Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

luciask
16. máj 2007

no to teda nie je sranda, nezavidim ti vobec. A preco sa muz nechce stahovat? On je taky maminkin maznacik? To je este horsie lebo potom mas dvoch proti sebe. A do TT ako casto chodis?

mitinka
16. máj 2007

ja som bola do nedavna zufala brala som to horsie ako vazne bolo mi z toho na vracanie ale pomyslela som si preco oni dvaja proti mne a ja proti nikomu haha teraz to berem uz z rezervu a myslim si svoje 😅 dedko sa zacal ozierat mali sme svadbu teraz su na kare na svadbe bol agresivny a slahol potom doma svokre a ta mala na rukach malu tak si vies predstavit co chuda robila ako sa zlakla to iste sa opakovalo ked boli u jeho mamy svokra jej povedala aky chodi ozraty a to si mala videt tu reakciu doma tam pred materu jej nevrazi ale doma je z neho tazky čavo!!!!a moj muz sa do neho postavil tak sa zabrzdil povedala som tak konec tu ja zit s malou nebudem len pre mojho muza je to normalne lebo to uz robia od jejich detstva co mna nezaujima mna zaujima terajsia situacia je mamickin velky maznacik a stale je ona proti mne a on ani nehovorim ked nieco zle poviem na jeho rodinu reaguje podobne ako jeho otec ale nedovoli si ma uderit lebo by videl od mojho tata!!!!a to si nedovoli 😅 inak fajn berem tabletky na ukludnenie a tak,.... 😖 😔

luciask
16. máj 2007

Mitinka, tak to ozaj nie je lahke. A u vasich nemozete byvat?

mitinka
16. máj 2007

nie oni byvaju v cinziaku maju 3izbovy byt a byva tam este aj moj 20rocny slobodny bracho,.... ☹ ale chodime casto do trnavy,.... 😅

luciask
16. máj 2007

No ano je to tazke, ale preco to muselo dojst az tak daleko ze ty si na liekoch? Mas aspon oporu v niekom v rodine, alebo su vsetci proti tebe?Mne sa to moc nepaci aky ma pristup tvoj drahy. Ved by ti mal byt oporou ale ako to vyzera tak skor este jednym polienkom pod kolena.

mitinka
16. máj 2007

veru to je a poriadnym polenom,.... 😠 😔 nemam tu oporu v nikom jeho brat je trosku postihnuty ale nic vazne pozicala somk mu ,,dedictvi"zakial moj muz nebude nosit striebro,...na tu retiazku ktora ma vysla 4000sk a prsten ten 1500sk zarobila som si na to prvu vyplatu aby som milovanemu frajerovi dala nieco k vianociam a narodkam tak sme sa zobrali a pozicala som to jeho bratovi vsetci ho beru ako chudatko a on to zneuziva a vymyls si ma 23 rokov,... pred mesiacom ze vraj ho okradli nemal nic ale zaujimave bolo to ze doklady mal,...volala som policajtov,... ked volali po 2tyzdnoch aby sa tam on dostavil tak som bola sprosta ktora sa do toho nemala miesat a zahadne sa to neriesi lebo to ukoncili ale nikoho nezaujima mojich 5000sk ale synacik a ich sestranica s ktorou si najviac rozumiem tak povedala ze uz raz veci popredaval aby mal peniaze a povedal ze ho okradli tak aj toto je zahada,... 😠 😠 😠 ale nikto okrem ich sestranici si ma nezastane ani muz ten radsej drzi hubu,... 😠 😠 😠 😢 😢 😔

luciask
16. máj 2007

jaj Mitinka to nie je ruzove, je to tazke. Mylim si tiez ze jeho brat nebol prepadnuty ale to predal. Ma aj on problem s alkoholom? alebo drogy?
No myslim ze oni sa snazia drzat pokope ale aj ked robia nie spravne. Ako tam vlastne zijes? Si vo vasej izbe cely den aby si sa im ako tak vyhybala? A co na to vasi, vedia o tom? Ono mozno by bolo dobre vidiet ak by si k nim odisla na urcity cas ci sa veci trosku zmenia.

mitinka
16. máj 2007

veru nemam,..ja si to myslim tiez ze to predal,... neuziva nic len su trochu chudobnejsi a ja som na taketo podmienky zvyknuta neni,..tiez na lepsie ale take akurat,.. 😒 oni su cele dni v praci a chodia az po 16h,... potom to uz pretrpim do 20h a potom idem spat s malu a ked je muz doma tak sedime pri telke 😒 😔

luciask
16. máj 2007

aha no tak to potom nie je take zle, ked su v praci, len horsie bude ked pojdu do dochodku, dovtedy sa to musi nejako vyriesit. Ozaj kolko maju rokov? teda kolko mas casu na vymyslenie co spravit. A ty si povodne z Trnavy? Odkial?

mitinka
16. máj 2007

ano ja som z hlin pri tesku este mam na to par rockov ale uz pocitam ze buduci rok pojdem robit dufam ze sa mi to podari,.... ☹ a berem hypoteku 😠 nikoho sa nepytam a idem kupit byt do trnavy 😉 😀 😔 😅 ona ma 54 a on 53

luciask
18. máj 2007

No odpovedam az neskoro, lebo vcera som nebola cely den doma, boli sme na velkych nakupoch. No tak to su este svokrovci ozaj mladi ale svokra uz asi coskoro pojde do dochodku.
S tou pracou dufam ze ti to vyjde, kde si pracovala pred MD? Drzia ti tam miesto a mozes prist aj skor?

mitinka
18. máj 2007

ja som pred tym nepracovala ja som skoncila skolu,... ☹ a postastilo sa zajtra oslavujem 21narodky 😀 😀 😀 😀 takze tu cez vikend nebudem ☹ 😀 😀 😀

luciask
18. máj 2007

Aha takze budes musiet od zaciatku zacinat. No teda tak gratulujem, zajtra je kolkeho?

mitinka
18. máj 2007

19 😀 vdaka

luciask
18. máj 2007

no teda my 20 teho oslavujeme siedme vyrocie svadby. Ako planujes oslavovat? Ides k vasim? Ci u svokrovcoch budete oslavovat?

mitinka
18. máj 2007

vau tak aj ja GRATULUJEM 😀 zatial len tu ,,DOMA" u svokroucov 🙄 nasi sem ani nechuc ist ze aby sme prisli.tak v nedelu to oslavime tam,...ale urobim si sama sebe party uz som si kupila v tesku aj balony s napisom stastne 21narodeniny 😀 😀 aj leskle dekoracie na stol su to take flase a malinke pohare 😀 zajtra este pojdem kupit stuzky vecer ked sa zideme urobim jeden kokteil ktory som si opisala z knizky v tesku 😀 vyzera vyborne a bude to snad super este urobime zopar chlebickou,ociek,.... mameeeeeeeeeeeeeeeee tolko zmrzliny ze ich mozeme po sebe aj hadzat 😀 lad sa uz mrazi a tak sa strasne tesiiiim 😀 😀 😅

luciask
18. máj 2007

no teda a aky kokteil to chystas, vsak prezrad.No a zmrzlinu si robite sami, ci si len tolko nakupila? No super, mna akurat boli hrdlo a ledva prehltam.

mitinka
18. máj 2007

tu som lacnu nakupila v lidli neviem ci to poznas ale ta v tych kornutkoch za 10sk je vynikajuca 😀 tak ten kokteil vsetko sa da dostat v tesku keby si ho robila takze potrebujes 😀 😀 4-5kiwi,1citron ocistime,nakrajame a rozmixujeme na pyre.zmiesame s 2lyzickami praskovym cukrom,230ml kokosoveho mlieka(ja som kupila v tesku kokosovo ananasovy konak taky biely v tesku) a 230ml bieleho rumu.zmes nalejeme do vyssich poharov,pridame rozdrveny lad a ozdobime kolieskami kiwi.

ten liker som kupila za 219sk a biely rum teraz je akcia 149sk inak som ho kupila za 179sk uvidime ako to bude chutit 😅 😉 dam vediet 😀

luciask
18. máj 2007

no teda vyzera to zaujimavo, len skoda ja ze nic nemozem, ja len dufam ze nebudem musiet lekarovi.

mitinka
18. máj 2007

hm ved to skus si dat neoangim ten aj mne pomaha mna raz za rok boli hrozne hrdlo po krcnych mandliach ktore mi vytiahli este ako detsku a vzdy raz za rok ma to boli lebo mi to zle vyopreovali moc mi to krvacalo tak nic nevideli teraz chcu aby som si to dala urobit no v zivote nikdy!!!! ☹ ☹ ale ten neoangin mi vzdy pomoze 😒

luciask
18. máj 2007

no ten liek nepoznam ale budem musiet zbehnut a pozriet nieco v lekarni co mi daju bez receptu.

palvinka
20. máj 2007

ahojte trnavčanky,
strááášne dlho som tu nebola, a vidím že som prepásla jedno stretko, ktoré sa asi ani nekonalo ale dočítala som sa že sa plánuje druhé, tak to by som sa rada pridala, len neslubujem na sto-pro lebo momentálne nemám auto a nie som priamo z TT tak podľa toho aké bude počko a ako mi pôjde autobus. Ale rada by som prišla 🙂.

melory
autor
21. máj 2007

pavlinka to je super, pockame na luciu ked pride na sk a dohodneme sa.

bubaczik
21. máj 2007

ahoj mel..ako sa mate?mne uz tikaju hodinky..tik tak tik tak 😀

melory
autor
21. máj 2007

bubaczik myslim na teba,na kedy predpokladas? lebo ja som sla za 4dni co mi vypadla zatka

bubaczik
21. máj 2007

no ja citim ze do piatku pojdem..len ci sa nemylim..uz ma vsetko boli,krize,brucho...len ja uz by som to mala vediet odhadnut,dufam,ze instinkt ma nesklame.. 😉

melory
autor
21. máj 2007

mne sa to rozbiehalo tyzden, uz kazdym dnom viac a viac. do noveho babetko sa ti splnilo.

bubaczik
21. máj 2007

no sak uz asi preto sa to pusta,lebo uz viem,ze stihnu mu postvit postielku..uz vo stvrtok budeme mat kluce 😉 dnes behaju po katastri..takze uz ja mozem ist..len nejdem skor,pokial sa to vazne nerozbehne,bo tam sa budem trapit v nemocnici..

janat
21. máj 2007

Ahojte, som tu po prvý krát. My máme termín na 19.6. ale už to len tak tak zvládam. To teplo mi odoberá hrozne veľa energie. Pred pôrodom nás čaká ešte sťahovanie, asi tak o dva týždne. Tak sa už na to teším ako sa tadiaľ budem motať ako hroch. Baby vedela by mi niektorá poradiť nejakého dobrého pediatra v Tt?

luciask
21. máj 2007

janat, obdivujem ta ze s tym velkym bruskom este zvladas stahovku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre