Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
27. feb 2007

na pesej zone tam kde bola lipa a teraz je tam sneck bar a hned vedla je zlatnictvo, tam davali prepichnut nausnicky v piestanoch, no jej odporucili po roku vraj, teraz som s nou dovolala, lebo tie nausky su vraj riadne supy.

melory
autor
28. feb 2007

andreab malinka lilianka je krasnuce babetko - fakt.

mitinka
28. feb 2007

mel ahoj a ty ako si pochodila vtedy na tej poradni 14.2??je KP alebo normalne??
😕

melory
autor
28. feb 2007

urobil mi kultivaciu a zistil mi bacila ☹ ☹ ☹ dnes som si bola pre penicilin - antibiotika a este taku mast do posvy... 😔 vraj to treba preliecit lebo ak nie dieta by preslo porodnou cestou a dostalo by stafilokoka. a to si maminky myslia ze je v nemocnici a to je v ich suskach 😵

mitinka
28. feb 2007

😕 never tomu moja mala to mala tiez mne nebolo nic mala som vysledky O.K a isla cisarom!! 😉

melory
autor
28. feb 2007

co ma teraz stve je ze som sa dozvedela ze poslednu dobu sa fusuju porody v topolcanoch a ja som sa tam rozhodla rodit/

palvinka
28. feb 2007

mel veď rozhodnutie ešte môžeš zmeniť, alebo nie?

melory
autor
28. feb 2007

pavlinka rozhodne osud, lebo ak ma to chyti a budem vidiet, ze to uz uz pojde, tak budem utekat do TT a ak budem vidiet, ze je cas tak budem utekat do TO.

juj len aby som sa zbavila toho bacila. 😢

silvulienka
28. feb 2007

Tak drzim palce Melory,aby to Hugo zajtra v pohode zvladol.A aby si sa zbavila rychlo toho bacila.Drzte sa 🙂

melory
autor
28. feb 2007

dakujem sivlika.
ako inac sa mavate?

silvulienka
28. feb 2007

Celkom sa da.Hlavne ze deti su zdrave,okrem beznych nachladnuti.

mitinka
1. mar 2007

caute je tu niekto?? 😀

silviatt
1. mar 2007

Ahoj Mitinka!
Co nemozete s Diankou spavat 😉 ?

melory
autor
3. mar 2007

taka som rada,ze prsi, lebo musime byt s hugom doma po tej operacii nosnych mandli. aspon nelutujem. dnes mi jedna zena v kvetinarstve hiiikla nad bruskom, ze ake len pekne brusko, gulatucke bez sadla. viete ze hned mam krajsi den?

mitinka
4. mar 2007

silviatt mozme len moj muz isiel prec a museli sme snim tak som stala skor a ich som potom pobudila 😀 mel a ty ako este nerodis?? april je za rohom 😀 😀

melory
autor
4. mar 2007

april za rohom a ja pred rohom...este cas cely mesiac - vlastne necely. v stredu idem na poradnu a daju ma snad aj na matersku.

mitinka
4. mar 2007

ty si este neni??nevies preco sa uzamkla tema o potrate??a este ako sa dava opakovat inzerat?? 😀 😕

melory
autor
4. mar 2007

pozerala som tu temu, neviem preco, ale ved je takych kopa a stale je to dookola. emjee to ani nevysvetlila a neviem preco, dnes som tu ani nebola.
asi sa da inzerat opakovat ak si tam akoze nieco zmenis, inak neviem, moc to nemaju radi a preto to dako zabezpecili, ale finta sa da urobit urcite.

mitinka
4. mar 2007

ved co uz..... ale neviem ako nieco moze zena dokazat si to dat urobit muz mi hovoril ze oni to v skole pozerali a nejaky dr. to robieval este ked neboli vyskumy a ked to zacalo a videl ako to babo pred tou odsavackou uteka lebo sa boji tak to odmieta robit ja byt ako politicka ja by som taketo nieco nedovolila a hovoril mi ze to boli 100krat viac ako porod 😖 auuuuu to by som nikdy a ked som mu povedala ci by mi to niekedy dovolil tak ma skoro "prizabil" 😀

melory
autor
4. mar 2007

vidis - zena, ked je v koncoch aj takto rozmysla,
mne sa ta tema nezdala, lebo holka napisala jeden prispevok po registracii a uz od vtedy nic, podla mna to tu niekdo provokoval zo starych s novym nickom.

mitinka
4. mar 2007

hm,... to tiez moze byt pravda a emjee na to prisla tak to zamkla;)) to je dobreeeeee 😀 😀 😀 a to stretko asi nebude co? 😀 😀 😀 😀 😠

melory
autor
4. mar 2007

stretko nebude? to mi ani nehovor, myslis 7.5.? o 10hod? jasne ze bude!

neviem ako to bolo, to bola moja verzia, ale baby sa tu dost hadaju, poslednu dobu to tu je o nicom. zlaty stary konik.

mitinka
4. mar 2007

7,5??no to ja asi nebudem moct mi mame 2dni pred tym svadbu mojho muza krstny takze to nebudem moct;)) radsej 11.5 o 10:00h ??? 😀 veru zlaty stary konik preco sa zacali vsetky takto chovat? 😠 asi mame obdobie depky vsetky 😀 😀 😀

melory
autor
4. mar 2007

pocuvaj a preco nemozes prist po dvoch dnoch co si bola na svadbe do promenady? ved cerstvy vzduch ti pomoze! ci si odcestovana?
hadat? ventili sa daju pustit rozne, ale aj vies co mne sa tiez stalo ze som bola nepochopena a len sme si kazda mlela svoje...a vsetky su tu svate a najmudrejsie, to si si nevsimla?

mitinka
4. mar 2007

veru vsomla 😒 som odcestovana 😢 a bolo by to este lepsie keby sme uz mali tricka;)) zajtra som tu rano dokoncime tema 😀 musim ist maalu uspat tak papa a dobru nocku 😀

palvinka
4. mar 2007

ahojte,
aj ja som stihla nejaké tie hádky zaregistrovať, ale myslím že je to zbytočné sa tu hádať, aj tak tým nikdo nič nevyrieši....

melory
autor
4. mar 2007

uz sa ani do jedne temy nezapajam kde to vidim lebo pravdy sa nedobijes slovami ale skutkami a to tu nejde 😉 a ja sem chodim za vami baby a nie si dokazovat nieco.

pavlinka inak ako zvladas materstvo? stihas? ako ti malinka spinka? vraj dievcatka su lepsie ako chlapci.

palvinka
4. mar 2007

mel ja mám zlaté dieťa 😵 . Už máme svoj režim, ráno vstávame okolo pol ôsmej, ôsmej, napapáme sa potom o desiatej si na pol hodinku pospinká v lehátku, o jedenástej papáme o pol jednej ideme von a potom spinká v kočíku do štvrtej, pol piatej, potom sa napapáme a o pol siedmej kúpeme a o pol ôsmej už spiná a spí do štvrtej (plus mínus pol hodinka), napapáme sa a potom zaspinká až do rána do tej ôsmej 😵 . A posledný týždeň sme sa naučili večer zaspinkať v postieľke, úplne sama bez predchádzajúceho uspávania na rukách 😵 😵 😵 . Tak som rada že máme takýto režim, aj keď sú tie dni rovnaké, ale pre také malé bábo je to najideálnejšie. Ja sama som z toho nervozna ak sa nám to posunie čo i len o pol hodninu, lebo sa potom bojím aby sa nám to nejako nepokazilo, ale zatiaľ sa nám darí 🙂.

melory
autor
4. mar 2007

to je uzasneee, teras sa pekne date do rezimu a bude leto...jaj to bude fajn, bude sa viac vonku na zahrade. uz ti to nebude ani pripadat stereotyp.

palvinka
4. mar 2007

ja sa už leta neviem dočkať, ale to už bude aj režim trocha iný, lebo Hanka bude väčšia a už nebude toľko spinkávať (teda to si iba myslím, lebo väčšie deti potrebujú menej spánku ako bábätká). A keď už budeme v športovom kočíku a sedieť a všetko sledovať, to bude paráda. V lete sa chystám chodievať aj viac do Trnavy, lebo tu mám celú dedinu prejdenú a necelú hodinku a už ma to tu nebaví, stále chodiť po tých istých uličkách.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre