Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
29. aug 2008

Čaute. Konečne som sa sem po dlhej dobe dostala. Je to makačka mať dve deti. Hlavne,ked sú obidve urevané 😀 A to malé aj v noci. Nemáte na to nejaký recept ako ho uspať 😀 😀 ?

silvika
29. aug 2008

ja uspávam stale na ceciku ale dokedy sa nam to takto bude darit

silvika
29. aug 2008

chcela som sa vas spytat co chodite plavat do kvapky neviete kedy sa presne zacina? a kde ste kupovali plavocky a ake to take klasicke ako pre dospleho alebo nejake co sa tak len nazyvaju?

misa1
30. aug 2008

ahoj zaciname 8 septembra.pani si obvolavala prihlasenyvh minuly tyzden.plavky sa daju kupi aj v kvapke pre deti alebo mali v tescu,na kapitulskej.stoja cca 200 sk.zda sa mi ze v kvpke stali 160 sk.inde su drahsie.tie na plavanie pre deti su posite takym ihelitom medzi nozickami.a potom si musis kupit aj plinky na plavanie tie stoja 160 sk v dm.

debbie
30. aug 2008

Ahoj Claudinka, písala som to schválne sem lebo som si myslela,že sú tu už mamičky a zažili to, čo by som rada vedela. Ako tak sledujem už ale majú iné starosti a nie pôrodnica....a obavy mamičky čakateľky....neva prajem prekný dnííííík a celý víííííkend....

lyzenka
30. aug 2008

my ideme tiez 8.septembra....už tretí kurz....sa tešíme....len som zvedavá...lebo čas máme 13,30 ....a vtedy mi malý najviac super spííí....

misa1
30. aug 2008

my chodime v pondelok o 12,15 a ideme na 2 kurz.tiez blba hodina ale tesime sa strasne dovody tak aj zabudne ze by spinkala

bubadlo27
31. aug 2008

jej lyz, tak to nas mozno aj s katkou dobehnete, lebo sme mali od soboty 8.9. zacat plavat, ale kedze muz s nou nechce, asi sa boji, tak musim pockat az porodim a potom mozno od novembra budem pokracovat v stvorke 🙂 , uz ja s nou a tato bude strazit kojit drobca 😀 😀 😀

mel, vcera som ta videla v meste, aj s celkou family, som na teba aj kricala, ale si asi nepocula ☹

melory
autor
1. sep 2008

bubadlo, nepocula??? ale to je velka skoda 🙂

dnes som huga chystala do skolky...ako rychlo presli prazdniny...ale bolo to krasne obdobie....deticky spolu... 😵

krtko.
1. sep 2008

mel,hugo ti neprotestuje ze nejde do skolky?
mne zacala natalka protestovat ze ona nikam nejde 😠

melory
autor
4. sep 2008

v den skolky samozrejme ze vyjednaval, ale zvladol nastup dobre. je teraz daky smutny ci co...vsak koniec prazdnin vie zranit 🙂 .

krtko gratulacia k prirastku 🙂 😵 😵 - ste to vzali zhurta 😅 to sa mi paci!!!

bola som pozriet novy park - co ste tu o nom pisali, mojim detom sa tam velmi pacilo. skoro cely cas boli pri tej tecucej vode 😀
niekedy idem aj cez "anfik" a tam sa tiez zahraju, mam to po ceste k svorke.

melory
autor
5. sep 2008

JARMOK - co vy na to?

krtko.
6. sep 2008

mel dakujem 🙂

kukona1
10. sep 2008

baby,Mozartova škola je zrušená,vraj tam má byt nejaká umelecká škola..neviete čo tam bude? počula som kreslenie a modelárstvo..myslíte že aj tance a spev ? a neviete kedy by sa mala škola otvárat? 😉

mnamka
10. sep 2008

mel, IP 😉

melory
autor
11. sep 2008

kukona na mozartovej uz skoa funguje, ale je to bilingvarna skola, cize na jazyky. chodia tam deti cudzincov, sami sikmac.

kukona1
11. sep 2008

to vážne? to je aj škoda tej školy.... 😀

krtko.
11. sep 2008

baby,boli ste uz na jarmoku?

melory
autor
11. sep 2008

ani ne, konecne sa to tam kultivuje....robia novy plot, budu asi celu budovu prerabat.

kukona1
12. sep 2008

to bol pokus o vtip melory. myslela som šikmákov.....ja som tiež rada že to tam konečne opravujú...ved sa tam schádzali v poslednej dobe iba fetáci a robili tam zle..

debbie
12. sep 2008

ahoj melory čítala som že si rodila v tt a s epi tak by som mala otázočku ako je to? Vopred to zaplatíš a čo ak ti ju nestihnú pichnúť alebo ju nebudeš potrebovať vratie ti peniažky? Uvažujem rodiť s epi ale si to akosi neviem predstaviť ako to prebieha.Vopred ďakujem ... 😅

melory
autor
13. sep 2008

debbie ja ti odporucam rodit s epi, ale ako to je teraz neviem. ja som rodila pred 5 rokmi. vtedy bola zadarmo, len prisla anestologicka a pichla mi ju....nic menej nic viac. skus ist do temy trnavska porodnica...tam budu urcite baby, co rodili teraz a budu vediet viac.

cinka2
15. sep 2008

Ahojte kamaráti, nový týždeň nová súťaž a preto Vás prosíme hlasujte za nás na tejto stránke: http://www.mamidrink.com/fotosutaz/?stranka=1&r...
Naša foto je pod názvom PRINCEZNÁ....ak môžete poposielajte aj vašim kamarátom kamarátskym a pomôžte nám vyhrať. Hlasovať môžete od dnes až do nedele, každý deň len jeden hlas........ďakujeme Katky

melory
autor
15. sep 2008

mne hlasovat nejde, musim sa prihlasit?

oazapokoja
15. sep 2008

tak ja som klikla na hlasuj,dalo mi to opísať kontrolu ale či to pripočítalo hlas som si neni istá ,lebo počet bol 36 a aj po mojom hlasovaní tam taký zostal 😕

cinka2
15. sep 2008

nemusíte sa prihlásiť....stačí dať hlasuj a opísať, ten text.....ďakujeme

melory
autor
16. sep 2008

uz mi to islo...ale vcera naozaj nie

gucz
21. sep 2008

Na linčianskej bude v mamaklube burza detských vecí dňa 3 a 4 októbra od 9 do 19 hodín myslím

silvika
22. sep 2008

kde je mamaklub ? niekde na sidlisku?

anezena
23. sep 2008

Ahojte vsetci,
pomozte nam prosim vyhrat autosedacku.

staci ak si najdete nasu fotku, ktora ma nazov DANUSOVYCH 6 MES. a kliknete na "hlasuj". Mozte hlasovat kazdy den, ale iba raz denne. Nemusite sa registrovat, staci len kliknut na HLASUJ.

http://www.mamidrink.com/fotosutaz/

A poslite to prosim aj dalsim vasim znamym, kamaratom a pod. Dakujeme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre