Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

anesim
21. máj 2012

Na Prednádražie

sariana
29. máj 2012

ahojte

neviete mi nahodou poradit dobru neurologicku alebo neurologa pre deti v Trnave? vopred dakujem... 🙂

tantama
1. jún 2012

sariana prosím len nechoď k doktorke Pobieckej..... my sme k nej s dcérkou s DMO chodili a takmer ju jej nezodpovednosť stála život... ak máš možnosť skús ba Sinalgis.. sice je to sukromné ale uplne dokonalé... kled tak mi napíš ip...

davida
1. jún 2012

ja si myslím že Pobiecka je super🙂)) nám zase ako jediná určila synovu diagnozu a vdaka nej všetko dobre dopadlo!

tantama
1. jún 2012

Davidka a koľko má malý??? ja som k nej chodila aj so starším dieťaťom a vtedy bola fajn ale teraz večne nestíha nevládze... veľa veľa mamičiek v poslednom čase od nej odišlo..... ale keď si pokojná ok :D

keira
1. jún 2012

baby, s dr.Lahkym mate skusenosti?

davida
4. jún 2012

tantama maly mal 5mesiacov ked sme k nej zacali chodit teraz ma 4roky a chodime uz len na kontroly raz za polroka a to uz s nim necvici len sa s nim rozprava a kresli

zuzulatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sariana
8. aug 2012

@tantama tak nakoniec ideme drobca objednat do Sinalgisu 🙂 dakujem za odporucanie... 😉

neviete teraz nahodou poradit v TT imunologa a kardiologa pre dospelych? ale rada by som bola, ak by to bol niekto prijemny a kto ma rad svoju pracu 😅 /viem, ze som narocna v dnesnej dobe 😎 /

dosa
8. aug 2012

@sariana imunologa mam Dr. Bajera, ma ordinaciu na poliklinike Druzba. podla mna je prijemny - neviem, ja som spokojna, navrhne, poradi, vysvetli... len ma asi vela ludi a bez objednania mozes presediet v cakarni cely den...

sariana
9. aug 2012

@dosa dik...a aky je asi stary? 🙂 ale da sa k nemu objednat aj na presny cas, vsak? 😉

dosa
9. aug 2012

@sariana hmmm, to veru netusim, kolko moze mat, ale prde mi tak cca 45-50 🙂 ano, ak sa objednas presne na hodinu, tak presne aj ides dovnutra. akurat, ze platis za to cca10 eur. ma este moznost objednat sa na den - to neviem ako je spoplatnene, ci vobec. mas istotu, ze ta v ten den vezme, ale nevies kedy prides na rad...

peggi
9. aug 2012

@keira ahoj Ja som mala Dr. Lachkého dohodnutého k porodu a chodila som k nemu aj cca 3 týždne pred porodom na poradne. Bola som veľmi spokojná,je to skúsený lekár s ľudským prístupom a patrí medzi najlepších porodníkov v TT porodnici.

jajka85
24. aug 2012

nazdarte,maminy.potrebujem dobreho a prijemneho zubara pre 15 mesacneho drobca.na prednych zubkoch sa mu urobili take zlte skvrny a pritom ziadne sladkostinky ani neje ani nepije.....je skor na slankave .... 🙂 takze neviem z coho by to mal,poharik mu pravidelne umyvam 2x denne.je stale kojeny,aj v noci vypije obe prska,ale neviem ci by to bolo tym.este ma napada,ze ked sa mu rezali zubky tak som mu potierala dasienka s calgel gelom,ale ci by to bolo kamenom urazu......budem rada za kazdu radu

babulatko
24. aug 2012

@jajka85 my patríme MUDr.Zvolenskému....zatial som bola u neho len raz, keď mala dcéra rok a boli sme na preventívnej prehliadke. Zvolenského som nikdy nevidela ale preventívky mu robí dentálna hygienička a tá bola celkom fajn. Na ďalšiu preventívku ideme v októbri, tak dúfam, že aj tá dobre dopadne.

jajka85
24. aug 2012

ja osobne chodim k dankovi,pocuvala som nan same chvaly......ale sama som spoznala,ze az taky perfektny nie je a ako odbornik ma tiez sklamal.takze ten odpadol a ineho nepoznam.podla obvodu nemam prehlad kam by sme patrili ( byvame na druzbe ) a myslim,ze radsej si priplatim sukromneho ako dufat,ze obvodak nebude trhac kliestovy.........takze,zvolensky.....kde ma ordinaciu?????treba sa asi objednat,vsak?????na blink nas pravdepodobne nik nezoberie....a co malej na tej preventivke robili????ako sa umyvaju zubky???? chcela som malemu cistit tie male strbaciky,ale sak od 6 mesiaca sa mu stale kluju nejake zubky......raz som mu tak chudacikovi sparala s tou kefkou,ale sak hned som podrazdila dasienko,a tiekla krv..........ked mu isli stolicky ,tak predne som sem tam prebehla,ale teraz nam idu ocne vrchne zubky a uz nechce nic do pusy.no a ked som zbadala tie flaky,hned strach ze nejaky kaz!!!!!!!!!!! 😠

babulatko
24. aug 2012

@jajka85 Zvolenský má ordináciu v poliklinike. Ja som si k nemu zavolala a objednala sa. Možno stačí aj zavolať na polikliniku a opýtať sa komu patríte podla obvodu. Na preventívke pozerali dcére len do pusy, či jej dobre rastú zuby, či nie sú krivé a tak. Mne sa dcére nedarilo umývať zuby, lebo mi to nedovolila a vždycky hysačila ale v poslednej dobe si aj sama drhne zuby. Deti musia asi do toho dorásť aby si tie zuby nechali čistiť.

jajka85
24. aug 2012

sak toto,co nechce to ho nedonutim ani keby som s bicom nad nim stala.....a naco by to aj bolo dobre...........len by som sa sama stresovala................ok,pondelok idem zhavit telefon a uvidim co bude.dakujem za pomoc

sariana
30. sep 2012

ahojte

ma niekto skusenosti s hematologiou v TT - v nemocnici? ako to tam "chodi"? mam odporucanie od imunologa, tak by som chcela vediet, ako to tam asi funguje...ci sa treba najskor objednat na vysetrenie, ci sa da na presny cas, alebo sa iba donekonecna caka a potom sa zase inokedy ide na odber krvi, alebo hned poslu na odber krvi a pod...aky je pristup lekarov? vdaka za kazde info... 🙂

@dosa dik za odporucanie na Mudr. Bajera...bola som u neho a zatial mam fajn skusenost... 😉

magdalenocka
19. okt 2012

Ahojte trnavcanky ake mate skusenosti so skolkami na prednadrazi?

kali010
27. okt 2012

tu najdete vela tipov na aktivity a skusenosti od mamin
www.mamavtrnave.estranky.sk a www.sdetmi.com

grejci1
7. nov 2012

Ahojte, náhodou nemáte skúsenosti s 4D ultrazvukom v Trnave u MUDr. Ľubora Péčiho?

monca1991
19. jan 2013

baby nechcete niektora dve skrine?podarujem len sa ich uz zbavit lebo zavadzaju a je mi ich luto vyhodit...sme z trnavy...kuk bazar

any395
26. jan 2013

TEHULKY z BA a okolia ponuka pre vás 🙂 tehotenské cvičenie na fitlopte s pôrodnou asistentkou 3.2. nedeľa podvečer,
resp. v pondelok 4.2. ráno v BA-centrum radosť
http://www.porodnaasistencia.sk/index.php?a=akt...
http://www.facebook.com/events/147256182098232/

zzuzinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jajka85
31. jan 2013

baby,mate skusenosti s MUDr. ŽITŇANSKÁ ALEXANDRA????berie aj deti?a co pristup?je to upir co rad trha alebo ma aj nejake pochopenie

dulkagabulka
1. feb 2013

žienky z TT a okolia..pozývam vás v utorok 5.2.2013 do http://klubkvapka.sk/tehotne.html v Trnave, budeme mať od 20,00 do 21,00 prípravu na dojčenie s cerfitikovanou laktačnou poradkyňou

kocurko1
10. mar 2013

ahojte babenky, viete mi prosim poradit,kde najst opatrovatelku pre deti - na doliecenie chorob a necakane prazdniny? Prosim,mozte sa mi ozvat IP, aby sme nerobili reklamu? dakujem

natal12
14. apr 2013

@lyongirl čo to je buran ?? .. ja idem zajtra k heribanovi asi ☹ uvidim kam ma obvodná pošle

simisi
14. apr 2013

@kocurko1 mozem sa spytat ake velke deti mas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre