Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
23. feb 2007

silvi ma dieta?deti?

silvulienka
23. feb 2007

To teda urcite nie.My sme boli minuly rok v decembri na detskom odd.

melory
autor
23. feb 2007

na detskom som bola aj ja, ale to uz davnejsie.

silvulienka
23. feb 2007

Ano dve deti.Karolinka ma 6rokov a Simonko 4roky.Neslo mi to v nastaveniach nahodit.

andrea.m
23. feb 2007

ooo melory 🙂 nový image? 😀

melory
autor
23. feb 2007

tak to skus este raz, lebo malo by. tak mas krasny parik po sebe.

silvulienka
23. feb 2007

Su velmi kludni takze to bolo v pohode.Uvidime, co nas caka s nastupom do skoly.

melory
autor
23. feb 2007

andrejka slo o zuby, s pehou sme mali haluz, ze si pofitime zuby...a tak som to tu nehala, uz mi dosli baterky na telefooone 😀 😀 😀

silvi ja mam zas hyperaktivistu. a to uz chodis aj do prace, co? 🙂

silvulienka
23. feb 2007

Ano, pracujem aj teraz som v praci.Ale idem uz domov mam toho pracovania uz dost.Tak vam prajem pekny vikend.

melory
autor
23. feb 2007

dakujeme a ozvi sa niekedy 😉

melory
autor
24. feb 2007

ahojte, dnes sme boli v kamenaci a poviem vam, ze este teraz som nie zohriata, co sme tak vymrzli, prefukalo nas na kost. ale prechadzka padla super, pustali sme sarkana a robili si ohen, hugito teraz spinka, tak si aspon oddychnem pri vas a pri kavicke.

bobicek
24. feb 2007

ahojte baby!
prosim, poradite nejaky aerobic alebo spinning v trnave? dikyyyyy!

melory
autor
25. feb 2007

bobicek tak najlepsie je v pohode na slavii, tam si chod pre program, a da sa objednavat na hodinu cez telefon a zaplatis len tu hodinu, ktoru navstivis. vyborny je tam aj bodystiling. odporucam, je to morda.

bobicek
25. feb 2007

melory, diky. este, prosim ta, kde to je? 😀

silviatt
25. feb 2007

Bobicek- ta Pohoda na Slavii je asi najlepsia z Trnavy. Je to medzi kupaliskom Relax a halou Druzba. To neprehliadnes. Pojdes cez to velke parkovisko pred kupaliskom a uvidis to.

palvinka
25. feb 2007

ahoj Silvia, tak čo ešte 2 v 1 ? 😀

palvinka
25. feb 2007

holky kde v TT sa dajú nastreliť naušničky?

melory
autor
25. feb 2007

mne moja pediatricka povedala, ze ona prepichne uska ale do 3 tyzdnov od narodenie, inac neviem, nepozerala som. ale kde sa daju kupit pekne nausnicky?

silviatt
25. feb 2007

Ahoj Pavlinka!
Ja som este stale 2 v 1 a vobec sa necitim, ze by som mala ist rodit. Zajtra mam byt 7.30 na poradni, tak som zvedava co povie. Inak tie nausnicky by mali prepichovat vsetky detske lekarky.
Mel - ja som hladala tento tyzden nausnicky a najkrajsie mali pod jednotou alebo vyse mestskej veze u Jozefa.

palvinka
25. feb 2007

prepichnúť mi prepichne aj naša pediatrička ale ja som rozmýšlala nad nastrelením, vraj je to menej bolestivé.

melory
autor
25. feb 2007

pavlinka to mas jedno, lebo tam boli hlavne to hojenie, a musis si kupit nastrelovacie nausnice, co predavaju oni a potom, ked sa to zahoji si das svoje.
ved ako sa rozhodnes.

silviatt
25. feb 2007

Pavlinka, oni nenastrelia novorodeniatku nausnice. Pre novorodeniatka su specialne, kde je zapinanie vpredu. Tie nastrelovacie su vsetky zapinania zozadu a to by malu tlacilo. Ja som si najprv take vybrala, ale vo vsetkych zlatnictvach ma na to upozornili.

melory
autor
25. feb 2007

silvia ale moja naj komoska tiez davala malej nastrelovat a nastrelili jej tieto so zapinanim vpredu - kruzky. v piestanoch.

silviatt
25. feb 2007

Tak to by bolo super. Mne vsade povedali, ze pre novorodeniatka iba prepichuju a nenastreluju. Pytala som sa aj mojej lekarky lebo som sa informovala, ci jej to prepichne ona alebo jej to dam uz v porodnici. Sama sa neviem rozhodnut ci hned alebo az po par mesiacoch.

melory
autor
25. feb 2007

mne moja pediatricka povedala ze v porodnici alebo u nej do 3 tyzdnou, lebo tam este nebude chrupavka.

silvulienka
25. feb 2007

Mne sa zda za nastreluju az od 3.-4. mesiaca.A davaju sa tie gulockove nausnice na par tyzdnov.Ale to bolo pred par rokmi mozno sa to zmenilo.

silviatt
25. feb 2007

Tak to si nausnicky zoberiem hned do porodnice. Dakujem za radu Mel 😉

melory
autor
25. feb 2007

ja este neviem, lebo este nausnicky nemame, tak uvidime ci dostane od krasneho ale bo budeme musiet kupit, ak kupime mi tak do tych troch tyzdnov u pediatricky.

palvinka
25. feb 2007

mužova sestranica dávala v BA v ústave lekárskej kozmetiky ale kôli tomu sa mi nechce ísť do Blavy. Tak som myslela či niečo také nie je v TT. A ona mi hovorila, že jej malej to vôbec nehnisalo a ani nebolelo keď jej to nastrelovali. A ano istý čas mala tie ich a až potom mohli dať svoje. Takže viem ako to funguje 😉 . Mel neskúsiš sa opýtať kamarátky kde v Piešťanoch, muž tam robí tak to by sme nemali až tak od ruky ako Blavu.

silviatt
26. feb 2007

AHOJTE!
Tak uz som aj doma z poradne, stale 2 v 1. Doktor povedal, ze sa uz "pripravujem", ale este mam par dni cas ☹ Mam prist vo stvrtok, tak dufam, ze si ma tam uz aj nechaju lebo prenasat sa mi zrovna moc nechce 😢
Prajem vam pekny, zasnezeny den 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre