Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
23. mar 2007

s epiduralkou je to tak, ze sa plati 2800,= a ked si teda vyberes gajdosa, alebo ineho tak za vyber je 1500,= suma sumarom 4300,-sk....lacne nie? skoro ako prijem na cely mesiac pre dieta a zenu {matersky prispevok}!!!
uz som na dva prsty otvorena a ze mam uz aj kontrakcie a cudovali sa ze ma nic neboli 😀 mam prist zas zajtra rano.

luciask
23. mar 2007

melory, hej je to drahe,ale na druhej strane nerodis, kazdy rok a tak sa da pozerat na to inym pohladom, ze je to pre teba aby si sa citila lepsie, aby si nemala take bolesti. Ak ti mam pravdu povedat bez epiduralu by som asi rodit nesla, nezniesla by som tie bolesti.

vka
23. mar 2007

fiha mel ty ešte tu strašiš si akop dobry film sledujem ta zs napätim to z epi je strašne ja som z epi nerodila a myslim si že ani som nemusela nieje to až taaaakee strašne ako to tu prehanaju niektore baby iba spravne dychanie a myslim si že to bude fajn druhe baby mel ide lahšie držim ti pästičky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉

sisstin
23. mar 2007

mel: už se to blííížíííí 😝

melory
autor
23. mar 2007

baby nestraste, lebo fakt to na mna ide, dnes som bola na pasoch a ja mam kontrakcie, chapete??? zajtra rano mam ist zas na kontrolu na tie pasy....len ci sa do rana nerozpadnem. ak nie tak v nedelu rodim, lebo v sobotu je volno - nemam doktora 😀 😀 😀

sisstin
23. mar 2007

melory: 😝

melory
autor
23. mar 2007

sisa uz startujes do serede?

sisstin
23. mar 2007

melory: neeeeeeee...mám pracovní víkend 😉 a dnes mám narozeniny..Laco je tu asi tak v osm večer jako na koni 😀

melory
autor
23. mar 2007

dnes mas narodeninky? ved ja dnes asi idem rodit... 😀 😀 😀 laco je priatelik a tato buduci predpokladaaam a ides cakat kopu darcekov.

sisstin
23. mar 2007

melory: budeš mít beránka doma 😝 nečekám kupu dárečků 😝 ale... 😝

melory
autor
23. mar 2007

to bude zaujimave, lebo aj ja som rohataaa 😒

sisstin
23. mar 2007

melory: jakej je to pocit, když už to čekáš každou chvíli..to musí bejt divný 😕

melory
autor
23. mar 2007

je to taky pocit ze preco uz ta boles konecne nepride, kde je ako ju dostat do seba, nech sa to uz rozbehne....ono si to uvedomim az ked to ozaj pride.

sisstin
23. mar 2007

melory: Dorotku vyprdneš jedna dvě...a bude to 😎

melory
autor
23. mar 2007

s 😀 😀 i 😀 😀 s 😀 😀 s 😀 😀 t 😀 😀 i 😀 😀 n 😀 😀

vsetko 😀 😀 najlepsie 😀 😀 k 😀 😀 narodeninam 😀 😀

melory
autor
23. mar 2007

len aby som si ozaj pri porode neprdla, to by bola hanba a este takeho smradocha

sisstin
23. mar 2007

ďakujem 😀 😀 😀 velmi 😀 😀 😀 😀 pekne 😀 😀 😀 😀 😀

melory
autor
23. mar 2007

co tu bolo jedno video ze porod tak tam som videla ze tej holke usla stolica 😨

sisstin
23. mar 2007

melory: to je docela normální ale 😉

sisstin
23. mar 2007

a kde to tady bylo? 😲 😲 😲

melory
autor
23. mar 2007

no nemusi byt...

sisstin
23. mar 2007

melory: já jsem taky posraná 😀 to znamená štěstí 😅 😅 😅

melory
autor
23. mar 2007

tak potom deti cisarskym su deti smoly...tak radsej to ..... 😅

sisstin
23. mar 2007

já snad ani video z porodu vidět nechci 😲 😖

melory
autor
23. mar 2007

muz ma odtialto duri, ale ja sa vratim, este dnes, pridem na vas zmurkat 😀

rainbow
24. mar 2007

bubaczik, už si kupila plienky? tak ta cena u nich je 26,50 80x80

rainbow
24. mar 2007

melory,ja ta obdivujem, ja už som ustrachána teraz.. 🙂 🙂

rainbow
24. mar 2007

sisstin, aj ja som zo serede, len už dva roky bývame v trnave, a čo ta privádza do našej krásnej malej Serede? 😀

rainbow
24. mar 2007

ale váh mi chýba tu v trnave a moc, trnava je bez zelene, žiadne parky, taká kamenná krajina

vka
24. mar 2007

fijha kočky sem tam zaleziem aj kvam lebo s melory sme si pisali aj v našom regione no ako pozeram tak pozeram jej tu niet 😕 mala isť dnes na kontrolu tak si ju asi v nemocnici nechali inač by tu už pisala no nie??????? 😅 😅 😅 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre