a našla som aj zlacnené 🙂

lyongirl
21. máj 2011

@monca1991 oproti poliklinike je Protetika a majú tam neskutočný výber obuvi pre deti, je to vedľa VÚCky, pôvodne tak bola ČSOB

monca1991
21. máj 2011

@ivka1603 ahoj neska som tam bola a ta predavacka bola taka neochotna az no.bola soom tam s kocikom a chela som si ho odlozit pri pokladni hned ma okrikla a ze co si to dovolujem tak som sa zobrala a sla prec

mimi21mimi
22. máj 2011

Ahojky... baby neviete mi poradit nejaku krajcirku z Trnavy a okolia, ktora je dobra a podujme sa aj na taku vacsiu zakazku? (20-30 tanecnych kostymov).

aduskatt
22. máj 2011

@mimi21mimi viem o jednej ak chces........dokedy to budes potrebovat mat hotove?

mimi21mimi
22. máj 2011

@aduskatt Nam to staci do zaciatku septembra. V podstate bude na to nejako 2 - 2,5 mesiaca casu, teraz nam pridu peniaze, kupime latky... a potom to chceme dat usit... a ona sije aj "s papierom"? lebo to potrebujeme zdokladovat

adrianai
22. máj 2011

@mimi21mimi ahoj, ja som bola spokojná s touto babou http://www.mhkrajcirstvo.tym.sk/index.html, no neviem ako je na tom časovo 🙂

aduskatt
22. máj 2011

@mimi21mimi mysdlim, ze s tym nebude problem....viem, ze sije aj kostymi na rozne podujatia, takze aj papier da. spytam sa jej?

mimi21mimi
22. máj 2011

@aduskatt Ano bola by som velmi raada... ma niekde krajcirstvo?

@adrianai Dakujem Ti moooc 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre