Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

sissik
4. dec 2008

ajka sklamem ta, ale kurzy sa robia iba v smoleniciach, [riamo v trnave nic. mozno v materskych centrach, ked zorganizuju kurz, ak maju dost zaujemkyn.
cvicenie pre tehulky je v nukleone. niekedy byvalo aj v jame, ale neviem, ci teraz este byva.

mo7
4. dec 2008

ahojte bola som v materskom centre v TT a bude sa robit kurz zaciatkom buduceho roka len tam musim este zavolat a upresnit si to, potom dam vediet

mo7
4. dec 2008

a co sa tyka stretnutia na trhoch, aj sa nieco organizuje ci je to zatial len v rovine uvazovania, ja pojdem s velkou radostou, len tento vikend som mimo - idem pozriet mamku a malu sestru a zaniest darceky na vianoce a samozrejme krpatej na mikulasa potom uz mam volno 🙂

ajka30
4. dec 2008

vdaka za info. Nechapem preco je v tomto Trnava tak pozadu, ze sa nic pre tehotne neorganizuje ☹
Mo, ty si bola v materskom centre co je na Okruznej?

kocurko1
4. dec 2008

Ahoj Ajka30. Sorry, ze odbocujem od temy. Konecne som nasla babu, s ktorou sa stretnem v porodnici. A ako tu hore citam, som na tom asi podobne ako ty. Takze ked nieco najdete na cvicenie, budem tiez rada.

ajka30
4. dec 2008

Ahoj kocurko, no, neviem ci sa stretneme v porodnici, pretoze mne po sone urcili termin az na konci maja...... 😉 ale ktovie? 😉 Dufam, ze sa mi nejake cvicenie podari najst, budem zhanat buduci tyzedn, potom dam vediet. Ja by som isla aj na nejake kurzy, dufam, ze v materskom centre budu nieco organizovat....

andreajocka1
4. dec 2008

ahojte,
baby cvicenie je kazdu stredu o pol piatej v Nukelone. cena 60Sk. ale treba si to overit ci sa to v novom skolskom roku nezmenilo. ja som tam chodila este min.skol.rok. 🙂

kocurko1
5. dec 2008

Dakujem

ajka30
5. dec 2008

Ahojte, volala som do materskeho centra, budu sa robit kurzy v januari, este mi nevedeli povedat kedy presne, mam zavolat az v januari, potom budu mat presny program 🙂 Super, tesim sa, ze aspon nieco 🙂

ivanuska77
6. dec 2008

Ahojte vsetky, tak pre zmenu, od buducich mamiciek k uz mamickam. Baby chodite niektora na plavanie dojciat? Ja sa s Natalkou chystam od januara navstevovat Klub Kvapka. Napiste ake mate skusenosti. Alebo ak ste tiez prihlasene, ozvite sa mozeme sa tam potom stretnut.

andreajocka1
8. dec 2008

Ahoj inanuska,

ja som tiez chcela zacat chodit uz od januara, ale my mame 6 mesiacov prave v januari. takze asi este pockam.
kurzy sa robia vraj kvartalne. tak sa pojdeme prihlasit az neskor.

mmona
8. dec 2008

ahojte ja mam detičky dve a niekedi som znich zufala. dufa ze som neni jedina.

lyongirl
8. dec 2008

Čaute baby,
tie čo chcete ísť do Materského centra na predpôrodnú prípravu - nechcem Vás od toho odhovárať, ale bola som na 2 sedeniach, kolegyňa na 3 a bolo to o ničom. Teda možno niekomu to niečo dá, ale sedenie malo byť tuším 1,5 hodky, presne si nepamatám a tvrdli sme tam 3 hodiny, popravde pôrodná asistentka rozprávala dokola to isté na všetkých 3 sedeniach čo sme s kolegynkou absolvovali, všetko som to už aj tak dávno mala naštudované z knižiek a dýchania mi pri pôrode aj tak nepomohli, vlastne aj som zabudla, ako nám kázala dýchať a ani som nejako dýchanie nepotrebovala využiť, dýchala som ako sa mi dalo a bolo mi príjemné, nepotrebovala som nejaké špeciálne dýchanie.
Týmto nechcem nikoho odrádzať, ale pre mňa by ten kurz boli zbytočne vyhodené peniaze 😉

mmona
9. dec 2008

ahojte tušim dnes maju v všedky trnavske mamičky vela prace, ked tu nikto nebol. 🙂

basado
9. dec 2008

mmona ako stare maš tvoje detičky? nemusíš sa bat že len ty byvaš zufala so svojich detí,, určite je viac mamičiek , ktore byvaju zufale. medzi nimi patrím aj ja 😀 ale snažím sa čo najviac aby som nebola 😉 🙂

mmona
9. dec 2008

ahoj, Sandra ma 2 a Ado ma 5 mesiacov.

mmona
10. dec 2008

ahojte prave mam trochu času deturence idu spat. 😵

basado
10. dec 2008

mmona a adko nechodí do školky?

mmona
10. dec 2008

nie ved este nevie ani chodit. ma len 5 mesiacov.

gucz
10. dec 2008

😀 , aj moja konečne spinká, tak čo boli ste sa už pozrieť na vianočných trhoch? Ako to tam vyzerá? Ja som tade šla, ale to bolo ešte začiatkom decembra a ponáhľala som sa. Majú tam dačo pekné?

mmona
10. dec 2008

nie este som sa tam nebola pozriet.

lyongirl
10. dec 2008

Čaute baby, aj mne malý už spinká. My sme na trhoch boli pozrieť, vlastne je to tam ako každý rok, kúpila som malému takého malého anjelika a moc sa mu tešil a aj vie povedať anjel, tak je taký chutnučký, že by som ho zjedla, ved to poznáte na svojich deťúrencoch. Ale rada sa tade prejdem hocikedy, je to zaujímave v tých stánkoch, samé čačky a tak a všade sú ľudia, tak je taká veselšia nálada.

sissik
10. dec 2008

my sme tiez boli mrknut na trhoch - 2x poobede po 15:00, bolo tam vcelku dost ludi a raz som bola sama doobedu a vtedy bolo ludi menej, teda bolo tam takmer mrtvo.
stanky su asi take iste ako minuly rok.
ak by sa organizovalo to stretko, tak osobne by som ho privitala cim skor, lebo kym pridem na namestie, tak mi aspon 3x stvrdne brucho 😒

pralinka25
10. dec 2008

Ahojte dievcata.
Nepatrim do tejto temy ale potrebovala by som poradit.
Mozno niektora z vas bude vediet.

Pozerala som rozne temy ale tie uz davno nikto neotvoril a tu to zije tak preto som vosla sem 😉

Nechodite niektora k MUDr. Strbovi? Bola som tam 2 tyzdne dozadu a vysetreni a mala som si zavolat kvoli vysledkom. Volam tam uz tyzden a nemozem sa ani za ten svet dovolat. Ked som tam bola nevsimla som si ci nahodou nezmenili cislo.

Nemate niektora na neho prosim kontakt? Ak ano mohli by ste mi to prosim poslat do IP

Prosi prosim prosim

basado
10. dec 2008

mmona. prepač zle som si prečitala čo si napísala 😅

basado
10. dec 2008

sissik asi by si si mala už davat pozor na to tvrdnutie bruška.aby si neišla skor do porodnice 🙂 😉

adriana02
10. dec 2008

ahojte no ja som tu prvy krat tak sa tu musim trocha zorientovat ale hladam neake kamaratky ,som mamicka 2 rocneho synceka a manzel mi pracuje v zahranici takze som cely den sama,a moj syn akosi nechce so mnou komunikovat a lenivy hovorit ale ked chce tak si vypyta vsetko co potrebuje

sissik
11. dec 2008

pralinka mas to v poste 😉
basado vsak uz sa krotim v lietani, v piatok som to prehnala a v sobotu mi nebolo vsetko jedno.
inak uz som volala dr. krizanovej a budeme chodit k nej. sestricka bola hrozne zlata, ked som sa s nou dohadovala.

mmona
11. dec 2008

ahoj aj ja mam 2 ročnu dcerku a to stim rospravanim poznam. manžela mam od rana do večera v praci a byvam v dedinke ktora ma asi tak 300 obyvatelov. takže som len doma lebo nikto v mojom veku a s malimi detmi tu nieje. 😒

basado
11. dec 2008

sissik tak to je super že ta zobrali, neboj sa ked budeš mat nejaky problem, hocijaky tak sa jej kludne spytaj 😉 mmona hmmm tak to ti nezavidím, ked tam neni nikto s malymi detmi, ja mam tiež muža ktory pracuje od rana do večera ale niekedy sa to da že robí len rano a okolo3 je doma 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre