Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

umma
26. okt 2006

lukasko ma vychozku Lucku, a ma ju moooc rad

umma
26. okt 2006

ideme sa uspat. musim byt pri nom, inak sa v postely len hadze a zabava

melory
autor
26. okt 2006

moj uz zaspal a ano je to ta lucka.

sissik
26. okt 2006

kocky, ktore chodite k strbovi - viete ze bude mat vacsie priestory? v inom dome na tej istej ulici.
konecne tam nebude taka tlacenica 🙂

melory
autor
26. okt 2006

to neviem lebo vraj ten dom co sa stava pri nom je len fama ze bude jeho.

sissik
26. okt 2006

nie je to ten dom rovno pri nom.
bude to vedla "mojho" domu - toho zlteho, co je dole avon.
kazdy den kukam, ako pokracuju.
ten bude urcite jeho, lebo nam prislo z mestskeho uradu, ze sa mame vyjadrit k stavebnemu povoleniu.
ma tam byt aj jednodnova chirurgia s lozkovou castou pre hospitalizaciu po zakrokoch.

melory
autor
26. okt 2006

tak to si tam konecne aj sadnem. 😀

sissik
26. okt 2006

ved hej 😉
teraz to ma hrozne malicke
s drahym sa smejeme, ze kym sa odvazime na krpca, urobi si aj porodnicu

melory
autor
26. okt 2006

len sa odvazte a ak mas jeho bude hned, je v tomto super.

sissik
26. okt 2006

cakam na tu porodnicu. ked pocuvam reci o trnavskej 😒

melory
autor
26. okt 2006

ale viwes co na tych 5dni sa trnavska [porodnica da.

mitinka
26. okt 2006

caute baby som tu opat cmuk

melory
autor
26. okt 2006

mitinka da sa trnavska porodnicA?

mitinka
26. okt 2006

mel da sa kazdy den na poziadanie ti vymenia postelnu bielizen a rano ked sme sa chodili kupat,sme si nasli u sestriciek ciste kosele.super.detske sestricky su fajn hlavne jedna blondina ta je super a najochotnejsia a kazda co ju pozna mi da za pravdu!!!len tam je velka neochota povarovat babo ked ti pride navsteva to sme si strazili susedy navzajom.a zenske sestry nula bodov!!!!!zvysoka na teba kaslu a je im jedno ci ta boli alebo picha.ked som zazvonila v noci na epiduralku lebo som mala silne bolesti prisla az po pol hodine a to som uz plakala skoro krvave slzy!!!!inak hygiena super

mitinka
26. okt 2006

mel teraz som citala v predu ze mas krvavy vytok mas ho este??

umma
26. okt 2006

tiez chodim k strbovi. nove priestory by sa zisli, ale aj trochu lepsi pristup pana lekara...

mitinka
26. okt 2006

umma preco lepsi pristup??ja sa k nemu chystam idem si zobrat svojej lekarke kartu a jeho mi vybavuju.aky je??

umma
26. okt 2006

je urcite odbornik, ale prave preto ma tak vela pacientok a malo casu. odneho sa nieco dozvediet... sam nepovie nic. musis sa pytat, aj to mas pocit aka si zvedava a zdrzujes. pocula som ze k pacientkam pristupuje ako k cislam, a tusim je to tak. alebo som moc narocna? neviem co ine baby pacientky na neho hovoria.

mitinka
26. okt 2006

hm,no toto asi by som isla z blata do kaluze 😒

umma
26. okt 2006

nechcem ta odradit, mozno je to len moj pocit. ale pravdou je, ze ma vybavenie, skusenosti a kontakty. iba ten cas mu nejak chyba. ze je dobry, svedci ze si musis vybavit, aby si sa k nemu dostala. ved sama potom uvidis. pri kom si rodila mitinka?

mitinka
26. okt 2006

pri najlepsom doktorovi co sa nachadza v porodnici.MUDR.Lahky fakt odporucam.toho som mala ziez vybaveneho ale on to tak nebral bola som obycajna pacientka.skoda ze nema svoju amb.chodila by som urcite k nemu!!ked ma zasival urobil mi aj kozmeticky steh tak sa to zahoji ze to ani vidiet nebude a stehy sa mi vstrebali to moju susedu robil cech a ten ju tusim pozasival chuda celu!!ani strbo nerobi kozmeticke stehy co som pocula 😉

umma
26. okt 2006

tiez rozmyslam ku komu pojdem rodit. strbo je porodnik, ale pri porode ho nechcem (stacil mi pri prvom). a myslis ze k tomu lahkemu by som sa mohla ist ukazat a dohodnut sa na porode? mala si vyvolany porod?

mitinka
26. okt 2006

jasne ze mozes uplne v pohode si ho chod vypytat daj mu jednu trosku drahsiu flasu a urcite nebude problem!!!!keby bol problem tak mi napis a ja poviem muzovi nech nieco urobi.fakt je super za kazdym ked tam bol(lebo chodi tam malo on iba rodi!!)vzdy prisiel za mnou do izby a pozeral na malu a pytal sa ma ako sa citim a ako sa ma mala!!!to za ten cas neurobil ani jeden lekar!!!nemala som vyvolavany isla som cisarom

umma
26. okt 2006

tak dakujem za info, pomohla si mi. viem, ze sa moc vypytujem, ale mala si cisara indikovaneho? ja sa bojim rodit normalne, aj ked uz som to raz prezila - zla skusenost.

mitinka
26. okt 2006

ja som bola KP az by si chcela cisara co ti radim rodit normalne lebo je to dost valka bolest tak si myslim ze kazdemu ked nieco podstrcis tak urobi.najprv ta ale posle na anesteziologiu kde ti zoberu krv.mne to urobil muz a potom som si sla len pre vysledok aby skonstatovala ci ma mozu uspat od pol pasa dolu a nejaky blby dotaznik som vypisovala.mozem vediet aka skusenost?? 😲 a mozes sa pytat rada poradim cmuk 😉

umma
26. okt 2006

nerada si na to spominam. porod nebol az taky zly, aspon pre mna. ale maly mal poporodny traumatizmus, krvacanie do mozgu, musel byt v inkubatore. a zaujem strbu o pacientku a babetko 0 bodov. mala som epidural a anesteziolog - MUDr Gajdos sa o mna staral viac. bol uzasny. strbo ani nepovedal nasim, co vonku cakali, ked sa ho pytali co sa deje, ponahlal prec...

mitinka
26. okt 2006

to vazne??hajzel!!!aj ja som mala gajdosa 😀 ze je sympatak? 😀 muz robi na anestezii na aro tak sa poznaju tiez mi ho vybavil aj s jeho vrchnu 🙂 on je tiez super chlap ako aj doktor.a maly je v poriadku????chuda uz od malicka.mojho muza brat co su dvojicky to mal tiez a ostal aj taky trosku postihnuty.nieje to na nom az moc vidiet

umma
26. okt 2006

moj maly je vdaka bohu uplne v poriadku, ale strasne som sa bala, stale som ho pozorovala a porovnavala s inymi detmi. ale je fakt sikulka a v mnohych ohladoch este viac napredoval,ako iny. ale je to najhorsia skusenost v mojom zivote. preto mam taku traumu normalne rodit.. neviem, co robit, radsej by som odtrpela bolest po cisarovi, zda sa mi to pre dieta setrnejsi sposob ako sa dostat na svet

mitinka
26. okt 2006

tak to je super ze sa z toho dostal.muz mi vysvetloval ze cisar je dobry pre dieta aby sa mu nic nestalo lebo niektore dei musia vytahovat s kliestami a zevraj im potom zdemoluju hlavicky.ale zas sa moze stat tebe nieco viac ako pri obycajnom.ja som mu hned povedala radsej nech sa stane mne ako sa ma stat malinkej radsej umrem vzdy ja ako by mala trpet ona,no nie je to tak??a ked si spomynala ze si mala epi tak si vedela tlacit?? 😲

umma
26. okt 2006

tlacila som ked mi povedali. ale asi nie moc dobre ☹ neviem, kde sa stala chyba. obvinovala som sa, ale potom som si povedala ze to mi nepomoze.. tiez si myslim, ze radsej nech je dietatku dobre nez mne. ale na poziadanie mi asi nikto cisara nespravi. aj ked ja si myslim, ze dovod mam. ale nie lekarsky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre