Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bebca
29. jún 2009

dik gabulik, pojdem pozriet 😉

lyongirl
29. jún 2009

bebca - tak vôbec netuším, čo myslíš...ale po dnešku mám mozog kaput 😀

dnes som zničila 2000Sk žehličku, nasraná som jak hovado, tak sme boli kúpiť novú, no čo vám poviem, žehlička mala asi tak 4 roky, bola naparovacia, ale už z nej vypadával vodný kameň, tak som sa rozhodla prečistiť ju, kúpili sme čistič v drogérke, zarobí sa to vo vode, naleje do žehličky a nechá 30 min. pôsobiť a potom sa má vyfukovať para a to sa čistí, no ale pri vyfukovaní pary išiel zo žehličky taký sajrajt, že som to robila v kúpeľni nad vaňou, vaňa samá hrdza, ledva som ju vydrhla, ja som sa od smradu skoro zadusila a teraz nám páchne celý byt a nejde to vyvetrať. Najviac to smrdí v kúpeľni a spálni, lebo tá je hneď pri kupeľni, no horor, bolí ma z toho hlava a robila som to 2 hodky, ale žehličku sa mi nepodarilo vyčistiť, tak letela do koša a boli sme pre novú. No ale s tou už naparovať nebudem, bude sa žehliť len tak s teplom...

a ja som dnes po daždi umyla okná, jak sa super umývali 😀 , ale počítam, že ešte pár krát zmoknú...neviete do kedy hlásia pršať?

vladkaz1
29. jún 2009

Tak to potesi ta zehlicka mne tak praskla nadobka tak som sa nasrala bola kupit taku lacnu tesco... 😝 ajstak nezehlim mozno tak raz za mes.
No ma prsat veru este stale do ned. vraveli prehanky.. 😝

lyongirl
29. jún 2009

potom, že sme všetci chorí, decká nervózne a maminy tiež, už by sa to mohlo umúdriť 😠

aj ja som chcela lacnú, lenže najlacnejšia tam bola/nay/ za 20€ a nemala teflónový spodok a Rišo chcel teflónový, tak sme kúpili za 30€ naparovaciu, lebo taká obyčajná bola aj ťažšia od tejto, aj taká čudná značka...a toto je Philips
ináč máme niekde v pivnici žehličku od Rišovej mamy, je to ETA a bola to prvá naparovacia žehlička, ona ju nikdy nepoužívala a keď sme sa zobrali, tak nám ju dala, ale Rišo je fajnový, že on s ňou žehliť nebude, že je ťažká a pod., tak radšej vyvalí 30€ za novú,no čo mu budem hovoriť, sú to jeho prachy, mne by stačila aj tá, veď jej nič nieje, je nová, čo na tom, že je ťažká, ťažšia než tá naša "dvojtisícová" určite nie je

lyongirl
29. jún 2009

idem babenky, dobrú nocku 😉

vladkaz1
29. jún 2009

no ved ja som dala 400 na to nase zehlenie raz za uhorsky rok staci hihi Riso je fajnovy nejako nie? jak moj MM 😉

gabuliik
29. jún 2009

Baby,ja mám tiež takú lacnú žehličku.MM mi chcel kúpiť naparovaciu.Ale načo,ked tejto nič nieje a vyhovuje mi. 🙂

bubadlo27
29. jún 2009

hallo ste tu? 🙂

tehulka4
29. jún 2009

caute maminy...my sme boli dnes u segri..mm nieco dovliekol domov, tak ma zacina skriabat hrdlo a zacinam posmrkavat...malinky moj mal dnes doobneda ze 37,8 teplotku..som sa aj bala, ale asi to je len zo zubov..svine jedny, co ho tk trapia... ☹ a to pocko ma tiez riadne serie... ☹

vladkaz1
29. jún 2009

ja som tu len moj mi nadava ze tukam do klavesnice 😀 chce spat

bubadlo27
29. jún 2009

u nas uz vsetci spia, ja sa chystam na mlieko, len sa mi nexce 😒

tehulka4
29. jún 2009

a ja som sa konecne po nejakych 3-4 rokoch dostala k vycisteniu zehlicky.. 😀 ste ma nejak navnadili...

bubadlo27
29. jún 2009

ja mam relativne novu takze necisitm, minuly rok doniesol jezisko, taku philipsku , co v reklame zehlili malu kosielku, ci o to bolo 😉
, ale naparuje dobre, aj sa s nou dobre zehli a miniem tak strasne kvantum vody, ale zas zehlim bez namahy

tehulka4
29. jún 2009

bubi, tiez mam philliúsku taku fialovo ruzovu, a tiez tam mineim neskutocne vela vody ale je pravda, ze zehli neskutocne dobre..ked to mam porovnat s teffalkami, taks a to ani porovnat neda..segra ma taku ze sa narobi ako kon a prd ozehli.ale cudujem sa ze na tie roky bola vcelku cista..asi to bude tym, ze ja pouzivam do nej destilovanu vodu..

bubadlo27
29. jún 2009

aj ja, som sa uz poucila, aj ked do nej sa moze davat aj obycajna voda, davam, len destilovanu pre istotu 😉

tehulka4
29. jún 2009

kamosky sa furt cudovali ze co to mam za zehlkicklu ked mi furt tak dobre zehli a som ju este ani necistila a oni zu mali davno nove..a nakoniec sme zistili ze jediny rozdiel je ten, ze ja davam destilovanu vodu a oni obyc z kohutika..

vladkaz1
29. jún 2009

baby riesite zehlicky ja nezehlim 😀 😀 😀

tehulka4
29. jún 2009

vladi, kiezby som to vedela aj ja....po 1. ja vidim ak nieco nie je ozehlene, a po 2. ja mam alergiu aknieco neozehlim, hned som vysypana... 😀

bubadlo27
29. jún 2009

tak mne poradili, ze aj susicka je fajnova, nemusis zehlit 😉
a tehu, neboj bude druhe babo, viacej starosti a potom nebude na nic cas, ja tam mam tiez 2 pracky neozehlene, dalsie dve pracky co sa susia, tak zajtra mam o zabavu postarane 😠

tehulka4
29. jún 2009

bubi, je, ale ja aj tak vidim, ze to treba zehlit...a ja som taka krava, lebo ja zehlim a aj budem zehlit aj keby som mala mat 10 deti a v noci nemala spat... 😀

vladkaz1
29. jún 2009

ja a zehlenie nehrozi.... len malej sem tam moj ma vsetko silonove dry fit a tak nehrozi len vytrasem a hotovo este ze neni koselovy by ma porazilo neznasam zehlit 😅

tehulka4
29. jún 2009

inac baby, mne ked je takto pradlo nechce schnut..normlane ho vnutri na susiaku susuim aj 2-3 dni..kurnik uz i to inak ide na nervy..este ja v tej zime som mala za den pradlo suiche avcul nic.. 😠

vladkaz1
29. jún 2009

inak to je pravda aj ja!!!! skor mi uschne pri okne na radiatore nez na susiku 😝

bubadlo27
29. jún 2009

uz nerobme 😀 😀 😀 😀 😀

bubadlo27
29. jún 2009

sme boli dnes v v mercate, take dobre mojito som mala, mnam 😝 aj mala sa obsluzila 😀

zabkatt
30. jún 2009

ajojky tak ja len na skok včera som spravila predposlednú skúšku sa vytešujem a dnes mám poslednú tak držte palčeky.
Inak ani ja nežehlím, sem tam niečo🙂)

vladkaz1
30. jún 2009

zabka no super a tak si sa bala no teda drzak palce 🙂 kedy dame stretko?

macka7
30. jún 2009

ahojte tak ja zehlim az moc skoro kazdy den a furt mam plny kos ja to uz nechapem 😖

no vcera som bola prvy krat v autoskole tak zatial super az na to ze som krasne zmokla a dostala som aj defekt na kocik takze uplna parada uz asi horsie sa ani nemohlo stat sak sa s tym vobec nedalo ist , ale vecer mi to mm zalepil som behala po baraku a zhanala tu naplast tak len dufam ze dnes dostanem na druhe koleso a som v kely.Kde kupim tie naplaste neviete?

sissik
30. jún 2009

ahojte
macka v bicyklovych obchodoch 😉

viete mi prosim povedat, kedy byvaju tie trhy so zeleninou na zimaku? byva to este? diky

macka7
30. jún 2009

dik sissik aj som si myslela 🙂
myslis rinok asi tak ten byva kazdy den moja mama tam obcas chodi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre