Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
28. júl 2009

Tehu,dík za info.
Ty fičíš na facebooku?Ja som sa tam zaregistrovala a neviem sa z toho vysomáriť 😀

tehulka4
28. júl 2009

servus stani..no super..neviem co skor, doma bordel jak v tanku,zajtra ma prist svokra, no co ti budem vraviet.....super... 😀 krpaty trochu zacina nieco medzi plazenim a lozenim..neviem to presne pomenovat ale zaklad je ze ide dopredu.. 😀 a vy?

tehulka4
28. júl 2009

gabu, no trochu ano..tiez este vela toho neviem, ale sak hadam nebudem ako dement.. 😀

tehulka4
28. júl 2009

a inac, jeden mobil som nasla a druhy zasa niekde zapatrosila.. 😠 a to som si myslela ze ked porodim ta tehotenska demencia sa strati..a nic.. 😀

gabuliik
28. júl 2009

😀 😀 😀

stankatt
28. júl 2009

😀 😀 😀 😀
tehu mi furt jednako... mala skusa chodit, ale konci to tragicky 😝 sak ma cas... ked sa nauci chodit, tak bude vynat smeti.... pojde maminke kupit rano cerstve pecivko.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tehulka4
28. júl 2009

gabu, tak ja napriklad neviem na tom facebook kedy to visdia vsetci a kedy bie..to nahodou nevies?

stankatt
28. júl 2009

baby ja som myslela, ze iba ja som z FB blbec 😝 tehu vsetci vidia vsetko 😀 😀 😀 😀 😀 velky brat sa pozera... 😀 😀 😀 😀

tehulka4
28. júl 2009

stani...nooooo tak o tom mozes snivat..pochybujem ze to bude voobec robit v 18... 😀 😀 😀 u nas to tak bude urcite..este nakoniec ja jak sprosta budem mojim chlapom lietat po pivo... 😀 😀 😀

tehulka4
28. júl 2009

bohaca, tak to aby som tam nist nepisala.. 😀 😀 😀 ale mne bolo povedane, ze bud to vidia vsetci alebo mozem posielat nejak spravu ci co to ze to nikto nevidi..tak som z toho magor..

stankatt
28. júl 2009

ale sen je to pekny....
no idem spat, som nejaka utahana... som obalovala cukiny a davala do mrazaku.... neznasam obalovanieeeeeeeee 😠 😠 😠

gabuliik
28. júl 2009

Tehu,ja si na tom FC fakt pripadám jak blbec.Ale tiež si myslím,že veľký brat sa pozerá 😀 😀 😀
No a k tomu pečivu .... nečakaj zázraky 😀
Andrejko s s tým chodením rozbehol až moc...... bolo lepšie ked ešte tolko nechodil 😀 😝

tehulka4
28. júl 2009

my teda behame v behaku a v kuchyni mam tak ako keby mi tadial prebehol najskor tajfun, potom mi tam bin ladin hodil bombu a nakoniec ako keby tam moj muz robil obed.. 😀 😀 😀 a comu na tom FB nerozumies?

gabuliik
28. júl 2009

No tak o tom tajfúne a podobných veciach pomlčím... 😀
Nerozumiem tomu,že ked som si tam dala,že TT kraj,tak mi to tam vyplulo ...nič.Ja som chcela s niekým kecať,alebo hladať známych ľudí a nevedela som sa z toho vysomáriť.Asi som fakt blbá alebo čo 😅

tehulka4
28. júl 2009

gabu, nie si hore mas ze hladaj tak tam napise meno a priezvisko alebo iba priezvisko a vypluje ti tam vsetkych s tym menom alebo priezviskom..

gabuliik
28. júl 2009

jáj,tááák.Idem to vyskúšať.diky.

tehulka4
28. júl 2009

neni zac...ja som ta tak chcela kuknut ale sa pruiznam ze normalne mi vyfucalo priezvisko z hlavy..

tehulka4
28. júl 2009

gabu, brinzul zatial nerodi, len ma chripku.. 😉

zabkatt
28. júl 2009

ajoj, no konečne dobalené na zajtrajšiu dovolenku, malý konečne spí, všetko sa mi piz.. napr. jedna pi.. si objednala trojkolku a že upc službou tak ja že dobre, a ona že to vyplatí až pri preberaní zásielky. Ja krava že dobre, tak som volala kamoške do obchodu, či jej to pošle s jej tovarom, ona že dobre napíš adresu a tel. a ona to zariadi. Tak to MM zabalil odniesol a je že pošlite peniaze, zajtra to ten z upc zoberie. to bolo v nedelu. V pondelok som sa jej celý den nedovolala, chlap z upc volal že čo teraz a ja že doneste to späť. zaplatila som 8eur prepravu celý den ta pi... nezdvíhala, a iná mi volala, že ju chce, tak som jej to slúbila že to pošlem jej, ale večer o 10tej volala ta pi... že bola v madarsku a nemala tel. so sebou ale že to veľmi chce,a poslala už aj peniaze cez IB, tak soo zase tej druhej písala že sa ospravedlnujem aletá pani že už mi poslala aj peniaze takže to ruším. O 5tej som jej písala že upc služba si prevzala balík a zajtra jej ho donesie a ona že ale manžel ráno kúpil inú ☹ ja že to ste ma teda klamali že ste mi peniaze poslali? a ona už nenapísala. ☹ takže trojkolka neviem kde, ja som 2x zaplatila službu a zajtra odchádzam takže dovi 😠 neviem či sa v tom vyznáte

monicka18
28. júl 2009

zabka - tak to je sila, to nechápem! Neverila by som, že také ...... aj existujú! To ti teda verím, že máš nervy v prdelke!

tehulka4
28. júl 2009

monicka, preboha a ty co tu robis,ved ty uz si mala rodit nie?
😉

zabkatt
29. júl 2009

monicka vidíš existujú, nervy z dovolenky stres a ešte aj toto. Dnes odchádzam a veru neviem ako toto všetko dopadne 😠

stankatt
29. júl 2009

zaby no sila fakt..... snad sa ti to vrati, kym pojdete... uzi si dovolenku 🙂

lyzenka
29. júl 2009

zabka, no to čo toto!!!! 😠

basado
29. júl 2009

žabka príjemnu dovolenku.
ja napustím deckam bazen aspon si upracem 😀

zabkatt
29. júl 2009

babule ešte sa tu nejako chomocem. Bohužial musím teraz čakať či sa trojkolka vráti, a modliť sa aby si ju tá pi... neprebrala, lebo bude mať trojkolku gratis ked ju prevezme 😠 ale potom ma eštelen nasere, sadnem do auta, a takú hanbu nezažila 😠

lyongirl
29. júl 2009

žabi - tak to je poriadna pi..., niektorí ľudia dokážu byť poriadne svine a to som teraz asi svine urazila, lebo oni zďaleka nie sú ako ľudia...
inak príjemnú dofču...

a s facebooku som bola aj ja jeleň, už sa tam vyznám trochu viac, ale radšej tam nechodím, je to zabiják času jak hovado...

monicka18
29. júl 2009

zabka... snáď to už más vyriešené! Krásnu dovolenku!

tehulka4 no áno už som mala mať po tom len akosi sa malinkej nechce a ja som zamknutá na 100zámkov!!!

v piatok už hospitalizácia na rizikové...
ležali ste niektorá? ako to tam? kolko lozok na izbe 2, či 3 a čo vybavenie? či nemám radšej ten nadštandart...
ďakujem vám za odpoveď!!!

lyongirl
29. júl 2009

na rozikovom sú na izbe 2 postele. Je to tam celkom fajn, ležala som tam 2x a nadštandart by som si veru nevybavovala...pretože, síce tam je telka, alebo net, ale predsa len s človekom si viac pokecáš. Sestričky sú fajn, až na jednu starú potvoru, len teraz ma nenapadá, ako sa volá, taká stará, vysoká v okuliaroch... a ešte jedna staršia, nižšia blondína je taká nemastná, neslaná, ale ináč pohodka. Večer sme sa schádzali v jedálni pri telke a klábosili...

vladkaz1
29. júl 2009

zabi no tak to fakt nepotesi a nasere .. nepochopim ludsku hlupost 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre