Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

kukona1
10. jan 2008

moj muž tiež s mallou nechodí von.Aj svokra býva s nami a tiež nevie čo je to íst s vnúčatkom na vychádzku.Ale naši si ju berú raz za mesiac na celý víkend,ale zas sa nevyspím,lebo nakúkam do postielky.... 😀 kto by nám vyhovel.čo? ale nie-to srandujem.tiež som vdačná za každú volnú chvílku.a ked už neviem ako ju získam,tak sa jednoducho zoberiem a idem akože do obchodu a vždy niečo kúpim aj ked to nepotrebujeme,aby si ju trocha aj sám muž užil.

terezzka11
11. jan 2008

je to tazke s tymi detmi- milujeme ich, ale nedavaju nam priestor pre seba. ja chodim aspon v sobotu doobeda sama do obchodu, nech si aj muz uzije krasne rano s malou. cez tyzden vacsinou nestiha, lebo chodi domov az vecer 😒 ale vikendy su jeho. aj ked jeho predstava vikendu s malou je ze si sadne za pc a hra sa a malu necha nech sa zabavi sama. to ho potom musim nahanat, nech sa s nou aspon trochu zahra. ale vacsinou je aj tak pri mne a "pomaha" mi varit a upratovat. svokru mam v inom meste a rodicov nemam. len deda, o ktoreho sa staram. takze mala je totalne na mna naviazana. dokonca ani nechce, aby ju tata ukladal spat.

kukona1
11. jan 2008

ahoj terezka,u nás je to fakt teda podobné-s tým uspávaním a tak.akurát máš nevýhodu so starými rodičmi.Muž tiež sedí pri pc a malá sa sama hrá.
🙂

gabuliik
11. jan 2008

Ahojte babenky. U nás je to tak, že malá sa nedá nikomu uspať len mne, od nikoho iného v noci nechce čaj len odo mna,na WC tiež len so mnou. Mužove hranie s nou je tiež pri PC,ale on má nevýhodu, že malá tomu už rozumie. Takže sa jej musí prispôsobiť. Ona mu povie, že chce macka uška a hotovo. Tatíčko nájde a musí s nou pozerať.
Svokrovcom ju nedávam,lebo im neverím. Sú hrozne nepozorní,dovolia jej všetko, napr. aj lieky roznášať a to ja z duše nenávidím. Ale čo už. Aj takí sú. Trochu si oddýchnem ked idem k našim. To je raz za týžden. 😖

barbiek
11. jan 2008

ahojte baby, je tu niektora 😉

kukona1
11. jan 2008

ahoj barbiek ja som tu

barbiek
11. jan 2008

kukona1, skoda ze som ta nestihla ☹

melory
autor
11. jan 2008

ahojte ani ja som vas nestihla

luciask
11. jan 2008

no teda trnavcanky nejako sa nemozete stretnut tuna, sa tu obchadzame.

kukona1
11. jan 2008

nejako sa míname.Ja pri malej mám málo času,niekedy vydrží pri rozprávke až do konca ked sa nedá íst von...teraz som ju odviezla na víkend k našim,trocha odpočinku nezaškodí,lebo sediet doma alebo sa stále rozvážat na aute nás už neba 😝

rainbow
11. jan 2008

ahojte baby, no nemáme pri tých našich detičkách čas, ja sem chodím tiež velmi sporadicky, denisko je stíhačka, púšťa sa pomaly chodiť, všade lozí, všetko spoznáva, no tak maminka musí dávať pozor 😵

a tiež je na mna veľmi naviazaný, boli sme plávať , bazén ,voda to bolo radosti, ale šaťna a ostatné priestory,kde bolo viac ludí, tak to bolo rodeo
a úspavanie máme také, že vylezie na mna a chytí sa ma ako kliešť a musím ho pohupovať, samozrejme len ja..
potešte ma, že sa to zmení 😕 😕 😕

luciask
11. jan 2008

no kukona ako ti je dobre, keby som tak mala aj ja nasich za rohom

terezzka11
12. jan 2008

rainbow, asi ta nepotesim ale moja mala doteraz tak zaspava. a do postielky ani za nic....spi medzi nami ako nasa mala pilulka ☹ dokonca sesternica mi hovorila, ze mala so synom ten isty problem a ten az do styroch rokov takto fungoval.

kukona1
12. jan 2008

tak to ti terezka nezávidím,malá medzi nami málo spáva ale to sa ja nikdy nevyspím,lebo je potom na mne nalepená a ja padám z postele. 😒

melory
autor
13. jan 2008

nechcem vas sklamat, ale u nas to funguje tak, ze vsetci styria sme v nasej posteli, stela zaspi v nasej posteli a my ju pred spanim dame do postielky, ale ked sa v noci zobudi nechce nic, ani cumel, ani jest, len ist k nam. s hugom to ise, len ten uz po svojich pride v noci za nami. a tak spime spolu. tiez som nevyspata a znicena z toho. stale mi hladkaju vlasy, uz ma bolia korene vlasov.......

kukona1
13. jan 2008

ahoj melory,tak teda hovoríš že máte dvojnásobnú antikoncepciu? neviem si to ani predstavit,keby s nami v posteli ešte spali dve deti. 😵 musíte teda niečo vymysliet 😀 čo tak si lahnút do Hugovej postele a tvárit sa 😅 ako sa tam super spí????? 😎 😀 😀 😀 😀 😀

krtko.
13. jan 2008

melory,my spíme tak isto ako vy. natalku mam na jednej strane a peťku na druhej a potom je muž.zatial sa to dá až na to uspávanie.

melory
autor
15. jan 2008

veru tak baby spia s nami, uz som bola aj v hugovej izbe.....muz mi rano hovori "v noci som sa zobudil a nenasiel som si zenu v posteli" 😀 😀 😀 ale to nic, stelka tiez zistila, ze som nie v posteli a tak som mala nocnu navstevu...takze zas o nicom. a to som si povedala, ze to sa mne nemoze stat!

luciask
15. jan 2008

no teda moje spia v posteli v detskej i ked maju dve postele(vysuvaciu) casto spia v tej hornej obe, Anna si na Katku potrpi. Zaspia obe bez nas ale mali obdobie ked o piatej rano prisli za nami a to som sa potom ja presuvala do ich izby a este sme spali do rana. Predsa sme museli tatina nechat vyspat. Teraz mi to uz nerobia ale decka maju vzdy nejake obdobie ked vymyslaju. Inak my by sme sa vsetci styria teda do postele nezmestili

kukona1
15. jan 2008

to ti teda závidím luciask,ja by som rada keby moja malá spala vo svojejizbe,len ešte celú noc neprespí,Stále sa v noci budí niekedy aj každú pol hodinu.ale u teba je to možno tým,že máš deti dve.aj ked malá spala u našich s bratovým synom má 3 roky,tak ležali vedla seba a hned zaspali,inokedy malú uspávam aj dve hodiny a niekedy anio vobec cez den nespí 😀

luciask
15. jan 2008

aj mne casto cez den nespia, lebo potom im to trva vecer dlho zaspat, stale vymyslaju ze este vodu este cikat a pod. Ked nespia cez den takvecerrychlejsie zaspia, ale na druhej strane, kto to s nimi ma cely den bez prestavky vydrzat?

kukona1
15. jan 2008

mne malá niekedy ked cez den nespí tak zaspí o piatej večer do osmej a potom do jednej v pohode sme hore a niekedy je taká unavená že ,,padne" o siedmej a do rána do osmej spí.tak rada by som si niekedy len tak lahla v obývke na gauč a pozerala do ,,blba" 😀

luciask
15. jan 2008

no tak to nocne hranie nezavidim.

bubadlo27
15. jan 2008

mel, tak to mas doma riadnyx kazisukov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
inak aj my mame jednoho kazisuka 😀

terezzka11
16. jan 2008

kukona-moja je taka ista. niekedy ked v noci zle spi, zobudi sa nevyspata, zalomi uz o desiatej a ked nelezim pri nej, tak spi len 15 minut a potom o siestej sa uz uklada.

ale zaujimave je, ze vo svojej postielke ani za nic, ale ked je takato unavena, liha si k psovi do pelechu...

melory
autor
16. jan 2008

bubadlo ze kazisuka - kym som to pochopila 😀 😀 😀 ale dobreeee!
nastastie mame troj izbovy byt a zvladame zmenu..... 😉

terezka s tym psom som sa tiez nasmiala....dnes som sa fakt pobavila 😅

terezzka11
16. jan 2008

😀 rada poteším 😉

bubadlo27
16. jan 2008

me too 😉

kukona1
16. jan 2008

baby aj tie vaše ratolesti majú ,,svoju hodinu" kedy začnú vyčínat a byt ,,zlé" ? tá naša pravidelne o siedmej začne tak na hodinu,niečo chce a ked jej to dám už to nechce a hádže sa o zem,zrazu jej všetko vadí a aj ked práve nemá dovod,tak si ho nájde aby sa mohla jedovat a plakat.Niekedy pomože ked ju dám do postielky s oblúbeným mackom.Ale už ma to nebaví každý večer už pol roka. ☹

terezzka11
17. jan 2008

moja tiez, ale to koli tomu, ze je unavena a ani za nic nechce ist spat, tak sa sili a vymysla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre