Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

palvinka
8. feb 2007

hedunecka ahoj 🙂 , pozerám že 10tt - gratulujem 🙂

hedunecka
8. feb 2007

ahoooooooooj palvinkaaaaaa 😀 jeeeej ty uz mas babytko gratulujem aj ja tebe 😀 no ty mas asi teraz vela starosti ze??ale co je krajsie nez starat sa o babatko ktore ti rasto 9mesiacikov v brusku 🙂 no musim si ja pozret tvoj albumik..no hej som sice v 9tt ale tu to pise v 10tt dufam ze sa mi to uz tentokrat podari drz sa...a daj bocku malinkej aj za mna cuuuuuc 😉

palvinka
8. feb 2007

Hedunecka ďakujem 🙂 aj Ty sa drž a želám nech všetko dobre dopadne a v septembri nech máš pri sebe zdravé babetko 😉 .

melory
autor
9. feb 2007

ahoj hedunecka - gratulujem... 🙂

rainbow
9. feb 2007

ahojte mamulky, aký je hnusný čas, tak by sa dobre spalo... fuj a ja tu sedím v robote 😝 🙄

bubaczik
9. feb 2007

no prsi..hnus..ale aspon pozbieram dazdovu vodu na moje extra kvety... 😀

melory
autor
9. feb 2007

rainbow dakujem za huga, ze sa ti paci, ked budeme chodit kocikovat spoznas osobne...aky je to sibal.

rainbow
9. feb 2007

mel, ja už sa teším, aspon sa pripravím , čo ma čaká... s tým mojím šibalom 😝

melory
autor
9. feb 2007

tak to ano, chlapci su iny, aj ked nie kazdy, ale moj je typicky chalan, niekdo by povedal aj fagan. 🙂

rainbow
9. feb 2007

kamoška má takého,že ked raz som u nej spala ,ráno sme mali namiešané okolo postele kakíška s práškovým čajíkom dokopy, plus iné čudne veci... no on mal z toho zábavu 😀 😀 , ale aj tak je zlatý, a teraz už má druhého chlapca

melory
autor
9. feb 2007

to su tie veci ktore ta presvedcia o pevnych nervoch 😉

palvinka
9. feb 2007

baby neviete o nejakom cvičení s bábetkami v TT? (okrem plávania, tam chceme ísť ale až v lete)

melory
autor
9. feb 2007

pavlinka veru som o takom nicom nepocula, ale ked natrafim v trnavskej stranke na nieco ozvem sa, ale v knihach su cviky, ja byt tebou idem do knihkupectva a kupim aspon literaturu.

bubaczik
9. feb 2007

pisala som ti na aprilovkach ☹ mel

melory
autor
9. feb 2007

tak bubaczik mame v nemocnici na udrziavani, ale ona sa rychlo z toho dostane tak na nu myslime pozitivne.

rainbow
10. feb 2007

jasné, držíme jej palce

melory
autor
10. feb 2007

bubaczik ahoj, cakame, ze nas poiformujes, mas este internet, nie?

lyzenka
10. feb 2007

ahojte babulky,
ak by sa tu niekedy stavila evulaa, tak jej odkazte, ze ma internu postu (IP)..... 😀

bubaczik
11. feb 2007

ahojte...som tu,ale taka otapena s tych infuzii,liekov,s toho prostredia...zajtra pojdem ukazat krcek docentovi,a on rozhodne,ci ma budu zasivat...maly sa ma dobre,len uz som bola vcera bez bolesti,ale dnes sa to zas zacalo.. ☹ tak sa majte...potom sa ozvem...inak mel,ako bolo v topolcanoch?lebo ja uz vazne pochybujem,ze sa sem vratim...

curly1983
11. feb 2007

bubaczik haloooooo !!!!!! si este tu ? 😕

bubaczik
11. feb 2007

som...

curly1983
11. feb 2007

no co sa deje ???? co je s tebou ? ☹ ☹ ☹

bubaczik
11. feb 2007

joj ta lezim v nemocnici...fnuk fnuk...

curly1983
11. feb 2007

si teraz v nemocnici ??? ☹ ale preco? ja som ta tu uz dlho nevidela a neviem nic odkedy si naposledy vravela, ze ta boli brusko a ze ides na pohotovost ☹

bubaczik
11. feb 2007

no mna bolelo hlavne na mieste kde mam ulozenu placentu,tak musim byt pod drobnohladom..ale nikto si ta tu nevsima..uz troska bolesti presli,ale ma budu asi znova zasivat,takze este tu ostanem..ale strasne ma boli hlava,nepila som kavu ani nepamatam...

curly1983
11. feb 2007

no bubaczik som z toho smutna ☹ ☹ ☹ ale hlavne aby bol danielko v poriadku , mamku hlavicka moze boliet 😀 😀 😀 ale nie, keby si bola blizsie tak ti donesiem v termoske a dame si spolu 😉

bubaczik
11. feb 2007

sak tuho rozmyslam ze si dam tu kavu z automatu...aj tak som uz dlho nebola na zachode... 😀

andrea.m
11. feb 2007

bubaczik držím palce,aby to dobre dopadlo a aby ste boli obaja s danielkom Ok.kávu nech ti radšej donesú z domu v termoske aby ťa z automatovej nezačalo preháňať teraz ked máš ležkať 😀

curly1983
11. feb 2007

joooooooj moje nervy !!!!!! akurat teraz mi blbne internet 😠 😠 😠 😠 😠 😠

bubaczik a ako dlho myslis ze si ta tam nechaju ? hmm?

bubaczik
11. feb 2007

ahoj,dik.a ja mam take silne creva ze mna zlozi len klistir 😀 😀 srandujem..a ani sa mi nechce vstavat z postele..konecne mam dobry signal,tak preco ho nevyuzt? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre