Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

ivka1603
2. júl 2011

@nttt Ahoj Natálka....čo porábate? aj u vás je už po búrke?

nttt
2. júl 2011

@ivka1603 ahoj Ivka, ano...uz tu svieti slnko 🙂 Maly sa mi uz ledva mota, dnes sme hore od 6-tej rano, cez den sme mali navstevu, takze ziadny spanok...uz ho chcem natiahnut aspon do siedmej, potom umyt a zaspi ako drievko 🙂 Vy ste mali aky den?

timotej
2. júl 2011

@nttt to ti taký malý už nespáva? môj bude mať 3 roky a teda riadne potiahne ráno skoro do 9 poobede 2 hodky ale zato večer ide až okolo 22 alebo neskôr

nttt
2. júl 2011

@timotej ahoooj...ale spava poobede tak 2 hodiny, len dnes sme mali navstevu, tak sa mu nejako nechcelo...zato teraz je uz hotovy 🙂

timotej
2. júl 2011

@nttt to verím môj by ani nevydržal bol by zlý alebo by zalomil už aj postojačky, my sme boli doobeda v Smoleniciach na cesta rozprávkovým lesom tak bol hotový zalomil o 13.20 ako sme došli

ivka1603
2. júl 2011

@nttt Ahoooj, konečne som po večeri späť, deti si vypýtali dnes na večeru krupičnú kašu, už ani nedýcham 😀 My sme dnes skoro celý deň boli vonku, vrátili sme sa o 16.h. tesne pred búrkou 🙂 Najprv som myslela, že pôjdeme len do obchodu dokúpiť nejaké drobnosti, potom malý zaspal a tak sme zašli až do mesta na Ev.dom do lekárne... a vtedy ma MM s kočkami prehovorili, že aby sme sa nemuseli ponáhľať domov na obed, že pôjdeme do reštiky, tak sme sa išli naobedovať do Marco Polo (tam majú aj dets.stoličku aj det.kútik). Deťom sa tam veeeľmi páčilo, že až malý s plačom a krikom odchádzal preč na ulicu ☹ Ešte sa im nechcelo domov, bolo asi 14.h, tak sme zašli do Maxu, tam sa tiež vybláznili v detskom kútiku, malý si tam našiel frajerku 😀 baby totálne spotené a odtial sme už konečne išli domov....všetci unavení, ale deti boli vyšantené a spokojné....Doma sme pokračovali púšťaním rozprávok a večerou podľa ich výberu...A zajtra začína zase realita podľa nás dospelých 😀

nttt
2. júl 2011

@ivka1603 No pekny dnik 🙂 Predpokladam, ze zajtra bude oddych doma 😀

ivka1603
2. júl 2011

@nttt zajtra budeme určite doma, bude sa upratovať, vysávať, variť a piecť(teda ak nestihnem ešte dnes upiecť buchtičky 🙂 ) baby si musia poupratovať svoj svinčík v detskej izbe, povynášať svoje smeti, atd....realita podľa nás dospelých.... a vy čo budete robiť?

gabuliik
2. júl 2011

@timotej , môj malý bude mať v auguste 3roky a už skoro rok mi nechce cez obed spávať. ked ide,tak je to skôr výnimka a ja mám sviatok 😀 ... niekedy sa pýta spať o piatej,čo sa mi zdá už na poobedné spanie neskoro,tak sa nejako premotáme do siedmej večer a potom spí do rána ... vstáva okolo 6,30 ...

nttt
2. júl 2011

@ivka1603 baby maju svincik??...ale nieeeeeeeeeeee 😀 My doobeda klasika - ja pri sporaku, chalani s tatinom 🙂 a poobede sa ide k babke gratulovat 🙂

stankatt
7. júl 2011

ahojte :d ako sa mate? som tu chvilu nebola.... ale uz je teplo.. tak sme vonku a modlim sa aby Mon este 2 tyzdne vydrzala zdrava, bo nas tie mandle cakaju

mimi21mimi
20. júl 2011

Maminy, neviete mi poradit, ci MuDr Strbo spolupracuje s poistovnou Dovera, prosim? Chcem tam prejst, ale nechce sa mi ist na ambulanciu pozriet.... 🙂 Dakujem

gabuliik
20. júl 2011

Ahojte.
@mimi21mimi , tak ja ti nepomôžem,netuším ... skús tam zavolať a spýtaj sa . 😉

sissik
20. júl 2011

@mimi21mimi som v dovere a chodim k nemu a v pohode 😉

mimi21mimi
20. júl 2011

@sissik Ďakujem 🙂 Ešte obvodnú zistiť a je to 🙂

aduskatt
21. júl 2011

@mimi21mimi ano, spolupracuje🙂))

aduskatt
21. júl 2011

@mimi21mimi otazka je, ci ta strbo zoberie🙂)

mimi21mimi
21. júl 2011

@aduskatt Ja k nemu chodim, ja chcem len menit poistovnu a nechce sa mi ist k nemu do ambulancie pozriet, ci s nou spolupracuje :D

aduskatt
21. júl 2011

@mimi21mimi aha🙂) tak potom v poriadku, spolupracuje

nelicefo
22. júl 2011

Ahojte Trnafčanky 🙂 Môžem sa k Vám pridať 😅 Síce mám už veľkú bambuľku,ale som snažilka 😅

ivka1603
22. júl 2011

@nelicefo Ahoj, vitaj v tejto téme.....máš doma už veľkú kočku 13-ročnú 🙂

nelicefo
22. júl 2011

@ivka1603 ďakujem za privítanie 🙂 No tak to mám veľkú hérečku aj s hviezdnymi maniermi 😀

ivka1603
22. júl 2011

@nelicefo odkial si, z ktorej časti TT? napíš mi o tých hviezdnych manieroch 🙂 ja mám skoro 10-ročnú kočku....

nelicefo
22. júl 2011

@ivka1603 Dúfam že nevadí že sme z okolia 😅 Ja som síce šaľena vychodňarka z Popradu,ale sem na západ som odišla za láskou 😅 Som tu už 15 rokov 🙂 Potom dítko a tak 🙂 To sme žili v Trnave,na Beethovenovej 🙂 Ale manželov sen je dedinka,tak už 5-ty rok žijeme v jednej dedinke blízko Trnavy aj Piešťan 😅 Mne sa tu síce moc nepáči ale pre kľud rodinky 😉 🙂
No a maniere,čo Ti poviem 😝 čerstvá 13-nástka mysliaca si že jej patrí celý svet 😝 😀 😀 No šmínky mi začínajú miznúť,doplnky 😝 😀 V izbe sa jej nemôžeme ničoho dotknúť 😝 😀 A potom samozrejme chodenie von,do pizzerie v dedine,futbal s najlepšími kamarátmi a tak 😝 Ale to by bolo ešte v poriadku,ale príchod domov v dohodnutom čase jej nič nehovorí 😝

ivka1603
22. júl 2011

@nelicefo tak to ste bývali na Prednádraží 🙂 samozrejme, že to nevadí...veď ste tu bývali 😀 ale spod Tatier sa presťahovať sem dolu, to by som asi nerobila 😕 veď tu nie sú ani kopce, ani hory, to by mi veľmi chýbali 😔
Tak podobné maniere má aj moja najstaršia dcéra, len na rozdiel od tvojej nepotrebuje šminky, nemaľuje sa, ona je ako chlapčisko, rada hráva futbal, chodí na karate a miluje kapsáče 🙂 ale dochvílnosť a zodpovednosť za seba a súrodencov jej vôbec nič nehovoria 😠

nelicefo
22. júl 2011

@ivka1603 No nebolo to najlahšie,ale láska hory prenáša 😉 A do Popradu chodíme,vždy keď je možnosť 🙂 Rodinka,chodí aj sem na západ dosť často,takže sa to dá prežiť 🙂 Joj a o chlapčiskovi mi niečo hovor,si môžu ruky podať,futbal,stromy to je jej.Ale ani za svet mi neobečie sukne,šaty.. 🙄 ale no je v nej aj kúštik dámičky 😝 😀 Zvláštna to kombinácia 😅 No tak to Ti verím,zodpovednosť za seba.Súrodenca nemá,ale tak my si to už dlho prajeme,aj ona 😅 😉 No máme sa na čo tešiť keď budeme mať doma 15-nástky 😝 😕

ivka1603
22. júl 2011

@nelicefo ak sa smiem opýtať, koľko máš rokov? nemáš to v profile písané 🙂 ja som "na staré kolená" ostala ešte posledný krát (dúfam 😀 ) na materskej a som teraz niečo ako žienka domáca 😅
Okrem najstaršej Táničky máme ešte aj skorodruháčku Katku a malého loptoša Rastíka, má čerstvo 15 mesiacov

nelicefo
22. júl 2011

@ivka1603 No pozerám že máš 3 určite prekrásne deťúrence 😵 🙂 Ja som teraz nezamestnaná,ale dúfam že to teraz nezakríknem,od septembra sa mi rysuje prácička v trnave 🙂 No ja som neni najmladšia čerstvá 40-dsiatka 😅

nelicefo
22. júl 2011

Už spím na nohách idem už do postele 🙂 Tak ešte pekný večer a dobrú nocku 🙂

ivka1603
22. júl 2011

@nelicefo tak to si presne o 5rokov staršia odo mňa.....budem ti teda držať palce, aby sa zadarilo malinké, máte "najvyšší čas" popracovať 😀 a taktiež ti držím palce s tou prácou v TT, možno sa tu niekedy aj stretneme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre