Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

krtko.
18. feb 2009

ano

krtko.
18. feb 2009

oproti zakladnej skoly,pri vuje

krtko.
18. feb 2009

ako vies?

macka7
18. feb 2009

aha no tak asi som to bola ja a ty ma poznas? mne sa zda ze ta poznam zo skoly 😉

macka7
18. feb 2009

ved aj ja som kadernicka 😀

krtko.
18. feb 2009

ja som ta spoznala podla kocika

macka7
18. feb 2009

a ja som teraz kukla tvoje foto a pozeram , ze si nejaka znama

krtko.
18. feb 2009

kedy si koncila skolu

macka7
18. feb 2009

ja si ta pamatam ze si sa kamosila s takou vysokou tmavovlasov neviem ako sa volala a ty si o rok starsia tusim.Volas sa tiez Maca?

krtko.
18. feb 2009

ano.mala si na mysli tie "dobre kvetinky" zo skoly?

macka7
18. feb 2009

ako sa volala ta kamoska?Ja si pamatam ze si vyrovnavala vlasy a nic viac 🙂

macka7
18. feb 2009

no ja som tiez taka kvetinka 😎

krtko.
18. feb 2009

lucia

krtko.
18. feb 2009

ale ja som sa uz polepsila 😵

bubadlo27
18. feb 2009

baby, neviete poradit nejaku dobru kozmeticku na Druzbe alebo niekde tu v okoli? 😉

macka7
18. feb 2009

aha ano uz si spominam 😉 idem hajat zajtra som tu ako na koni a urcite ma poznas aj ty rozmyslaj 😀

macka7
18. feb 2009

ja nechodim ku kozmeticke mam sestranicu kozmeticku 🙂

lyly
19. feb 2009

ahojte,
len som sem nakukla a kukam, bubadlo ved my chodime spolu plavat 🙂
baby neviete o dakom cviceni napr. na fit loptach s krpcami v trnave? a od kolko mesiacov su?

zuzanikaaa
19. feb 2009

bubadlo ja som chodievala este asi dva roky pravidelne na kozmetiku do Inky, mala som tam oblubenu kozmeticku ale uz tam nerobi. Presedlala na nechty... ☹ naposledy som bola na kozmetike v lete pred porodom a bola tam taka nova.. no nic moc.. odvtedy som tam nebola... ale este tam je dobra taka Zuzka, strasne ukecana, k nej som tiez kedysi chodila.

zuzanikaaa
19. feb 2009

a inak baby pri VÚJE možno stretnete niekedy aj mňa, mám tam svokrovcov 🙂

gabuliik
19. feb 2009

Čaute.
Tak Stanka,o tej imunite to nebude asi platiťlMalá má takú nadchu ,že až. Chúďa nemôže ani dýchať. Kvapky si nechce dať,tak počkám kým tvrdo zaspí a šupnem jej to 😀 .
Inak ,jeden den som tu nebola a tak ste sa rozpísali..... 😕

gabuliik
19. feb 2009

Tehu,videla som ťa na maškarnom. Malý bol podarený. Môj to celé prespal,tak som bola len s Monikou.

stankatt
19. feb 2009

cau Gabi 🙂 my dnes mame teploty.... rano mala 38,6, dala som jej sirup a vecer mala 38,8 ☹ ☹ ☹ ☹ tak som jej dala zasa siup. Uvidim, ale nic ine jej neni. Nema soplik ani kasel a papa este lepsie ako ked jej nic neni... Podla mna su to zuby 😒 Uvidim aka bude noc. Zaspala o 19,15. Za cely den spala 2x 30min.inak stale pistala.

petusaaa
19. feb 2009

baby, neviete nic o lyon???

gabuliik
19. feb 2009

Stanka to mi je ľúto,že máte teplotu. Myslím tiež,že to budú zuby. Malemu sa tlačia 2 naraz. Už druhý den je umrnčaný,ale teplotu nemá.Pozri sa malej,či jej ich už neni vidno. Nám vylezú,ale za dva tri dni. Tipujem,lebo už ich je vidno.
Petusa,neviem nič o nej. Dajte info.

stankatt
19. feb 2009

Gabi to sa neda, ona si nenecha tam pozret... Skusala som nakukat, ale nic nevidim... Mozno rano na mna z postielky hodi usmev plny zubkov 😀 😀 😀 😀 hovori zo mna unava 😝

bubadlo27
19. feb 2009

lyly cav, ja som len minule postrehla nieco ked ste sa bavili medzi sebou, tusim s maminou Viki, nieco o modrom konovi, ale nebola saom ista, tak som sa radsej nepytala 😉
ked ja musinm vzdy utekat a nic potom neviem, ani cenu noveho kurzu ☹

a dakujem za tu kozmetiku aj kubkovi 😉

lyly
19. feb 2009

bubadlo, cena je uz 90 eur ☹ instruktorka nam povedala, ze majitelka nerobila nic s cenou dva roky a ze urcite islo aj vodne aj stocne hore. no, ale neviem, ci to nie je protizakonne teraz zvysovat ako nabehlo euro, ale to nechcem trepat, len sa mi zda, ze do leta sa budu kontrolovat ceny, ci sa nezvysuje
a asi sme sa o konikovi nebavali asi o facebooku tam dost teraz ficim 🙂
a preco vzdy utekas?

bubadlo27
19. feb 2009

lyly, urcite to nie je v poriadku, ale rypat do toho?? ☹
mala som pocit ze o konovi, no neva ja ti do IP poslem incialy, tak si ma najdi, lebo ja so tam viacej ako na konovi 😉
jaj a utekam k malemu, lebo bud ,mi ho strazi muz, cez obednajsiu prestavku, alebo suseda, alebo mila pani na upratovanie, aby som ho nemusela bravat zo sebou obliekat a zas vyzliekat 😉 😉 😉

stankatt
20. feb 2009

baby ste na facebooku? este som mu neprisla na chut. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre