Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
23. nov 2006

mitinka vraj ked je prvy cisarsky druhy nemusi byt zalezi preco ti ho spravili, niektore zeny rodia druhe normalne...ale vacsinou druhe tiez cisarakom.
s nejlou som velmi dobra priatelka a dostala som mali aj s fotkou davidka, je krasny ako vsetky jej deti.

mitinka
23. nov 2006

tak jej srdecne gratulujem a nech su zdravy,a malinky hlavne a coskoro doma🙂mna muz strasi ja som mala KP a rozmyslame ze odtrpime si to pri jednom ale bojim sa uz nikdy viac nechcem cisarsky:(((

melory
autor
23. nov 2006

nejla rodila druhy krat do vody, tak vedela do coho ide a velmi si chvali, inac ze za 5minut bol maly vytlaceny.

mitinka
23. nov 2006

kedy to porodila?

melory
autor
23. nov 2006

vcera vecer 😉

mitinka
23. nov 2006

chuda musela sa natrapit:(

erika153
23. nov 2006

melory ano, a myslis ze to bolo tym ze do vody? boze ja by som sa bala ci co..sice aj obycajneho sa bojim ☹ mitinka preco uz nechces cisarskym? to bol taky hrozny zazitok ak sa smiem spytat? 😕

palvinka
23. nov 2006

mel ja som briblala +14 kg, ale nepočítam ešte ďalšie tri kg čo som pribrala hneď prvý mesiac ako som sa dozvedela že som tehu. Lebo ja som držala diétu a keď som sa dozvedela že som tehotná tak som začala jesť normálne a tie tri kg čo som pri diéte schudla som do mesiaca nabrala, ale tie nepočítam.

erika153
23. nov 2006

palvinka takze +17kg? 😎 no to ti zavidim tie kilka ja ich mam o 6 viac este.. ☹

melory
autor
23. nov 2006

pavlinka a co ti poviem no nedame si ked konecne mozme lebo sme tehu, ja sa priznavam, ze velmi rada jem, a ked som nie tehu musim si davat pozor a takto si dam aj za dvoch 😀

palvinka
23. nov 2006

Erika tak Ti si tu a ja som písala na decembrovky či tu niekto je a nik sa neozval. Inak čo hovoríš na to že Nejla, tá čo včera porodila mala termín až na 9.dec. takže to už fakt hociktorá z nás môže ísť 😕 .

erika153
23. nov 2006

ahoj palvi, ani ma nenapadlo tam kuknut 😉 lebo sme si pisali nikto tam nebol a aj katka zdrhla do tesca..nejla mala termin 9? juj tak to aby som balila ozaj tu tasku do nemocnice uz... 😕

melory
autor
23. nov 2006

tusim bola prva a spadla k novembrovkam, to aby jeho bracek lukasko mal surodenca v novembry ako je on 🙂 ale inac ano a pavlinka je v 38tt to je tak zaciatkok, nie? pocita sa to od38-do 42 nie?

erika153
23. nov 2006

9 mesiac je od 36tt do 40tt a ostatne 2 uz prenasa zena. aspon tak to mam v knizke napisane co mam doma. takze mmi uz mozme rodit kludne 😉

melory
autor
23. nov 2006

tusim vam aj zavidim, uz by som to chcela mat za sebou alebo blizko pred sebou a potom to drzat na rukach a vonat a vonat.

palvinka
23. nov 2006

no to je to že už môžme kedykoľvek ale ja zatiaľ iba o tom hovorím ale vnútorne sa na to vôbec necítim, nejako mi to stále nedochádza. Nie že by som nechcela už mať mimi pri sebe ale jednoducho si to ešte nejako nepripúšťam, podvedome furt mám čas.

mitinka
23. nov 2006

erika ano pre mna to bolo nieco nekonecne a moooooooooc bolestive:(((( ☹

erika153
23. nov 2006

ja to iste a pritom to je uz len 4 tyzdne mozno aj menej. joj bojim sa darmo budem frajerovat ze nie.. 😕

melory
autor
23. nov 2006

mitinka to hovoris o cisarskom??

erika153
23. nov 2006

juj ani nehovor, ale isla si spinalom alebo v celkovej? alebo az potom to tak bolelo ked sa hojilo?? 😕 viem vela sa pytam ale nestazuju sa zeny az tak na sekciu. a neviem ci by ta druhy krat pustili rodit prirodzenou cestou ☹

melory
autor
23. nov 2006

neviem co moze viac boliet ako zasita suska, ved realne sa zamyslite, ja viem ze je to operacia, ale porod prirodzeny je hrozny oproti sekcii, mitinka to musis vysvetlit. 😠

palvinka
23. nov 2006

najlepšie vie o tom povedať taká mamina ktorá má vyskúšané oboje. Myslím, že jankamanikova tá mala prvý sekciu a teraz prirodzený ale už dávno nepísala, tá by nám mohla napísať čo bolo lepšie. Aj keď si myslím že oboje bolí, len jedno ťa bolí odspodu a druhé na bruchu. Ale ja ak ovšem bude všetko tak ako má byť chcem rodiť prirodzene.

melory
autor
23. nov 2006

pavlinka ja tiez prirodzene, chcela som si vybavit ze cisarak, ale ked som videla video tak som si to rychlo rozmyslela.
inac pri normalnom porode to tiez babo boli, lebo ide cez porodny kanal a spoji sa babu lepka do polovice, to je boles ineho razu, ale uz si nepametame.

erika153
23. nov 2006

melory nestras prepana

erika153
23. nov 2006

idem asi uz spat lebo uz klipkam ockami 😒
dobru nocku do trnavy 😎

melory
autor
23. nov 2006

inac fakt tu dlho jamka nebola....ta ma uz caka na prednadrazi, ze sa spozname 😀 a ja stale tu pri tescu ☹

melory
autor
23. nov 2006

porod je krasna vec. 🙂

melory
autor
23. nov 2006

pridavam sa dobru noc a sup do perin.

palvinka
23. nov 2006

erika dobrú 🙂

palvinka
23. nov 2006

mel a kedy sa máte sťahovať?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre