Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
25. okt 2007

mam to dost odruky...jedine autobusom 😒 alebo ked mi muz neha auto.

luciask
25. okt 2007

no je to dost daleko aj my sme tam iba autom isli, ja s mojimi dvoma peskom asi by som za dve hodiny tam dosla. Ale ved busom by sa to dalo dat zvladnut, hlavne ak neprsi, alebo autom, len sa tam trosku blbo parkuje.

melory
autor
25. okt 2007

s tym parkovanim - to je pravda. zatial este nepojdem, spolocnosti ma dost a lozit po zemi moze aj doma...ale ked zacne chodit mohlo by ju to tam bavit. hugo sa tam vzdy vyblaznil.

luciask
25. okt 2007

No len kedysi si to mala aj trosku blizsie ze?

tomaslavka3
25. okt 2007

rainbow-aj ja som sa odstahovala 🙂zo zapadu.Poviem ti,ze moje sestra,ked je u nas vyvali sa do okna a s nadsenim pozera na lomnicky stit a ja ho sledujem kede vonku vesiam pradlo. Co by si ty zato asi dala ze?

melory
autor
26. okt 2007

tomasloavka ja som sla za muzom zas naopak...na zapad

luciask
26. okt 2007

no melory uz nas ide prehodit na dalsiu stranku, treba tu aspon Trnavu podrzat v obraze.

palvinka
26. okt 2007

my sme akurát boli v tom mc včera a bolo fajn, síce Hanka tam bola najmenšia ale pozerala po detičkách a aj sa tam zahrala s novými hračkami. Môžme sa tam niekedy stretnúť, kdo sa pridá?

melory
autor
26. okt 2007

ja by som sla, je teraz zima , mozme si tam dat stretko 🙂

palvinka
26. okt 2007

mne to vyhovuje viac poobede, a poobede majú otvorené len v ut. a št. od 15:00 do 18:00, na budúci týždeň vo št. je sviatok a to ideme preč takže môžem v iba v ut. Ak by ste prišli tak pôjdem aj ja.

melory
autor
26. okt 2007

mne zas prestne naopak, ze ked je hugo v skolke

palvinka
26. okt 2007

aha ja som myslela, že by si aj s Huhom prišla. No tak potom by sme mohli možno hneď z rána. Ale to keď sa v tt zdržíme tak to mi malá zaspí v aute cestou domov a to spí iba pol hodku tak to máme celý režim posunutý, preto my väčšinou vyrážame až poobede.

melory
autor
26. okt 2007

ved sa prisposobim, ked budem mat auto pojdem aj s hugom, alebo primajhorsom autobusom. dajte do stretka kedy a co.

palvinka
26. okt 2007

no veď stretko môžme dať aj tam alebo aj v "našej" cukrárni. Ozaj na poslednom si prečo nebola?

melory
autor
27. okt 2007

nejako mi to uslo.
ale v tom centre to je dobry napad.

rainbow
27. okt 2007

ahojte. kedy a kde je stretko, rada prídem 😉

ozaj chodíte alebo chodili ste plávať do kvapky, ako sa vám pačilo, my ideme v decembri

terezzka11
31. okt 2007

Ahojte dievcata. Neviete mi poradit kde maju najlepsi vyber detskych topanociek? Mala mi vyrasta z cizmiciek, ktore sme dostali a coskoro budem potrebovat nove, ale nemam chut behat z obchodu do obchodu...Je to otrava

melory
autor
4. nov 2007

terka ja vzdy dobre kupim v tescu v galerii v obchode humanic

terezzka11
4. nov 2007

bol to moj tajny tip 😉 prave sme sa tam chystali, ked zacalo prsat...

melory
autor
4. nov 2007

aj u nas zacalo 😒

terezzka11
4. nov 2007

hmm. aj sme boli, ale nic sa mi tam nezdalo. kozene len velke, male bole vsetky z brusenej koze 😒 bola som aj v deichmanovi a tiez nic.. asi predsa len obehnem cele mesto...

palvinka
5. nov 2007

aj nás zajtra čaká zháňanie zimných topánočiek, veď už aj sneh hlásili tak najvyšší čas 😀

terezzka11
6. nov 2007

Pavlinka, nemas nejaky tip na dobru detsku obuv?

mitinka
6. nov 2007

caute baby ja som malej kupila v daichmane a maju aj na prednadrazi v tom casalle ta je asi najlepsia 😉

terezzka11
6. nov 2007

kde to tam na prednadrazi je? ja tam maximalne raz za dva roky zajdem, jed idem farbu kupovat 😀 inac vobec

melory
autor
7. nov 2007

je to v cassale na poschodi, kazdy by ti povedal.

melory
autor
8. nov 2007

poznam zenu na upratovanie domacnosti - keby ste mali zaujem dohodim vam ju.

bubadlo27
8. nov 2007

mel aj ja poznam moju mamu 😀 😀
ja by som potom neskor potrebovala niekoho, kto sa mi postara o malu ked budme mjusiet ist do prace 😢

melory
autor
9. nov 2007

bubadlo, kludne aj ja, akurat som s kamoskou nikolkou o tom rozpravala, tiez ma kolegynu z prace, co ma dievcatko a musi nastupit do prace, manzel by ostal na materskej, a tak som jej navrhla, ze by som jej opatrila babo. hugo mi chodi do skolky, stelinka je dobrunka, ked uz varim uvarim aj dvom, ked sa uz s nou hram zahram sa aj s druhou a podobne, ale to by som vas tu potom zanedbavala, co mi ovsem vobec nevadi vymenit konika za babetko.

bubadlo27
9. nov 2007

mel,
ja mam v praci spoluziacku z vysky a ta musela nastupit spat do prace po pol roku a malinkeho dala v BA so sukromnych jasiel a nexci vediet kolko caluje kazdy mesiac 😢
ja sa teda este nechystam, malinka ma len dva mesiace ale nikdy nemozem vediet co bude 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre