Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
14. mar 2008

vladka napis ako si dopadla s vecami

gabuliik
14. mar 2008

Čaute baby. Neviete náhodou niektorá niečo o kočiku Atlantic? Hlavne to,že či sa dá kupiť aj v TT.

tehulka4
14. mar 2008

gabuliiik, sa priznam ze som zatial atlantic v tt ani nevidela..ale do Alizee na frantiskanskej mali dostat tento tyzden tovar, tak neviem..

vladkaz1
15. mar 2008

Ahojte tak ja som to predat ani nesla ked sa to neoplati ale pojdem tam niekedy kupit nieco malej mozno si vyberiem nie?

vladkaz1
15. mar 2008

Nepojdete niekto cez tyzden vozit?Ked bude pekne a mozem len poobede.....

melory
autor
15. mar 2008

tradicny cas je o 13hod pred radnicnou, prida sa niekto?

dominica
15. mar 2008

jasné, pridám sa, ale kedy? V pondelok, nemôžem, ideme na kardiológiu.

melory
autor
15. mar 2008

utorok....???

bubadlo27
15. mar 2008

aj my mozeme v utorok 😉

melory
autor
15. mar 2008

waw 😵

bubadlo27
15. mar 2008

v pondelok idem k zubarovi a v stredu plavat 🙂

melory
autor
15. mar 2008

zatial vedie utorok...bubadlo ako sa citis? je ti lepsie?
dnes bolo dobre, ze? boli chlapy na futbale? moj nie - malujeme chodbicku a nabuduci vikend predsien.

bubadlo27
15. mar 2008

ahoj mel, no zvladam zatial v norme, zle mi nebyva, tak sa to este da, len niekedy som uz z malej taka unavena, lebo je teraz zla jak cert , este nemame zuby, tak by sa chcel alen nosit a mna pootm boli brucho 🙂

pocasie bolo dnes prekrasne, my sme ale museli ist malej na nakup, lebo uz mi z pancusiek a ostatnych veci vyrastla 😉
iha vy to tam ale budete mat krasne, ja som muzovi hovorila ze v lete musi urcite detsku malovat aj s obrazkami 🙂 tak sa tesi 😀

melory
autor
15. mar 2008

mi sme boli v lese na medvedom cenaku, neviem ci to poznas, ale zbierame to kazdy rok, davam to nasekane do mraznicky a potom to pouzivam do vari, do pomazanok. je to velmi zdrave, precistuje krv.

dominica
15. mar 2008

utorok mi vyhovuje...

vladkaz1
16. mar 2008

Ahojte utorok sa pridam aj ja v pondelok mam uz nahlasenú kamošku.Tak pred radn. o 13.00?

melory
autor
16. mar 2008

ano

dominica
16. mar 2008

ok

rainbow
16. mar 2008

čaute, čo je v utorok 😀 😀 😀 😀 😀

bubadlo27
16. mar 2008

mel, poznam u nas v parku tedau nasich 😀 je toho strasne vela, aj mama to celkom rada pouziva, tak si sem tam beriem od nej nejake zasoby, lebo do ten mojej mraznicky.... 😀

riarey
17. mar 2008

Mozme sa k Vam pridat?Ja a Tori?Teda v utorok, ak to plati...

melory
autor
17. mar 2008

baby zatial to somnou nevyzera dobre, hugo je doma s horuckou....uvidim co zajtra, ale pochybujem, ze bude fit.
mohli by sme si tie utorky zauzivat 😉

dominica
17. mar 2008

no, to by bolo super, aspoň raz v týždni si dať stretko a pokecať.

riarey, jasné, budeme radi.

melory
autor
17. mar 2008

baby v skolke mal chlapec rubeolu a hugove priznaky nasvedcuju tomu, ze ju mame doma....niekto ma zaujem? moze prist na kavu. vraj je dobre, ked ju dostanu male dievcatka, lebo ako tehu moze tato choroba poskodit plod.

mnamka
17. mar 2008

melory, proti rubeole sa povinne očkujú už bábatká trojvakcínou PRIORIX (rubeola, osýpky, mumps) v cca 15 mesiacoch , takže ak bol Hugo zaočkovaný, bude to niečo iné 😉
Inak závidím tie stretká, my v utorok nemôžeme, chodím s Katkou poobede na anglinu ( s Kami v pondelok) a cez obed mi aj tak Kami spinkáva, takže ja môžem len v iné dni a aj to buď po 16:00 alebo doobeda 😒

melory
autor
17. mar 2008

mnamka to si ma potesila, ucitelka ma vyplasila, ale doktorka zas utesila...tak cakame do stredy.

vladkaz1
17. mar 2008

Mel drzte sa 😉 drzim palce dufam ze to nebude moc vazne.Kocky ked bude smoklit nejdeme ci ano?

dominica
17. mar 2008

Ak by len smoklilo tak by sme mohli, ale ak to bude viac, tak nie.

rainbow
18. mar 2008

ahojte baby, ak pojdete, radi sa k vám s deniskom pridáme... 😉

melory
autor
18. mar 2008

baby dnes sa stretnete, dobre pokocikujte.... 🙂
hugo teplotuje, ale ak by sa urobila z toho tradicia, ja pridem v utorok o 13hod.... 😵 o tyzden.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre