Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubaczik
4. feb 2007

no to by sa mi asi aj zmestilo ku postielke...joj,diky,uz zo sufalstva neviem co mam robit..uz musim zacat aj ja minat muzove koruny,boli sme uz na obhliadke,kukli sme kociar na kapitulskej ale nakoniec sme si ho objednali oproti poliklinike,lebo ho davaju len za 19tis a na kapitulskej za 20..aj to usetrim tisicku,to budem mat na plienky...ale caka sa cca mesiac..

melory
autor
4. feb 2007

mi mame tiez kocik z oproti polikliniky, ale sportovy pre huga, chicco, tera idem sportovy kupit ten co mam v albume, jedna holka ho predava za 3800,- aj s fusakom, stal 6490,- + 700,- fusak. myslim, ze sa to oplati, je to trojkolka, ale neviem od kolko mesiacov mozem pouzivat.

bubaczik
4. feb 2007

tak to mas dobre..ale kedy sa da pouzit to uvidis sama..my sme objednali cam cortina x3,je to tiez trojkolka,a trojkombinacia,takze ja mam uz pokoj s kocarmi...ale ostatne veci..brr..uz som napisala predbezny zoznam,a kazdu chvilu ma nieco nobve napadne,a len dopisujem a dopisujem..mam s toho hokej..a ja musim vsetko nove nakuput,lebo po detoch mi neostalo nic...

melory
autor
4. feb 2007

nam poslala kala12 z apriloviek zoznam a akurat som z neho cerpala, lebo ideme do maxu do billi a zbehnem aj do lekarne a kupim veci co treba, ak chces posli mi do IP mail adresu a preposlem ti to.

bubaczik
4. feb 2007

ok..inak boli sme v tescu,maju novu kolekciu cherokee,take pre male baba,3body za 190sk..peknucke,len maju ruzove a modre..a my az v utorok budeme vediet akej farbe sa budeme venovat viac...

melory
autor
4. feb 2007

idem to poslat

melory
autor
4. feb 2007

mas to v poste.
v tescu som davno nebola, jedno ruzove body odtial mam, ale vraj mam malo dupoaciek mi povedala svokra so svagrinou. tak idem sa zamerat na to, lebo bodyvciek mam ozaj hodne. aj ked su teraz take krasne ze malokedy odolam a potom ich mam kopu.

bubaczik
4. feb 2007

tak to som zvedava co sa pomenilo za tu dobu...teraz sa rodia nejake tuzexove deti 😀 ja ked si spomeniem co ma stala vybava pre misku,tak uz teraz som davno za limitom...ale co uz,co by sme pre tie deti neurobili..len skoda ze niektore veci su tak zbytocne,ale my to nakupime,a potom sa to pouzije raz dva razy a potom sup do odlozenia...

bubaczik
4. feb 2007

mel ale maju aj pyzamka oplati sa ist to obzriet,aj ceny su priaznive..ja tiez mam maniu nakupovat body a dupacky este nemam ani jedny!aj take mini satocky pre dievcatka maju..take cukrikove....

melory
autor
4. feb 2007

ideme sa pomaly obliekat, zatial papa, poporeraz co treba a ja idem na nakupy. som predsa uz o daky ten tyzden vpredu 😀

melory
autor
4. feb 2007

bola som sklamana z lekarne v maxe, lebo nic okrem caju pre kojacie maminky a caju hipp pre novorodenca nemali! 😒

bubaczik
4. feb 2007

no,hlavne ze tam maju kremy pre starsie panicky.. 😠 to je asi lepsi biznis 😝 sak mas este cas,urcite este ti nejaka lekaren vbehne do cesty..ja si tiez este musim poodpisovat nazvy homeopatik,ktore vraj ulahcuju porod,tak ich vyskusam...len ak to je taky podpultovy sortiment,tak aby som zacala uz od zajtra zhanat..idem rano na poradnu,uvidim,ci a kedy ma pozve dr na ten glukozovy test..inak,strasne ma bolia krize,bojim sa ohnut,ci nahodou neostanem v tej polohe ☹ uvidim,co zajtra na to povie moj vypalnik,rada by som si dala urobit odber krvi,nech mi zistia,aky mam stav kalcia v krvi..lebo ak sa bude opakovat historia s pred 10rokov,dakujem pekne,mam sa na co tesit..tak zajtra budem mudrejsia...

mitinka
5. feb 2007

mel ja mam take iste aj kolotoc aj prebalovaci s tym vnutrom nafukovacim.... 😉 😀 😀

melory
autor
5. feb 2007

mitinka, len ako si zavesila kolotoc? ja som si pozicala tu konstrukciu od kamosky, alebo porad ako to mas ty.

bubaczik
5. feb 2007

no prave som dosla od lekara,mam prasknuty krcok na pravej strane,vraj to zatial nevadi,????,ze branka je zatial uzatvorena...neviem co mam robit,asi skocim do nemocnici!!!pytala som sa dr ci by nebolo lepsie ist do nemocnice pod dohlad,ale on sa usmial,a ironiou v hlase,ze co by ste tam robili,ze ak sa raz branka otvori uz mi nic nepomoze!!!!!!!to mam akoze doma cakat?ci co?sak uz teraz len lezim,nikam nechodim,len lezim ako taka tekla...a este jedna situacia..moj syn mal vrodenu hydronefrozu,takze dr sa teraz moc zaujima o oblicky,ze su teraz zatial v poriadku(chvala bohu)ale ze nemalo babo naplneny moc mechur,ta tak ma nastrasil,a potom kludom anglicana mi vravi..mozno je vystate,tak preto ma prazdny mechur!ja som navrhla ze ja pockam hod v cakarni a potom to znova kukne..a on ze nabuduce..tj az 1.3!!a ja sa mam do vtedy akoze zblaznit???zajtra idem do hc,uvidim co povie dr,a pojdem asi radsej do nemocnici...tak...

melory
autor
5. feb 2007

tak to nechapem ani som o tom nikdy nepocula... 😒

bubaczik
5. feb 2007

a comu nechapes?

mitinka
5. feb 2007

ani ja som to este nepocula 😲 mel muz to zavesil na take rybarske lanko a je to 😉 my mame baldachyn tak na ten sme to dali a o tom cisari ti napisem len teraz mam malu na rukach 😉

bubaczik
5. feb 2007

ani ja som este take nepocula...a uz mam nejake tie skusenosti...len ma mozno zbytocne nastrasil,a ja nebudem vediet vobec spat!!ale on je taky divny lekar,mozno ani nechcel ma nastrasit,mozno chcel len dobre..neviem...zajtra idem na 4d usg tak uvidim co mi povie iny lekar...uz idem asi radsej spat,muzovi som odovzdala stafetu,nech ich da dnes spat on,ja mam teraz dost problemov sama so sebou...tak sa majte,drzte zajtra palce...vecer podam spravu...

melory
autor
5. feb 2007

bubaczik drzim palceky a zajtra sa urcite ozvi aky nazor ma na to iny lekar.

mitinka
5. feb 2007

bubaczik a k akemu dr.chodis??daj urcite vediet drzim palceky

rainbow
6. feb 2007

bubaczik, daváj si na seba pozor a radšej vyhladaj iného lekara, nech to posudi, držím palce a ozvi sa

melory
autor
6. feb 2007

babaczik tak sa dnes ozvi co na 3D.
rainbow, tie cvicenie niesu aj dako o 19hod?

rainbow
6. feb 2007

mel, v sobotu je o 15.00, a je super, je to len na hodinku

melory
autor
6. feb 2007

zaujimava informacia - myslis ze sa mi to este oplati, ja myslim, ze ano...co povies.

rainbow
6. feb 2007

jasne v sobotu sa cvičí , dojdi, vyskušaš a uvidiš či sa ti bude pačit, je to také jemné cvičenie, dýchanie, roztahovanie svalvstva, kegel.cviky, plus jemnučké posilovanie ako taká masáž, je to trošku iné ako v nukleone, aj tam je dobré, ale tam je to v stredu o 17.00, a toto sa cvičí na družbe

rainbow
6. feb 2007

mel, minule bola jedna cvičit a večer porodila, už mala 2 dni po termíne asi vedela prečo 😉 😉 , chodia tam už aj kinderky čo budu za chvilu rodit 🙂

melory
autor
6. feb 2007

jaj v sobotu na druzbe 😒 ale vsak dako by som sa tam dostala, mne viac vyhovuje nukleon, mam to za domom. za 1.5 mesiaca rodim, preto som sa pytala ci sa oplati, ale mam doma loptu a dokola cvicim to iste, tak by som sla okukat nove veci. a prave teraz sa zacinam zle citit co sa tyka pohybu. vsetko ma zacalo boliet 😒

rainbow
6. feb 2007

ved uvidíš, fit lopta vyhovuje aj mne

melory
autor
6. feb 2007

a kde to prestne ja a kto to vedie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre