Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bershka
23. apr 2009

ale de. nie sme tam, padlo to, chvalabohu. ideme prerábať u svokrových poschodie, tak bude to lepšie

keď uvidíš veľrybu so šedým kočárom peg-perego, to sme my 😎

stankatt
23. apr 2009

More, to Sarinka uz ma 2 mesiace? 😲 😲 😲 😲 to jak leti?

bershka
23. apr 2009

sárinka je už cvalík. včera som kukala modré z neba a tiež tam bola maminka stanka čo mala dcérku moniku. som si na vás zmyslela 😉

stankatt
23. apr 2009

bersh 😝 , a ja ta po trnave hladam 😝 , jedina velrzba v meste som ja 😀

lyongirl
23. apr 2009

Ahojte, vy ste toho teda fakt popísali 😉
Tu sa varí v plnom prúde, tak ja som sa rozhodla pre langoše tiež 😀 , zajtra si spravím cesto a keď príde MM domov, tak ich urobím. Ináč MM dnes povysával a umyl podlahu, to je čo? Ale musela som mu to povedať...

Ste ma navnadili na tú tému v tehotenstve, tak to idem mrknúť aj ja, som zvedavá, čo si sa Vladi rozčúlila.

Ináč dnes bolo počasie nanič, doobeda sme ani vonku neboli, ale Alex sa vyhral u susedov, no a poobede nákupy v Tescu. Zajtra robím pečienku s tarhoňou, teda okrem langošov, len polievku žiadnu, lebo ma nič nenapadá, možno spravím vajíčkovú. A kúpili sme Alexovi lego a ja mám2 nové tričká, lebo mám také prsiská zkojenia, že mi je všetko malé 😅

Tak dobrú nocku všetkým!

vladkaz1
23. apr 2009

Domi no teda tie langose sa tu fakt chytili hehe ja pecem jaternice ,aby som zajtra nemusela 😝
Super ze ti pomohol ,u nas nehrozi som robila krik, mi povedal sak si nevarila... ty kokso kazdy den varim jak sisi a on mi toto povie ach jaj nemam slov som mu povedala ze toto uz odneho nechcem pocut ze sa nahanam ja sprosta a on mi toto slahne do huby , bo on si myslí ze ked okupe malu tak odviedol tolko roboty 😀 sa musim smiat a povedal ze uz mi to nikdy nepovie...
mala este nespi, no princeznicka kuka telku, je to herecka ja som viacej unavena nez ona 😀
ja idem ties na nakup oprala som kocik dnes, dufam ze do zajtra uschne, lebo potom mozem ist akurat tak na ihrisko hehehe nic doma nemame mrazak vybrakovany jak tyzden pred vyplatu xixixi

stankatt
24. apr 2009

cafte 🙂 , tak ja dnes varim iba pre malu 😝 😝 😝 pre nas sa mi nece 😝

vladkaz1
24. apr 2009

jeee Stani ja sa nemozem odlepit od PC musim sa ist sprchovat a ist do obchodu kym mala pojde spat, mna sa nic nechce...

stankatt
24. apr 2009

Vladi tak nechooood 😀 , pockam na tatu a potom pojdem- nemam sice doma ani kusok chleby, ale sak nejak vydrzim -este tam mam langos 😀

zanetuska
24. apr 2009

Ako dobre ze unas dnes vari babka, ja sem tam pohupnem maleho v kociku aby trosku dlchsie pospal, snad uz mu bude lepsie.....vonku je tak krasne amy musime trcat doma..... ☹

stankatt
24. apr 2009

Zani sa maaaaaaaaaaaas 😉

vladkaz1
24. apr 2009

zani no tereba to vydrzat moja drzim palce , idem sa psrsit a idem do toho obchodu lebo hnijem za ziva 😀

zanetuska
24. apr 2009

ano stanka sa mam, ze byvame s babkou aj pomoze aj povaruje ale niekedy aj si lezieme na nervy, este tyzden musime byt doma teda nemozeme ist do kolektivu deti

basado
24. apr 2009

zatetuška aj u nas je to tak, ale ja mam svekrušu ktora pracuje cez leto v taliansku a v zime je doma. tak sa nemame ani kedy povadit 😀 ale určite su aj dni kedy mi lezie na nervy 😅
držím palce aby ste sa rychlo uzdravili

vladkaz1
24. apr 2009

fujjjj prave som prisla z obchodu nakup jak hovado minula som strasne moc a ked som to doma vykladala boze sak som nic moc nekupila 😅 😕 , som spotena jak pes idem dat zasa sprchu mala mi spi...

ka3n
24. apr 2009

Zanet, ahojcek..ako sa mas? my ideme dnes na dovcu do tatier na we, tak uz cakam iba na draheho a ideme..

basado
24. apr 2009

jeeeeeeeej aj ja by som šla, trošku sa odreagovat 😀

vladkaz1
24. apr 2009

aj ja aaaa zabalte ma do kufru 😀 😀

gabuliik
24. apr 2009

Čaute.Ka3n, zober aj mnaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

stankatt
24. apr 2009

aj ja sa pridavam 😀 😀 😀 😀

zanetuska
25. apr 2009

vidis Katka a hned mas plny kufor, aj my by sme si dali nejaky vikendik...ale bohuzial...nekdy priste 🙄

vladkaz1
25. apr 2009

😀 😀 😀 no musime si dat nejake stretko co vy na to? 😀

zanetuska
25. apr 2009

to sa tu planuje uz dlho....ale raz sa to urcite podari 🙂

basado
25. apr 2009

my ideme dneska poziret do blavy do zoo, malo by tam byt vstup zdarma. akože otvorenie leta či čo. tak som zvedava

zanetuska
25. apr 2009

aj ja by som najradsej niekam na vyletik.....ale sedim doma a co je najhorsie ze nic sa mi nechche, mam robit kolac, niecop orbit, ale nie je chuti

vladkaz1
25. apr 2009

Ahojte ja som sa bola korculovat..... idem dat sprchu a uspat Luciu lebo spekuluje , MM je v praci tak sme zasa same je nam smutno. Malej som zobrala von auto nech sa odraza zarovnou mna ,ale ziadny uspech nebavilo ju to a ja som vydrzala ,len chvilu lebo som prefajcena a nevladla som...ju potom tahat v kociku 😀 😀 😀
Basado tak si uzite to zoo
😀

basado
25. apr 2009

no asi pojdeme až zajtra lebo maly nam ešte spí a keby sme tam prišli , a cele zoo poozerali tak by bolo neskoro. naši chodievaju spavat o 8 obaja 😅

basado
25. apr 2009

jej ja by som sa tiež išla koručovat, len keby boli korčule 😀

vladkaz1
25. apr 2009

no ja mam strarsie korcule, ale su ako nove, ale tie kolecka su neni az take gumove tak sa mi islo na prd chcelo by to nove kolieska cele s kaucuku...potom by som isla jak veter.. hihi

stankatt
25. apr 2009

Aj ja chodim korculovat 😀 a vsetci ma predbiehaju.... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre